Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie snajpera to nie gram tą klasą nigdy ,ale ostatnio pograłem   dla zadań  i myslałem ze snajperka zabija jednym strzałem ,a wcale tak nie jest ,ba nawet  nie zabija strzałem w głowe  ,czysty random jak i sama gra .Mój szacunek troszke do tego typu klasy spokorniał :).

Odnośnik do komentarza

Odnośnie snajpera to nie gram tą klasą nigdy ,ale ostatnio pograłem   dla zadań  i myslałem ze snajperka zabija jednym strzałem ,a wcale tak nie jest ,ba nawet  nie zabija strzałem w głowe  ,czysty random jak i sama gra .Mój szacunek troszke do tego typu klasy spokorniał :).

Na hardzie zabija jednym strzałem.

Odnośnik do komentarza

Nie znam się, ale się wypowiem. Chyba nie. Ja poprzedniego bfa ograłem na xboxie 360 i jednak dosyć  szybko się przestawiłem na ustawienie przycisków w ps4 i osobiście wygodniej mi się gra, bo teraz przypominają bardziej coda (r3 kucanie, kółko kosa, r1 oznaczanie l1 granat - chyba tak, bo nie jestem przyzwyczajony do nazw przycisków w pleju)

Odnośnik do komentarza

W domyślnym sterowaniu w BF4 nie pasowało mi tylko kucanie pod kółkiem, więc od razu ustawiłem pod R3. A strzelanie z R2 to czysta przyjemność, współczuje tym którzy się męczą z R1 które na dodatek się potrafi zaciąć w DS 4.

 

EDIT: Sry zapomniałem, że chyba nie da rady ustawić strzelania pod R1 u piechoty.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Witam , pytanie banalne ale może ktoś odpowie. Jestem przed zakupem BF 4 i moje pytanie jest takie , czy da się ustawić sterowanie takie jak jest w BF 3 ?, bo to z bety mi nie podchodziło wcale.

 

Zdaje się, że nie można w 100% ustawić takiego jak w BF3. Przede wszystkim strzelanie i celowanie jest na R2/L2. Ja niczego nie zmieniałem i gram na domyślnych ustawieniach. Trochę przeszkadza mi sterowanie pojazdami, ale jeżdżę nimi tak rzadko, że da się przeżyć. Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Na początku psioczyliśmy nawet na ergonomię pada, a teraz nie wyobrażam sobie przesiadki na poprzedniego DS.

Odnośnik do komentarza

Gram w BF4 od czasu do czasu, tylko i wyłącznie dla czystej zabawy, ale jeżeli ktoś spędza 90% czasu z konsolą grając właśnie w ten tytuł i angażując się bardziej, walcząc o lepsze ratio, to naprawdę jest mi autentycznie żal i szkoda takiej osoby, że DICE dostarczyło tak niedopracowany tytuł. To jest nic innego jak naplucie graczom w twarz. Kolejnej ich gry na pewno nie kupie, mimo, że w samego BF4 gra się fajnie, ale bugów jest tak dużo, że nie mam zamiaru kolejny raz płacić 250zł za dostęp do bety.

 

Tak więc, wybawco i ostatni nadzieja wymagających fps'ów przybywaj...

20140115082550.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie mam bfa 4 już 2 tyg, i jak na razie poza niemożliwością grania w 64 osoby i wkuriwająca ikonka pokazująca utratę pakietów, to gra mi się bardzo fajnie. Walka piechoty jest super, graficznie jest w porządku, chociaż jest niesamowicie nierówno np. Operacja blokada, sztorm na parcelach czy fabryka jest wypas, ale już ta mapa o brzasku i Szanghaj, posysa kule. Ogólnie mapy miejskie kuleją graficznie w porównaniu z otwartymi terenami

Edytowane przez Ferris71
Odnośnik do komentarza

Destiny bedzie bliżej do Borderlands i Diablo niż do Halo, to bedzie gra w której w drużynie będziesz ubijał mobki a główną motywacją do grania będzie eksploracja świata i loot. Ale żeby nie było absolutnego offtopa - starałem sie pograć w BFa4 pare dni temu po ponad 2 tygodniowej przerwie, zeby nie przeginac uruchomilem mapki z podstawki, oczywiscie lagi byly takie ze grac sie prawie nie dalo, gra dostala karnego "drąga" na kolejne kilka tygodni....nie wiem po kij inwestwalem kase w Premium ale widac jesę frajerę:/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...