Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Caly czas gram z red dotem albo holo, a dzieckiem juz raczej od jakiegos czasu nie jestem...

 

No przecież ja nie mówię, że używanie ich jest oznaką "mentalności dzieciaka", bo one akurat pasują do współczesnego konfliktu, ale w drugiej wojnie światowej już nie bardzo, i właśnie o to chodzi, czy ludziom wychowanym na Modern Warfare spodobałaby się mała ilość gadżetów i innych pierdół, których w tamtych czasach raczej nie było. Treyarch w World at War pier.dolił jakikolwiek realizm i nie trzeba było celować z muszki, ale DICE próbuje mimo wszystko być choć trochę realistycznym, więc wątpię, żeby i oni w przypadku takiej gry zdecydowali się trochę nagiąć rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza

ja nie lubie celowac z muszki ale mimo to nie chcial bym red dotów w starych czasach

 

swoją drogą nie obraził bym sie za BF w przyszłosci, jeden juz taki byl, chetnie bym zobaczyl to z nowymi możliwosciami graficzno-silnikowymi

jakiś mech, jakies ciekawe bronie

 

chociaż ogolnie nie lubie takiej przyszłości , nawet bardzo nie lubie, ale akurat w taka gierke bym zagrał

Odnośnik do komentarza

Niestety, nie dostaniemy ani IIWŚ ani przyszłości, ani Vietnamu.

 

Battlefield 4 will be set in modern times, DICE general manager Karl Magnus Troedsson revealed at GDC Europe today. The game, which was announced with no pomp last month, will have a beta sometime next year, but little else has been revealed. However, with a lag time of six years between Battlefield 2 and Battlefield 3, why did the studio go with Battlefield 4 so quickly instead of heading back to Bad Company?

 

"There's a lot of things inspiring us as to how the franchise will move on. Everything from fans' feedback, to market research and, of course, what we want to build ourselves. It's not just one single thing," said Troedsson, continuing with a hint of sarcasm. "And, yes, I know Battlefield 4 is probably the most creative name we ever could come up with. I can't comment any more on that games because it's all secret."

 

However, he did go on to say, "We still want to stay in this genre, the modern day as it is. We feel this is a place we can be and continue with the series. Battlefield 4 can live in this space and be very successful."

 

Hinting, in conclusion, "That doesn't mean there might not be a Bad Company game again in the future."

 

http://www.joystiq.com/2012/08/13/battlefield-4-sticking-to-modern-warfare/

 

 

Chyjnia

Odnośnik do komentarza
Dostep do bety na pc kupujac wersje na ps3,pomysl troche.

 

To ty pomyśl. Po prostu mogą dać jakiś cd-key dający dostęp do bety, który będzie działał na każdej platformie i Ty sam sobie wybierzesz na jakiej chcesz grać. Pamiętam, że właśnie w przypadku bety MoHa można było sobie wybrać.

 

I po ostatnim doniesieniu jakoby MW4 powstaje najprawdopodobniej zarówno na nową generację, jak i na starą, bardzo możliwe że podobnie będzie z BF4.

Mógłbyś mi mój drogi powiedzieć skąd masz takie ciekawe informacje ? :)

Odnośnik do komentarza

Black Ops II będzie podobnież inaczej presentano się na PC a inaczej na konsolach. Chociaż szczerze wątpię by nowy COD pojawił się jeszcze na obecnej generacji, przejadł się już do granic absurdu. Jednak historia zna takie przypadki więc mogą powierzyć stare wersje jakiemuś podrzędnemu studiu...od Tony Hawka na przykład :blum1:

Odnośnik do komentarza

Plus dla osoby, która odgadnie co to jest za "broń" ;)

 

 

Nie widzę fotek,ale czy to są te zdjecia,które wkleiłem kilka stron wcześniej i o których rozmawiałem(chyba z tobą?)

Tym razem pisałem o tym:

http://altair.com.pl/files/news/2012/08/i-i12-08-93kbk6.jpg

http://altair.com.pl/files/news/2012/08/i-i12-08-93kbk5.jpg

Od 2014 mają zacząć produkcję Radon-a

http://altair.com.pl/files/news/2012/08/i-i12-08-93kbk2.jpg

Odnośnik do komentarza

lol co za kutas dał miminusa i wyzerował plusa za odpowiedź co to za bron?

 

Yano akurat Ty trochę "nielubiących" Cię osób na forum to masz :)

 

BTW tak oglądając film z nowego trybu multi Crysis pomyślałem sobie że fajnie by było wrzucić też coś innego w BF. Wiem, że w sumie juz tego trochę jest (wbrew pozorom BF to nie tylko CQ czy Rush), ale takie polowanie na np. dwóch ukrytych snajperów byłoby fajnym kąskiem. Zrobić takie misje jak z COOPa, ale by przeciwników AI zastąpić żywymi graczami.

Odnośnik do komentarza

lol co za kutas dał miminusa i wyzerował plusa za odpowiedź co to za bron?

 

Yano akurat Ty trochę "nielubiących" Cię osób na forum to masz :)

tak, pewnie zaq bo wczoraj kampiłem snajperem ;p

 

a na serio to tu na tablicy BF to chyba tylko 1 osoba wyraznie mnie nie lubi

zreszta bardzo wyraźnie bo koelejnego plusa znowu wyzerowała

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

lol co za kutas dał miminusa i wyzerował plusa za odpowiedź co to za bron?

 

Yano akurat Ty trochę "nielubiących" Cię osób na forum to masz :)

 

BTW tak oglądając film z nowego trybu multi Crysis pomyślałem sobie że fajnie by było wrzucić też coś innego w BF. Wiem, że w sumie juz tego trochę jest (wbrew pozorom BF to nie tylko CQ czy Rush), ale takie polowanie na np. dwóch ukrytych snajperów byłoby fajnym kąskiem. Zrobić takie misje jak z COOPa, ale by przeciwników AI zastąpić żywymi graczami.

 

Ja ostatnio myślałem że fajnie by było pobiegać w jakimś dodatku do Bf3 po takiej mapie jak w Crysis 1.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wyciekły informacje z chińskiego oddziału EA, IMO prawdziwe:

 

- 3 strony konfliktu (USA, Rosja, Chiny)

- kobiety na polu walki

- premiera w październiku 2013 na PC, PS3, X360 i next-geny

- powrót trybu dowódcy

- komendy głosowe

- next-geny i PC - 64 gracze, PS3/X360 mniej

 

No i standardowo jakieś ulepszenia w Battlelogu.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=72342

Odnośnik do komentarza

Jeżeli okaże się to prawdą,na bank nie ogram tego na PS3,wole poczekać i na PS4 pograć.Do tego potwierdza się ze 2013 to rok next genów.

 

"Udostępniane zostanie system pozwalający na łatwe nagrywanie rozgrywek oraz dzielenie się nimi z resztą społeczności."- Ja to już gdzieś słyszałem,a tak,przy premierze Bf3 :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Jeżeli okaże się to prawdą,na bank nie ogram tego na PS3,wole poczekać i na PS4 pograć.

Dokladnie, ja tez (aczkolwiek licze, ze jedno z drugim w tym samym momencie sie ukaze).

O ile na ps4 nie bedzie crossgame chat i dobre jakosci multi to ja odpuszczam konsole sony ;) na bank voip nie bedzie dzialac na premiere,a czekac kilka miechow zeby naprawili to zart.Biorac pod uwage ze biore na siebie 4 platformy to wszystko bedzie wolniej patchowane.Ogolnie to w przeciwienstwie do bf3 i moh:w nie mam zamiaru sie podniecac jakim kolwiek filmikami,zdjeciami,wywiadami itp. od panow z EA.2 razy sie sparzylem,3 raz nie mam zamiaru.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...