Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie akurat w BF to troche wisi, ale ogolnie jednak to wkurzająca sprawa ten wymóg połaczenia z netem, jeszcze razumiem na PC gdzie szaleje piractwo, ale na konsolach to jednak troszke zbędne (mogli by zwalczać piractwo samą niemożnością zalogowania sie do sieci). bo jednak czasem człowiek chce pograć na singlu na spokojnie w jakąś gre, albo właśnie wtedy kiedy net mu zgechnie włazi se na singla, a tutaj dupa.

albo ja wczoraj - obczajalem nowy telewizor w innym pokoju , w pokoju gdzie zasięg z rutera wifi jest bardzo słaby i konsola ledwo sie łączyła z netem, mimo to pogralem w pare gierek itp,. w przypadku wymogu podłaczenia nie wiem czy bym sobie pogral.

do tego dochodzi problem LAGÓW NA SINGLU! takie coś jest w diablo, i chyba nie musze mowic ze lagi nawet na singlu to juz jest (pipi)ostwo mocne

wymagana lacznosc z serwerem to zadne zabezpieczenie.

pokazal to assasyn, diablo3, battlefield itd...

Odnośnik do komentarza

A po co Ci origin- gra nie moze sama kontrolowac polaczenia z netem, bez tego ani zadnych innych gowien?

Przeciez i tak np. sprawdza automatycznie przy kazdym uruchomieniu dostepnosc aktualizacji, bez ktorych instalacji (jesli sa jakies) nie mozesz grac, wiec musi sie dac zrobic to tak, zeby dopiero polaczenie z ich serwerami pozwalalo na uruchomienie gry nawet jak nie ma zadnego patcha do sciagniecia.

Zrobic mozna,ale skoro chca stalego polaczenia do netu to pewnie wejdzie aplikacja.Nie zdziwila bym nie z ich strony akcja typu:

Plyte rejestrujesz z aplikacja i nie mozesz tej gry odsprzedac,bo gra/klucz na stale laczy sie z twoim kontem origin a klucz jest jedno razowego uzytku. Nakladasz obowiazkowe polacznie konta origin z twoim nikciem na psn/xbl.Boom uzywki zabite.

 

u mnie akurat w BF to troche wisi, ale ogolnie jednak to wkurzająca sprawa ten wymóg połaczenia z netem, jeszcze razumiem na PC gdzie szaleje piractwo, ale na konsolach to jednak troszke zbędne (mogli by zwalczać piractwo samą niemożnością zalogowania sie do sieci). bo jednak czasem człowiek chce pograć na singlu na spokojnie w jakąś gre, albo właśnie wtedy kiedy net mu zgechnie włazi se na singla, a tutaj dupa.

albo ja wczoraj - obczajalem nowy telewizor w innym pokoju , w pokoju gdzie zasięg z rutera wifi jest bardzo słaby i konsola ledwo sie łączyła z netem, mimo to pogralem w pare gierek itp,. w przypadku wymogu podłaczenia nie wiem czy bym sobie pogral.

do tego dochodzi problem LAGÓW NA SINGLU! takie coś jest w diablo, i chyba nie musze mowic ze lagi nawet na singlu to juz jest (pipi)ostwo mocne

 

W przypadku bf3 na pc polaczenie jest wymagane nawet do singla i lagow brak. Jak konsola nie bedzie do przerobienia to nikt pirat nie odpali,plus tak jak szewczyk aka. szpic mowi stale polaczenie do neta nie zabija piractwa.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

dokladnie tak jest w diablo3, cdkey jest rpzypisany do konta battlenet, jesli chcesz sprzedac gre musisz to zrobic razem z kontem (na ktorym moga byc zarejestrowene tez inne gry, ktorych byc moze nie chcesz sprzedawaC))

podobno są wałki tego typu że pierwszy klient zawsze moze odzyskac hasło do konta udając że ktoś mu je ukradł, wiec ludzie sprzedają gre a potem odzyskują i zmieniają hasło i mają ją z powrotem, co oczywiscie powoduje że ewentualni kupcy muszą sie powaznie zastanowic czy im sie oplaca używka i ryzyko

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Zaqair
DICE, the developer behind “Battlefield 3,” today posted a job offer seeking a Senior Software Developer for next-generation systems like the PS4 and Xbox 720. Some of the job description mentions that the employee will be working as a part of an “AAA game team” with the “Frostbite engine tech.”:

We are now looking for experienced developers to join our game teams at DICE. As a Senior Software Developer you will be a core part of an AAA game team where you will work with the Frostbite engine tech. We believe in tailoring the role for the individual but tasks might include implementing new features and workflows for content creators, keeping track of performance and memory and optimizing for current- and next gen.

We think that you are a talented, self-motivated individual with the capability and drive to lead technical initiatives. You probably have experience in several different game development areas as well as more in depth knowledge in something related to a core engine tech like physics or rendering. As a Senior Developer you are creative, committed and communicative and have a strong interest in being a part of a team that builds some of the best games in the industry.

http://www.examiner.com/article/ps4-and-xbox-720-frostbite-engine-tech-help-sought-by-battlefield-3-developer

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Electronic Arts CEO John Riccitiello has stated that next-gen editions of FIFA and Battlefield are in development, and it’ll discuss the titles further in May. EA COO Peter Moore also talked up EA’s future, emphasising the firm’s successes with its big-name franchises, downloads and iOS line-up.

“We’re also investing in Gen 4 console technologies and content,” said Riccitiello, as part of today’s financial results. “We’ve signalled that we’re working on the next editions of our two biggest franchises in Battlefield and FIFA. And, we look forward to discussing these programs and many others with you when we provide our FY14 guidance in May.”

Peter Moore, meanwhile, emphasised the strength of EA’s core franchises, though Medal Of Honor had underperformed. “In the holiday quarter of 2011, the top ten titles accounted for approximately 40 percent of western world industry revenue. In 2012, the top 10 captured nearly 50 percent. EA had two of the top five in 2012 – FIFA 13 and Madden NFL 13. We also had more Top 20 hits – six in 2012 versus four the year prior.”

“The digital trends are extremely positive,” he continued. “We estimate that the global revenue from digital games and services grew by more than 25 percent year-over-year. Mobile game revenues on iOS and Android doubled in size in 2012. Digital revenue related to PC games including full game downloads, paid DLC, social gaming and subscriptions grew at approximately 20%, as did the digital revenue

related to console games.”

There are more facts and figures elsewhere on the site in the full EA financials story.

http://www.edge-onli...nd-battlefield/

 

Byle do maja ;) Rowniez,coraz wiecej plotek mowi o wydaniu gry Q1 2014

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Przeciez Bf4 wyjdzie bankowo w pazdziernku.

Dopoki nic nie jest oficjalne,nic nie jest na bank. BF4 bedzie mial nextgen wiec moze byc tak,ze albo wyjda w 2 terminach,lub opoznia bf4 na zime 2014 zeby wystarczajaco next genow sie sprzedalo.

 

Edit:

 

Taki byles pewien a tu popatrz oficjalne info:

 

EA has confirmed that a new Battlefield game will be released next year. During an earnings call for the third quarter of its 2013 fiscal year, EA Labels president Frank Gibeau said EA "will be launching a Battlefield game next year” and said EA is "very excited to show you guys more detail on that coming soon."

Gibeau didn’t elaborate beyond that or mention Battlefield 4 specifically, though he did add that “we're not announcing an annualization of Battlefield at this time.”

http://ie.ign.com/articles/2013/01/31/new-battlefield-game-coming-next-year

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jak dla mnie to jest kolejny dowód że nexgena dostaniemy w tym roku, a BF4 wyjdzie na oba systemy, choć raczej na PS4 wyjdzie trochę później.

Zielu bf nie bedzie w tym roku,wiec obstawiam marzec 2014 i start na wszystko pc,xbox,ps,ps3 i x360. Dzieki next gen moze dostaniemy dobrej jakosci produkt na start.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Zaq czytaj ze zrozumieniem :) nexgen w tym roku a BF4 pewnie styczeń

Styczen i Luty raczej odpada,jest to najgorszy okres w sprzedazy ludzie sie po swietach finansowo podnosza.Myslalem,ze mowisz ze bf4 wyjdzie na next gen pozniej :P Mi sie wydaje,ze celuja w Marzec tak jak z bc2,ale zobaczymy moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Bedzie jak dla mnie lekki dylemat, czy brac next gena w tym roku juz, czy tez zaczekac do premiery BF4. W sumie byloby dzieki temu nieco wiecej czasu na podjecie wlasciwej decyzji z wyborem platformy...

Osobiscie dla mnie to prosty wybor,czekam do bf4.I tak nie jestem zainteresowany kupowaniem innych gier.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy, co dadza na start next genow. Jak bedzie jakis mega killer, dla ktorego bylbym sklonny odstawic na chwile BF3, to moze sie skusze. Jesli nie, to tez raczej spokojnie zaczekam, poobserwuje, poczytam recenzje, opinie i testy sprzetow.

 

PS:

I tak nie jestem zainteresowany kupowaniem innych gier.

a co jak sie nowy CoD pojawi na premiere next genow? :D Bede ci wypominal tego Black Opsa jak litwinowi opowiesci o tym, ze po zrobieniu setki orla odstawia BF3 :P

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

PS: Zaq, a co jak sie nowy CoD pojawi na premiere next genow? :D

Ja gram w CoD zeby czasem sobie cos zmienic,konsoli kupowac nie bede pod CoD. CoD jest idealny do grania jak masz np.30min wchodzisz i grasz. W bf o ile nie grasz w CQC to mecze dluzej zajmuja ;)

Odnośnik do komentarza

Ja raczej nexgena kupię tylko dla BF :) bo już jestem stary i inne gry mam w pupie. Więc jeśli to będzie PS4 to tylko z Plusem i więcej do szczęścia mi nie trzeba. A jeśli X to z kinectem ale chyba będzie montowany w standardzie więc też git. Żona już mi pozwoliła sobie kupić na raty ;) bo kredyt miwszkaniowy n karku więc już z kasą szału nie ma, ale dobre i to

Odnośnik do komentarza

Jeżeli te dane nie odnoszą się do ciebie to super,nie rozumiem tylko skąd "nasze" w twojej odpowiedzi?Czyżbyś miał wiedzę o tym co robią inni i ile temu czasu poświęcają?

 

Uśrednione dane:

 

http://film.wp.pl/idGallery,5027,idPhoto,199163,title,Polacy-spedzaja-35-godziny-dziennie-przed-telewizorem,galeria.html?ticaid=110016

 

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/4-godziny-dziennie-przed-telewizorem-polacy-telewi_135497.html

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

na dobrą sprawę i tak spędzam mniej czasu grając niż wy oglądając tv.

o, a to ciekawe.

sprawdzales nasze statsy na www.tv-watch-stats.com ?

Sprawdz tez przy okazji www.time-with-family-stats.com i www.work-stats.com zeby miec pelny obraz...

 

coś Ty tu wkleił:

"

Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony www.work-stats.com"

 

 

 

na wszystkie 3 linki

Odnośnik do komentarza

na dobrą sprawę i tak spędzam mniej czasu grając niż wy oglądając tv.

o, a to ciekawe.

sprawdzales nasze statsy na www.tv-watch-stats.com ?

Sprawdz tez przy okazji www.time-with-family-stats.com i www.work-stats.com zeby miec pelny obraz...

 

coś Ty tu wkleił:

"

Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony www.work-stats.com"

 

 

 

na wszystkie 3 linki

 

xD waldus wiesz co to ironia?

Odnośnik do komentarza

o (pipi)a nie złapałem :(

 

żeby było na temat: Battlefield 4 musi mieć super grafikę. Grafika jest najważniejsza w grach. XD 

 

 

 

 

Nie zapominajmy, że bf4 najładniejszy będzie na PS4! Spytajcie się Mendrka hehe

 

 

Litwin przyznaj się, że garujesz gdzieś we Wronkach i stąd takie ilości czasu na granie hehe ;):P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...