Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety...pad od PS4 nie zapewnia niestety takiej precyzji sterowania jak pad od 360 i podejrzewam, ze od Łoniaka również.

O DS4 się nie wypowiem, ale pad One jest lepszy od pada 360 i stanowi zdecydowanie jeden z większych atutów konsoli. Po przesiadce ze starszej konsoli gra się wybornie jeśli chodzi o sterowanie.

 

Respy w DM rzeczywiście są kiepskie, lepiej rozwiązane jest to w popularniejszych trybach. Tak w ogóle to szkoda, że nie lubisz pojazdów, bo najważniejszym trybem w BF4 jest jednak Conquest na 64 osoby. Na konsolach absolutne novum i ogromny postęp w stosunku do starszych części, nawet jeśli zawsze lubiłem Rush. 

Odnośnik do komentarza

Pierwsze miejsce mnie zniszczyło mentalnie. Snajper koksu. Ta snajperka ma taki świetny zasięg czy coś kombinowali z grawitacją? Trzaskał dość odległe cele posyłając pociski tuż nad głowami. A sprzęt ze wsparcia? Praktycznie zerowy odrzut przy strzelaniu z MG4. Nie grałem jeszcze w BF4 więc nie wiem. A właśnie opłaca się brać czwórkę na ps3 czy nie warto?

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja gram na ps3 i jakos zyje. Farmer o ile nie trafi ci sie jakas okazja typu bf4 za 30-50 zl to bym nie kupowal(co nie oznacza,ze dobrym pomyslem jest kupno ps4 dla tej gry bo nie jest to dobry pomysl). Serwery z dnia na dzien umieraja. Od ponad 3 miesiecy gram tylko na locker bo inne serwery na ktorych lubie grac sa puste. Dragons teeth ledwo wyszedl juz prawie nikt na nich nie gra. Na reszcie dodatkow sa po 2 serwery ale zazwyczaj sa to serwery z 1-2 mapami z dlc. 

Odnośnik do komentarza

Chyba coś przesadzasz. W tej chwili liczba osób na serwerach PS3 jest ponad dwa razy większa niż na Xone, a przed chwilą grałem i był spory wybór europejskich serwerów.

 

A tak BTW o co chodzi z fenomenem Locker i Metro? Wydają się być niesamowicie popularne, podczas gdy dla mnie są strasznie suche. Wielka strzelanina piechoty, w dużym stopniu random i fruwające granaty, a na dobre ratio trzeba załapać niezłą miejscówkę i nawalać do wszystkiego co się rusza.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Latwo sie pkt nabija i caly czas cos sie dzieje. Napisalem,ze moje ulubione serwery sa puste nie ze wszystkie. Ciezko jest znalez serwer tylko z zavod,locker,transmission,dawnbreaker i reaort. Wiekszosc prywatnych serwerow ma wszyskie mapy a jak dla mnie to grywalne sa tylko te co wyminilem.

Jezeli chodzi o dodatki to(tryb CQ)

CR - 1 oficjalny serwer(pelny) i 7 ofcjalnych serwerow z 1 lub wicej slotem.

SA - 1 oficjalny(pelny),2 prywatne z metro only 400%(pelne). 3 oficjalne i 1 prywatny z 1 lub wiecej slotem.

NS - 0 pelnych serwow. 6 serwow ofocjalnych z 1 lub wiecej slotem(2 serwy maja po 2 graczy na serwie)

DT - 1 oficjalny(pelny). 6 oficjalnych serwerow i 4 prywatne z 1 lub wiecej slotem

 

Moze z tych 36k co niby teraz gra 80% siedzi na TDM. Nie wiem,wiem ze ja nie lubie TDM w BF.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...