Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

CTE dostanie juz dzis, ale nie wiadomo czy posiadacze konsol beda mieli szanse w to zagrac, zero info. Poza tym pisza, ze play per day- jeden dzien, i koniec, jak sie jutro dostane? I jakich serwerow szukac?

 

Ps. Wlasnie sobie obejrzalem ten gameplay. Powiem tak- wsadzcie sobie gleboko w tylek te futurystyczne gadzety, najlepiej w cztery litery Destiny  <_<  ... Az mam ochote odpalic sobie cos w klimatach II wojny swiatowej. 

Edytowane przez walek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiste nawiązania do najlepszego z BFów, 2142 :)

 

 

Co oni mają z tą przyszłością?

 

Mnie się marzy powrót do drugiej wojny. 64 osoby naparzają do siebie z MP40, Thompsonów, Tygrysów... Na niebie Spitfire rozwala Bf 109... Podstawka w Europie, DLC z Afryką, zimową Rosją czy Pacyfikiem. Oby wrócili jeszcze do takich tematów.

 

Do tematu, to czemu dodatek ma zginąć po tygodniu? Przecież wszystkie są grane nawet teraz, przynajmniej na Xone.

 

Nie ma szans na powrót do przeszłości ani w CoD ani w BF bo przeszłość to ograniczenia w liczbie gadżetów i ekwipunku i ludziki będą narzekać.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dołączyłem wczoraj wieczorem do kolegi kiedy grał w tryb unicestwienie, i powiem wam że to chyba najlepszy tryb do grania w bf4 na ps3, akcja zawsze dzieje sie w pobliżu bomby, także nawet za duża mapa jak na 24 graczy nie jest nudna jeśli stara sie przejąć czy zanieść bombe bo wtedy praktycznie każdy chce cie zabić, i wtedy wkracza do akcji reszta drużyny by cie osłaniać, polecam

Odnośnik do komentarza

Co oni mają z tą przyszłością?

 

Mnie się marzy powrót do drugiej wojny. 64 osoby naparzają do siebie z MP40, Thompsonów, Tygrysów... Na niebie Spitfire rozwala Bf 109... Podstawka w Europie, DLC z Afryką, zimową Rosją czy Pacyfikiem. Oby wrócili jeszcze do takich tematów.

 

To oznaczałoby tylko jedno, koniec z wszechobecnym samonamierzającym ścierwem, reddotami, czujnikami, góvnami. Cioty by się zapłakały, gra nie zarobiła. Się nie stanie.

Odnośnik do komentarza

Kurczę, no nie podchodzi mie ten klimat armored kill czy jakoś z battlefield 3 który szybko przestał byc ogrywany, nawet jeśli tu bedzie 64 graczy. I klimat future armory tez mi nie leży :/ mam nadzieje ze bf5 bedzie dalej w teraźniejszych klimatach a nie bedzie gonić call of duty :/

 

Czy ktos jeszcze ma takie odczucia ze ten dodatek wyglada na mega słaby i odtworczy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...