Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że gdybym nie grał tylko oglądał tv,to też musiałbym siedzieć w pierdlu?

 

Ale kolegą chodzi chyba o to że sam nie przyznajesz się do tego że dużo grałeś i grasz w BF3 

Litwin to są takie same gadki jak ja słyszę w domu co jakiś czas :) A ja pytam..czym się różni wpatrywanie w tv gdzie program głuszy od poprzedniego od gier, Siedzę wieczorami przed konsolą a inni oglądają z(pipi)ane polskie seriale, wg ta pierwsza opcja jest mądrzejsza ;)

Odnośnik do komentarza

A ja pytam..czym się różni wpatrywanie w tv gdzie program głuszy od poprzedniego od gier, Siedzę wieczorami przed konsolą a inni oglądają z(pipi)ane polskie seriale, wg ta pierwsza opcja jest mądrzejsza ;)

Zielu, ja mam to samo- do tego stopnia przerzucilem sie na BF, ze juz nawet meczow nie ogladam (za wyjatkiem Legii, ale np. reprezentacja juz mnie wali ostatnio- wczoraj tez ja olalem, Barce tez rzadko wlaczam), natomiast majac rodzine jest jedna zasadnicza roznica miedzy graniem i tv:

grajac zakladasz sluchawki i praktycznie nie ma Cie dla zony czy dziecka (do tego jeszcze zajmujesz tv), a tv mozna ogladac wspolnie.

My ogladamy troche tv, ale glownie np. Nat Geo Wild czy inne przyrodnicze programy, ktore i mnie ciekawia, i dziecku sie podobaja (a przy okazji nikogo nie oglupiaja),a z żoną jakies filmy na HBO czy seriale komediowe (ostatnio np. znow "Rozowe lata 70." na Comedy Central puszczaja  :) )

Telewizja to nie tylko tvp/polsat/tvn i glupie seriale czy kretynskie programy o (tfu!) "celebrytach"...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Zaqair

cytat z ppe. prezesa Gamestopu, któremu pokazano gameplay z bf4

 

"Miałem dziś okazję zobaczyć Battlefield 4 i mogę tylko powiedzieć: „wow”. Dziękuję EA za możliwość rzucenia na to okiem. Nie mogę się doczekać, aż sami wszystko zobaczycie".

Ja powiem tylko tyle. To samo mowili o BF3/Armored kill jak wyszlo wszyscy wiemy. Znowu beda wszystkich karmic wersja pc. Bo badzmy ze soba szczerzy co by sony i ms nie zrobilo  to za te 400-500 euro nie dostaniemy jakosci jak na pc.

Odnośnik do komentarza

 

cytat z ppe. prezesa Gamestopu, któremu pokazano gameplay z bf4

 

"Miałem dziś okazję zobaczyć Battlefield 4 i mogę tylko powiedzieć: „wow”. Dziękuję EA za możliwość rzucenia na to okiem. Nie mogę się doczekać, aż sami wszystko zobaczycie".

Ja powiem tylko tyle. To samo mowili o BF3/Armored kill jak wyszlo wszyscy wiemy. Znowu beda wszystkich karmic wersja pc. Bo badzmy ze soba szczerzy co by sony i ms nie zrobilo  to za te 400-500 euro nie dostaniemy jakosci jak na pc.

jezus maryja!

biadoliłeś że wersje na obecne konsolą są gorsze niż na PC a teraz zaczynasz biadolić że bf4 na nextgenach bedzie gorszy niż na pc?

 

stuknij sie w czerep

może jesteś za młody i tego nie pamiętasz ale konsole w pierwszej fazie na rynku biją pecety. i pewnie za pare lat będzie to samo co dziś- czyli pecety pójdą na przód a konsole sie zestarzeją, ale gadanie że na starcie nextgenów multiplatforma w stylu bf4 będzie gorsza to chyba kurwa śnisz

 

pomijając wszystko inne to jest jeden wielki powód- po wała mają robić gre która na pc bedzie wyraźnie lepsza niż na nextgeny kosztem tego że bedzie wymagała kompa za gruuube tysiące i o wiele wiecej roboty przy produckcji, skoro mogą zrobić dla wszystkich po równo ?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

 

cytat z ppe. prezesa Gamestopu, któremu pokazano gameplay z bf4

 

"Miałem dziś okazję zobaczyć Battlefield 4 i mogę tylko powiedzieć: „wow”. Dziękuję EA za możliwość rzucenia na to okiem. Nie mogę się doczekać, aż sami wszystko zobaczycie".

Ja powiem tylko tyle. To samo mowili o BF3/Armored kill jak wyszlo wszyscy wiemy. Znowu beda wszystkich karmic wersja pc. Bo badzmy ze soba szczerzy co by sony i ms nie zrobilo  to za te 400-500 euro nie dostaniemy jakosci jak na pc.

jezus maryja!

biadoliłeś że wersje na obecne konsolą są gorsze niż na PC a teraz zaczynasz biadolić że bf4 na nextgenach bedzie gorszy niż na pc?

 

stuknij sie w czerep

może jesteś za młody i tego nie pamiętasz ale konsole w pierwszej fazie na rynku biją pecety. i pewnie za pare lat będzie to samo co dziś- czyli pecety pójdą na przód a konsole sie zestarzeją, ale gadanie że na starcie nextgenów multiplatforma w stylu bf4 będzie gorsza to chyba kurwa śnisz

 

pomijając wszystko inne to jest jeden wielki powód- po wała mają robić gre która na pc bedzie wyraźnie lepsza niż na nextgeny kosztem tego że bedzie wymagała kompa za gruuube tysiące i o wiele wiecej roboty przy produckcji, skoro mogą zrobić dla wszystkich po równo ?

Powiem tyle Geforce gtx Titan. Ps4 i xbox 3 nie beda mocniejsze i wybij to sobie z glowy.Za cene next gen to nawet gtx 680 nie kupisz. A dlaczego robia mocniejsze gry pod PC to ci Pryx odpowiedzial.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Na next genach i tak będzie poziom mocnych PC-tów.

 

 

 

 

cytat z ppe. prezesa Gamestopu, któremu pokazano gameplay z bf4

 

"Miałem dziś okazję zobaczyć Battlefield 4 i mogę tylko powiedzieć: „wow”. Dziękuję EA za możliwość rzucenia na to okiem. Nie mogę się doczekać, aż sami wszystko zobaczycie".

Ja powiem tylko tyle. To samo mowili o BF3/Armored kill jak wyszlo wszyscy wiemy. Znowu beda wszystkich karmic wersja pc. Bo badzmy ze soba szczerzy co by sony i ms nie zrobilo  to za te 400-500 euro nie dostaniemy jakosci jak na pc.

jezus maryja!

biadoliłeś że wersje na obecne konsolą są gorsze niż na PC a teraz zaczynasz biadolić że bf4 na nextgenach bedzie gorszy niż na pc?

 

stuknij sie w czerep

może jesteś za młody i tego nie pamiętasz ale konsole w pierwszej fazie na rynku biją pecety. i pewnie za pare lat będzie to samo co dziś- czyli pecety pójdą na przód a konsole sie zestarzeją, ale gadanie że na starcie nextgenów multiplatforma w stylu bf4 będzie gorsza to chyba kurwa śnisz

 

pomijając wszystko inne to jest jeden wielki powód- po wała mają robić gre która na pc bedzie wyraźnie lepsza niż na nextgeny kosztem tego że bedzie wymagała kompa za gruuube tysiące i o wiele wiecej roboty przy produckcji, skoro mogą zrobić dla wszystkich po równo ?

oh_you.jpg?w=595

 

szkoda tylko, ze przecieki mówia ze konsole to taki co najwyzej sredniak. taki sprzet sprzed roku/1,5 roku ;)

Odnośnik do komentarza

secyfikacja nic nie oznacza, sam wiesz że przykładowo ilość ramu w obecnych konsolach pozwala na rzeczy w stylu uncharted, gearsy itp, mimo ze przy takiej ilości ramu to komputer nie pociągnął by tych gier nawet w 2fps na ultra low

 

bebechy konsol inaczej sie przekładają na możliwości w grach niż pecety

 

nie twierdze że konsola za 400$ bedzie miała bebechy jak pecet za 5000$, mowie tylko że bardzo wątpie by zaraz po stacie nextgenów na pc wychodziły multiplatformy ktore będą wyraźnie lepsze (no chyba że jako ciekawostka odpalana na sprzęcie nasa), a nawet średnio lepsze

 

być może już za 9 godizn przekonamy sie jaki mniejwiecej poziom nextgenów sie szykuje

 

 

 

btw zaq - są plotki że ps4 bedzie miało płatny online, cieszysz sie? ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Co z tego że są już potężne PC,skoro gry na ogół tworzą pod takie,żeby jak największe grono mogło pograć,nie powiesz mi ze PC z 1,5 roku nie pociągnął by BF3 na niskich.

Zdajesz sobie z tego sprawe,ze gre na pc mozna dostowac pod swojego pc? gry robia pod slabe,srednie i bardzo mocne pc. To nie konsole.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...