November 4, 201213 yr i tak pewnie jedyną słuszną wersją będzie PC, ale cieszy plota o nextgenach, kto by pomyślał że za rok pogramy teoretycznie na nowym sprzęcie
November 4, 201213 yr Zatem czas odkładać na nextgena :] 500-600 euro/+2300zl trzeba bedzie pewnie miec na start.Plus gry 55-60 euro/+240zl Edited November 4, 201213 yr by zaq123456
November 4, 201213 yr Wyobrażacie już sobie co się bedzie działo w czerwcu na E3? Najpierw MS pokaże NextBoxa potem Sony PS4 a następnie Ubi i Ea gry nextgenowe.
November 4, 201213 yr Wyobrażacie już sobie co się bedzie działo w czerwcu na E3? Najpierw MS pokaże NextBoxa potem Sony PS4 a następnie Ubi i Ea gry nextgenowe. Ubi w sumie juz pokazal jeden tytul na next gen (Watch Dogs)
November 4, 201213 yr Nie wierze, że nowe systemy pojawią się w 2013. To już tuż tuż a ja jakoś nie widzę hypu z tym związanego, żadnych przecieków, żadnych szczątkowych info. Nie ma bata.
November 4, 201213 yr Nie wierze, że nowe systemy pojawią się w 2013. To już tuż tuż a ja jakoś nie widzę hypu z tym związanego, żadnych przecieków, żadnych szczątkowych info. Nie ma bata. Gesior jak to nie ma? Na ppe.pl nie daja ale wejdz sobie na inny strony http://www.vg247.com...rized/sony/ps4/ O xbox duzo wyciekow niema bo: http://www.vg247.com...ffice-security/ cos tam o xbox: http://www.vg247.com/2012/09/25/forza-5-microsoft-turn-10-hiring-for-next-game-report/ http://www.vg247.com/2012/09/11/xbox-720-microsoft-patents-projector-tech-turns-rooms-into-game-worlds/ http://www.vg247.com/2012/08/30/whore-of-the-orient-la-noire-teams-new-game-revealed-for-ps4-xbox-720/ Edited November 4, 201213 yr by zaq123456
November 4, 201213 yr Zobaczymy, ale wszystko na to wskazuje, ze tym razem MS i Sony wypuszcza nowe sprzety w tym samym roku- bedzie dylemat, zobaczymy kto sie lepiej zareklamuje, bo jednej i drugiej na start raczej nie wezme. Najpierw jedna a druga ew. jak troche stanieje. e: Gesior, moim zdaniem milczenie o nowej generacji jak dlugo to tylko mozliwe lezy w ich interesie, o ile chca przez najblizszy rok sprzedawac jeszcze sensowne ilosci current genow. Edited November 4, 201213 yr by tommi___t
November 4, 201213 yr Zatem czas odkładać na nextgena :] 500-600 euro/+2300zl trzeba bedzie pewnie miec na start.Plus gry 55-60 euro/+240zl 500-600 euro za nextgena? Sony ostro sie przejechało na cenie PS3 przy premierze. Gry za 55-60? http://www.ps3site.pl/ile-zaplacimy-za-gry-nowej-generacji/132036
November 4, 201213 yr Zatem czas odkładać na nextgena :] 500-600 euro/+2300zl trzeba bedzie pewnie miec na start.Plus gry 55-60 euro/+240zl 500-600 euro za nextgena? Sony ostro sie przejechało na cenie PS3 przy premierze. Gry za 55-60? http://www.ps3site.p...eneracji/132036 Teraz gry sa po 230zl.IRL gry EA 55 euro,AC3 za 60euro kosztuje.Chcesz mi powiedzic ze wierzysz w to,ze bedzie taniej ?Konsole 500euro wydaje mi sie ze to takie min.Ceny gier poszly w gore i wydaje mi sie ze wydawcy chca nas przygotowac na mala podwyzke na next genach. Zobaczymy, ale wszystko na to wskazuje, ze tym razem MS i Sony wypuszcza nowe sprzety w tym samym roku- bedzie dylemat, zobaczymy kto sie lepiej zareklamuje, bo jednej i drugiej na start raczej nie wezme. Najpierw jedna a druga ew. jak troche stanieje. Branie 2 konsol raczej nie ma sensu. Ja czekam na opinie o jakosci online i wtedy wybiore.Ex mnie nie interesuja bo i tak tylko gram w BF,Cod,Moh Edited November 4, 201213 yr by zaq123456
November 4, 201213 yr Zatem czas odkładać na nextgena :] 500-600 euro/+2300zl trzeba bedzie pewnie miec na start.Plus gry 55-60 euro/+240zl plus ubezpieczenie na 5 lat za kilkastówek
November 4, 201213 yr Ja czekam na opinie o jakosci online i wtedy wybiore.Ex mnie nie interesuja bo i tak tylko gram w BF,Cod,Moh U mnie tez decydujaca bedzie jakosc online- oraz benchmark, kto z ekipy na ktora platforme sie decyduje przydaloby sie pelnym skladem wejsc w nowa ere
November 4, 201213 yr Ja czekam na opinie o jakosci online i wtedy wybiore.Ex mnie nie interesuja bo i tak tylko gram w BF,Cod,Moh U mnie tez decydujaca bedzie jakosc online- oraz benchmark, kto z ekipy na ktora platforme sie decyduje przydaloby sie pelnym skladem wejsc w nowa ere Ja na 70% kupie Xbox,a na 30% ps4.Ciezko bedzie Sony pobic jakosc online ms. No chyba ze sony zrobi jakosc online na poziomie MS i do tego za darmo to wtedy wiadmo,ze Sony. Edited November 4, 201213 yr by zaq123456
November 4, 201213 yr Ja oczywscie że PS4. Było PS1,było ps2,jest ps3 to i będzie ps4. Nie wiem co by musiało się stać abym kupić nextboxa
November 4, 201213 yr Ja z przywiązania PS4 pewnie,bo mimo wszytko w jakiejś postaci będzie darmowy online,ale dojdzie dodatkowa kasa za ubezpieczenie na 3 lata,nie widzi mi kupowania 2 sztuk PS4 jak z PS3.
November 4, 201213 yr Ja z przywiązania PS4 pewnie,bo mimo wszytko w jakiejś postaci będzie darmowy online,ale dojdzie dodatkowa kasa za ubezpieczenie na 3 lata,nie widzi mi kupowania 2 sztuk PS4 jak z PS3. Jezeli sony zostawi darmowe online,to tylko pokaza ze nie maja szans konkurowac z xbox w inny sposob jak daniem darmowego online.Niby Sony ma wiecej Exow ale to MS ma Ex ktore sa bardziej popularne w online.Szczerze watpie w darmowe online. Skoro Ms na tym zarabia to czemu Sony ma sobie odpuscic taki zysk? Edited November 4, 201213 yr by zaq123456
November 4, 201213 yr Ja poczeka do e3 a pozniej wybiore konsole ktora kupie w dniu premiery ,ale jezeli bedzie wreszije bluray w xboxie to raczej bedzie to xbox Edited November 4, 201213 yr by poli_x
November 4, 201213 yr Czyli (pipi)nia jednym słowem ;/ Jeszcze nie dobiłem 20 lvl na bf3 a tu już o 4 mowa...czapka z daszkiem kuwa.
November 4, 201213 yr Kto jęczy, ja tu żart zapuściłem za(pipi)isty a ty widzę powaga, jak w morde strzelił. Ale nie grzebmy tego tematu, może faktycznie mogłem urazić Ciebie tym co napisałem.
November 4, 201213 yr Jeśli 64 gracze na konsolach okażą się prawdą to wreszcie przstanę się czuć jak klient drugiej kategorii i będziemy mogli zagrać w pełną wersję gry. Te informacje jak dla mnie brzmią sensownie (wyjście gry na obie generacja, 64 graczy, jedynie w 60 klatek nie wierzę), ale z drugiej strony każdy z nas mógłby wymyślić podobnego newsa Swoją drogą - jeśli bf4 i nowy CoD wyjdą na następną generację to mogłyby być "system-sellerami". Jeśli jednak plotka o wyjściu bf4 na obie generacje się sprawdzi, to na bank CoD zostanie wydany w taki sam sposób. Co jak co, na świecie jest ponad 100mln konsol obecnej generacji, szkoda by było wypinać się na taką rzeszę potencjalnych klientów.
November 5, 201213 yr raczej klocek na start. o jakosc sieciowa sie nie boje jedyne co to kwestia ile ms bedzie kasowal no i awaryjnosc nowego ukladu. nie biore raczej na premiere tylko tak jak zaq odczekam w miedzczasie ogrywajac reszte zaleglosci na ps3;)
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.