Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakoś nie zauwazylem zmian.

Jakieś kosmetyczne względem ui\hud

Reszta,czyli zgony za ścianami,trade kille, auto AIM z bliskiej odległości nadal jest.

Postać teraz rusza się jak w bf3 ale to nadal nie jest to samo.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, zagralem pare rund. I co?... Jestem aboslutnie zachwycony, gunfight to reminescencja fanastycznych czasow Bf3. Cos pieknego! Trzeba dobrze celowa, sporo skakac i oszczedzac ammo, bo kulek tak jakby troche wiecej trzeba wpakowac w kolesia (pdobnie jak w BF3). Natomiast kwestia aim assist'a- testowalem to na poligonie, i jest tak jak bylo, ale... moim zdanie chyba do 5 metrow. Wpadam o gry, celuje do typa na odleglosc 10-15 metrow, i lipton! Celownik lata jak szalony, kule robia co chca, naprawde trzeba byc precyzjnym. Teraz ciezko ubic oponenta na spore odleglosci. Poza tym odnioslem wrazenie, ze zjawisko "instant kill" zostalo mocno zredukowane. Ogolnie wypas!

 

Ps. Przy tesicie polaczenia pokazuje teraz nasz ping, a nie jak dotychczas jakas nic nie mowiaca wartosc po przecinkach. Na poligonie ma 30ms, w meczu 60ms. 

Ps. Przy skoku tez mozna strzelac, ale w momencie kiedy opadamy.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Ok, zagralem pare rund. I co?... Jestem aboslutnie zachwycony, gunfight to reminescencja fanastycznych czasow Bf3. Cos pieknego! Trzeba dobrze celowa, sporo skakac i oszczedzac ammo, bo kulek tak jakby troche wiecej trzeba wpakowac w kolesia (pdobnie jak w BF3). Natomiast kwestia aim assist'a- testowalem to na poligonie, i jest tak jak bylo, ale... moim zdanie chyba do 5 metrow. Wpadam o gry, celuje do typa na odleglosc 10-15 metrow, i lipton! Celownik lata jak szalony, kule robia co chca, naprawde trzeba byc precyzjnym. Teraz ciezko ubic oponenta na spore odleglosci. Poza tym odnioslem wrazenie, ze zjawisko "instant kill" zostalo mocno zredukowane. Ogolnie wypas!

 

Ps. Przy tesicie polaczenia pokazuje teraz nasz ping, a nie jak dotychczas jakas nic nie mowiaca wartosc po przecinkach. Na poligonie ma 30ms, w meczu 60ms. 

 

Z tym pingiem to mnie zainteresowales. Mozna go tez zobaczyc na konsolach?Nie piszesz na czym grasz.

I pytanie do wszystkich: jest juz patch na Łoniaku?

Odnośnik do komentarza

Ja sie nastawilem na jakąś drastyczna poprawę gameplayu a okazalo się miernie. Dalej zgony za sciana,zgony od jednej kuli. Wczoraj koleś zabil mnie z drugiego końca mapy jednym strzałem z magnum przy pełnym pasku życia. Wsyscy latają teraz jak poje...szczegolnie na dominacji. Myslalem ze na dominacji punkty z mapami będą bardziej rozdzielone tymbardziej jak zwiększyli tempo rozgrywki przez przyspieszenie żołnierzy.

Odnośnik do komentarza

Ja liczyłem przedewszystkim na poprawę kodu , miałem nadzieje,że nie będzie już aż tak randomowo to co ma wpadać to będzie wpadać, no niestety nadal to samo ;/.Do tego trzeba jeszcze wpakować teraz więcej kul w goscia i miałem dużo sytacji kiedy to byłem pewien,że już położyłem przeciwnika odpuszczam (cały magazynek już prawie poszedł )to nie ten nadal żyje chwila moment i po mnie .Nie czuje się zbyt pewien, w jakich sytuacjach mam szanse :/ zginie nie zginie, czysta loteria.

Ogólnie to na dalsze poprawy w tym całym kodzie nie liczę ,do tej pory  zmian na lepsze jako takich nie było (wyeliminowanie lagów i tyle?)Grać będe grał nadal, bo jednak jakąś tam frajde to multi mi daje.

Odnośnik do komentarza

Ja liczyłem przedewszystkim na poprawę kodu , miałem nadzieje,że nie będzie już aż tak randomowo to co ma wpadać to będzie wpadać, no niestety nadal to samo ;/.Do tego trzeba jeszcze wpakować teraz więcej kul w goscia i miałem dużo sytacji kiedy to byłem pewien,że już położyłem przeciwnika odpuszczam (cały magazynek już prawie poszedł )to nie ten nadal żyje chwila moment i po mnie .Nie czuje się zbyt pewien, w jakich sytuacjach mam szanse :/ zginie nie zginie, czysta loteria.

Ogólnie to na dalsze poprawy w tym całym kodzie nie liczę ,do tej pory zmian na lepsze jako takich nie było (wyeliminowanie lagów i tyle?)Grać będe grał nadal, bo jednak jakąś tam frajde to multi mi daje.

Poćwicz trochę, zamow lepszy internet - Problemy z netcodem i randomowoscia znikna ;)

 

Mam wrażenie że wiele osób oczekuje na to że DICE kolejna łatką załata dziury w ich umiejetnosciach gry. Jesli nie wiesz czy zginiesz czy nie, poprostu lepiej celuj i badz przygotowany ze przeciwnik moze sie pojawic za kazdym rogiem.

Edytowane przez Drantzell
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Poprawi umiejętności ale prześle jak dobry wujek z USA lepszego neta ;). Ludzie czy wy nie zrozumiecie że choćby nie wiem co DICE nie robiło to nie da się wyeliminować graczy ze słabym netem ?

Masz racje . Mialem net w orange tp bardzo daleko od centrali. Grajac w bfa mialem straszne kwiatki i straty pakietow. Od 2 tyg. Uzywam internetu lte z polsatu . I powiem jedno. To jest teraz poprostu inna gra.

Dobre lacze to podstawa ktorej niemozna pominac.

Edytowane przez Jaca044
Odnośnik do komentarza

 

Ja liczyłem przedewszystkim na poprawę kodu , miałem nadzieje,że nie będzie już aż tak randomowo to co ma wpadać to będzie wpadać, no niestety nadal to samo ;/.Do tego trzeba jeszcze wpakować teraz więcej kul w goscia i miałem dużo sytacji kiedy to byłem pewien,że już położyłem przeciwnika odpuszczam (cały magazynek już prawie poszedł )to nie ten nadal żyje chwila moment i po mnie .Nie czuje się zbyt pewien, w jakich sytuacjach mam szanse :confused: zginie nie zginie, czysta loteria.

Ogólnie to na dalsze poprawy w tym całym kodzie nie liczę ,do tej pory zmian na lepsze jako takich nie było (wyeliminowanie lagów i tyle?)Grać będe grał nadal, bo jednak jakąś tam frajde to multi mi daje.

Poćwicz trochę, zamow lepszy internet - Problemy z netcodem i randomowoscia znikna ;)

 

Mam wrażenie że wiele osób oczekuje na to że DICE kolejna łatką załata dziury w ich umiejetnosciach gry. Jesli nie wiesz czy zginiesz czy nie, poprostu lepiej celuj i badz przygotowany ze przeciwnik moze sie pojawic za kazdym rogiem.

 

Ja swoich umiejętności nie potrzebuję podnosić , grałem na tyle dużo i doszedłem do pewnego momentu w którym się zatrzymałem, ogolnie  to mi wystarczy, jestem zadowolony, ale jak pamiętam to  ty zawsze, kiedy  wszyscy narzekali na gre to  jako jedyny grałeś ten sam hit z płyty  "zmiencie internet"  i nadal to robisz  więc drogi wujku dobroczyńco dzięki za takie  dobre rady xd.Netcode jest zyebany nadal nic w tej kwestii się nie zmienia i się nie zmieni.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Tez tak mam, waha sie  miedzy 50-70ms. Wskoczylem sobie na serwer w USA- wschod, ping ponad 130ms. :) 

 

Wczoraj nie moglismy rozgryc co oznacza czerwona "tarcza" nad zespotowanym wrogiem. Otoz jest to koles z defensywnym perkiem, ktoremu zadajemy mniejsze obrazenia o 10% trafiajac w klate. Fajna sprawa, trzeba na nich uwazac, gdy sie bedzie ladowalo z wiekszej odleglosci. 

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2979150494051082340/last/

Updated player icon to show a shield variant when using the 10% health reduction perk (showing for enemy players only). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...