Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Battlefield 4

Featured Replies

i tak pewnie jedyną słuszną wersją będzie PC, ale cieszy plota o nextgenach, kto by pomyślał że za rok pogramy teoretycznie na nowym sprzęcie :music:

  • Replies 8.4k
  • Views 807.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Niestety ostatnio zauważyłem zero wdzięczności z Waszej strony  dla mojego trudy byście byli na bieżąco z newsami    GDZIE (pipi) PLUSIKI !!!  

  • waldusthecyc
    waldusthecyc

    ja na 100% będę miał inne konto. chodzi głównie o moich znajomych którym nie chce spamowac z góry na dol filmikow po jednej nocy.   obczajcie motyw - pojechałem do lekarza i mówię tak, Panie chirurg

  • Siema guys. Nie wiem czy to do końca odpowiedni dział, ale spróbuję. Skończyłem swój prawdopodobnie ostatni montaż z BF4. Prawie 800h przegrane, czas odpocząć na dłuzej od gry (albo i na zawsze).  Ca

Już od dawna było mówione że nextgeny to końcówka 2013 poczatek 2014 ;)

Zatem czas odkładać na nextgena :]

500-600 euro/+2300zl trzeba bedzie pewnie miec na start.Plus gry 55-60 euro/+240zl

Edited by zaq123456

Wyobrażacie już sobie co się bedzie działo w czerwcu na E3? Najpierw MS pokaże NextBoxa potem Sony PS4 a następnie Ubi i Ea gry nextgenowe.

Wyobrażacie już sobie co się bedzie działo w czerwcu na E3? Najpierw MS pokaże NextBoxa potem Sony PS4 a następnie Ubi i Ea gry nextgenowe.

Ubi w sumie juz pokazal jeden tytul na next gen (Watch Dogs)

Nie wierze, że nowe systemy pojawią się w 2013. To już tuż tuż a ja jakoś nie widzę hypu z tym związanego, żadnych przecieków, żadnych szczątkowych info. Nie ma bata.

Nie wierze, że nowe systemy pojawią się w 2013. To już tuż tuż a ja jakoś nie widzę hypu z tym związanego, żadnych przecieków, żadnych szczątkowych info. Nie ma bata.

Gesior jak to nie ma? Na ppe.pl nie daja ale wejdz sobie na inny strony

 

http://www.vg247.com...rized/sony/ps4/

O xbox duzo wyciekow niema bo:

http://www.vg247.com...ffice-security/

cos tam o xbox:

http://www.vg247.com/2012/09/25/forza-5-microsoft-turn-10-hiring-for-next-game-report/

http://www.vg247.com/2012/09/11/xbox-720-microsoft-patents-projector-tech-turns-rooms-into-game-worlds/

http://www.vg247.com/2012/08/30/whore-of-the-orient-la-noire-teams-new-game-revealed-for-ps4-xbox-720/

Edited by zaq123456

Zobaczymy, ale wszystko na to wskazuje, ze tym razem MS i Sony wypuszcza nowe sprzety w tym samym roku- bedzie dylemat, zobaczymy kto sie lepiej zareklamuje, bo jednej i drugiej na start raczej nie wezme. Najpierw jedna a druga ew. jak troche stanieje.

 

e: Gesior, moim zdaniem milczenie o nowej generacji jak dlugo to tylko mozliwe lezy w ich interesie, o ile chca przez najblizszy rok sprzedawac jeszcze sensowne ilosci current genow.

Edited by tommi___t

Zatem czas odkładać na nextgena :]

500-600 euro/+2300zl trzeba bedzie pewnie miec na start.Plus gry 55-60 euro/+240zl

 

500-600 euro za nextgena? Sony ostro sie przejechało na cenie PS3 przy premierze.

 

Gry za 55-60?

 

http://www.ps3site.pl/ile-zaplacimy-za-gry-nowej-generacji/132036

Zatem czas odkładać na nextgena :]

500-600 euro/+2300zl trzeba bedzie pewnie miec na start.Plus gry 55-60 euro/+240zl

 

500-600 euro za nextgena? Sony ostro sie przejechało na cenie PS3 przy premierze.

 

Gry za 55-60?

 

http://www.ps3site.p...eneracji/132036

Teraz gry sa po 230zl.IRL gry EA 55 euro,AC3 za 60euro kosztuje.Chcesz mi powiedzic ze wierzysz w to,ze bedzie taniej ?Konsole 500euro wydaje mi sie ze to takie min.Ceny gier poszly w gore i wydaje mi sie ze wydawcy chca nas przygotowac na mala podwyzke na next genach.

Zobaczymy, ale wszystko na to wskazuje, ze tym razem MS i Sony wypuszcza nowe sprzety w tym samym roku- bedzie dylemat, zobaczymy kto sie lepiej zareklamuje, bo jednej i drugiej na start raczej nie wezme. Najpierw jedna a druga ew. jak troche stanieje.

Branie 2 konsol raczej nie ma sensu. Ja czekam na opinie o jakosci online i wtedy wybiore.Ex mnie nie interesuja bo i tak tylko gram w BF,Cod,Moh

Edited by zaq123456

Zatem czas odkładać na nextgena :]

500-600 euro/+2300zl trzeba bedzie pewnie miec na start.Plus gry 55-60 euro/+240zl

plus ubezpieczenie na 5 lat za kilkastówek

Ja czekam na opinie o jakosci online i wtedy wybiore.Ex mnie nie interesuja bo i tak tylko gram w BF,Cod,Moh

U mnie tez decydujaca bedzie jakosc online- oraz benchmark, kto z ekipy na ktora platforme sie decyduje ;) przydaloby sie pelnym skladem wejsc w nowa ere ;)

Ja czekam na opinie o jakosci online i wtedy wybiore.Ex mnie nie interesuja bo i tak tylko gram w BF,Cod,Moh

U mnie tez decydujaca bedzie jakosc online- oraz benchmark, kto z ekipy na ktora platforme sie decyduje ;) przydaloby sie pelnym skladem wejsc w nowa ere ;)

Ja na 70% kupie Xbox,a na 30% ps4.Ciezko bedzie Sony pobic jakosc online ms. No chyba ze sony zrobi jakosc online na poziomie MS i do tego za darmo to wtedy wiadmo,ze Sony.

Edited by zaq123456

Ja oczywscie że PS4. Było PS1,było ps2,jest ps3 to i będzie ps4. Nie wiem co by musiało się stać abym kupić nextboxa

Ja z przywiązania PS4 pewnie,bo mimo wszytko w jakiejś postaci będzie darmowy online,ale dojdzie dodatkowa kasa za ubezpieczenie na 3 lata,nie widzi mi kupowania 2 sztuk PS4 jak z PS3.

Ja z przywiązania PS4 pewnie,bo mimo wszytko w jakiejś postaci będzie darmowy online,ale dojdzie dodatkowa kasa za ubezpieczenie na 3 lata,nie widzi mi kupowania 2 sztuk PS4 jak z PS3.

Jezeli sony zostawi darmowe online,to tylko pokaza ze nie maja szans konkurowac z xbox w inny sposob jak daniem darmowego online.Niby Sony ma wiecej Exow ale to MS ma Ex ktore sa bardziej popularne w online.Szczerze watpie w darmowe online. Skoro Ms na tym zarabia to czemu Sony ma sobie odpuscic taki zysk?

Edited by zaq123456

Ja poczeka do e3 a pozniej wybiore konsole ktora kupie w dniu premiery :),ale jezeli bedzie wreszije bluray w xboxie to raczej bedzie to xbox

Edited by poli_x

Czyli (pipi)nia jednym słowem ;/ Jeszcze nie dobiłem 20 lvl na bf3 a tu już o 4 mowa...czapka z daszkiem kuwa.

A czyj to problem? Nasz? EA? DICE?

To po co jęczysz?

Kto jęczy, :) ja tu żart zapuściłem za(pipi)isty a ty widzę powaga, jak w morde strzelił. Ale nie grzebmy tego tematu, może faktycznie mogłem urazić Ciebie tym co napisałem.

Jeśli 64 gracze na konsolach okażą się prawdą to wreszcie przstanę się czuć jak klient drugiej kategorii i będziemy mogli zagrać w pełną wersję gry.

Te informacje jak dla mnie brzmią sensownie (wyjście gry na obie generacja, 64 graczy, jedynie w 60 klatek nie wierzę), ale z drugiej strony każdy z nas mógłby wymyślić podobnego newsa :)

 

Swoją drogą - jeśli bf4 i nowy CoD wyjdą na następną generację to mogłyby być "system-sellerami". Jeśli jednak plotka o wyjściu bf4 na obie generacje się sprawdzi, to na bank CoD zostanie wydany w taki sam sposób.

Co jak co, na świecie jest ponad 100mln konsol obecnej generacji, szkoda by było wypinać się na taką rzeszę potencjalnych klientów.

raczej klocek na start. o jakosc sieciowa sie nie boje jedyne co to kwestia ile ms bedzie kasowal no i awaryjnosc nowego ukladu. nie biore raczej na premiere tylko tak jak zaq odczekam w miedzczasie ogrywajac reszte zaleglosci na ps3;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.