Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

Niestety serwery na których można grać w 44 graczy to zwykły błąd i już pracują nad naprawą :(

Albo obnizenie ilosci graczy nic nie dalo i powiedzieli, ze to kolejny blad Lepsze to niz przyznac sie, ze cos chcieli naprawic, a i tak to nic nie dalo, bo na 44 tez szarpalo xD

 

 

Nie ma lagów :) więc spokojnie. Radzę korzystać puki jeszcze ich nie zamknęli 

 

Breaking News !!!

 

Od wczoraj działają nowe serwery które są umieszczone w Amsterdamie wg ludzi którzy już na nich grali nie występują na nich lagi. Trzeba przetestować i sprawdzić na własnej skurzę 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie tylko że dalej w użyciu stare serwery :) więc najlepiej przez laptopa i szukać serwerów z adresem IP 31.204.140. Są to nowe serwery !!!

 

Wczoraj pograłem i zero lagów, niestety pojawia się dziwny spadek animacji, na szczęście dzieje się to może dwa razy na mecz i jest chwilowe a więc nie wkurza tak jak lagi.

 

happy-cuteness-overload-l.png

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Serwery 44 osobowe, to podobne stare 64, więc jak nie chcecie mieć lagów, to wszystkie podboje 64 latają już na nowym hardwarze, więc, teraz kupno premium ma sens. Czekam na wypłatę za kwiecień i jazda, bo im dłużej człowiek zwleka, tym mniej ludzi będzie do grania w dodatki, chociaż gier na ps4 za bardzo na multi teraz nie ma, więc może map packi będą grane jeszcze trochę.

Odnośnik do komentarza

Też wczoraj zagrałem kilka meczyków. Nawet na zaporze i kurorcie było dobrze dlatego liczę, że udało im się w końcu to naprawić. Nie grałem na żadnym dodatku dlatego nie wiem jak tam to wygląda. Mimo, że jest o niebo lepiej to podczas levolution na kurorcie animacja zaczęła chrupać jak zwykle i od czasu do czasu można odczuć jakiś zwolnienia. Brawo DAJS, szkoda, że nie wydaliście tej gry w maju, wiele osób grałoby dalej...

Odnośnik do komentarza

 

Brawo DAJS, szkoda, że nie wydaliście tej gry w maju, wiele osób grałoby dalej

Następnym razem to trzeba odczekać od premiery BFa te pół roku ,niech testują inni .Mniej nerwów człowiek "zje" i mniej siwych włosów na głowie się pojawi ,no chyba ,że ktoś je już dawno stracił .Pół roku trzabyło czekać ,aż jakiś wybitny geniusz   wymysli ,że trzeba serwery wymienić na nowe ,to problem zniknie :sorcerer:  .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...