Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli dodatkowym materiałem jest ruchanko batmana i jego przydu,pasa?

 

Ojojojoj. A po co to? A dlaczego? A na co to komu?

Bo sam materiał źródłowy to trochę za mało na godzinę z groszem. A co do Barbary to nie jestem pewien czy we wczesnych wersjach nie mieli krótkiego romansu. Plus chyba był nawet trójkąt w relacjach Dick-Barbara-Bruce.

Odnośnik do komentarza

High-Res

 

1469301818691.jpg

 

>Hall H just got a proper #JusticeLeague teaser, complete with Flash being amazing, Bruce Wayne snubbing Aquaman, and more!

>We just saw a full-fledged JUSTICE LEAGUE trailer. The button line? Batfleck smirking at Aquaman: "I hear you can talk to fish"

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

 zrobili z Barry'ego Petera Parkera z Civil War. I to w zbroi. Ale mam nadzieję, że Ezra pociągnie rolę na odpowiednie tory, a w solowym filmie będzie biegał w swoim uniformie. Przynajmniej był u fryzjera, to już coś.

 

Może chcą w ten sposób trochę rozładować ten patos i ścisk dupy przez ostatnie filmy, jestem za.

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się strój Batmana, taki wyraźnie szmaciany i jeszcze jakby trochę źle spasowany. Może to przez przyzwyczajenie do zbroi z gier i trylogii Nolana. :dunno: Szkoda też, że nie wciągnęli Flasha z serialu, skoro wielu już pewnie się do niego przyzwyczaiło. No ale nie jest tajemnicą, jak bardzo WB ma w (pipi)e serialowy odłam uniwersum. :/

Reszta wydaje się być  porządku.

Odnośnik do komentarza

 

 zrobili z Barry'ego Petera Parkera z Civil War. I to w zbroi. Ale mam nadzieję, że Ezra pociągnie rolę na odpowiednie tory, a w solowym filmie będzie biegał w swoim uniformie. Przynajmniej był u fryzjera, to już coś.

 

Może chcą w ten sposób trochę rozładować ten patos i ścisk dupy przez ostatnie filmy, jestem za.

 

JL powinno być lekką opowieścią. Poziom wyważony jak u Avengersów. Nawet Batman powinien zaskoczyć subtelnymi żartami jak np. przy pierwszym spotkaniu Hala Jordana. 

Odnośnik do komentarza

JL wygląda spoczko, widać, że zmienili ton filmu co pewnie wyjdzie im na plus? tylko żeby film był składny a nie jak BvsS poszatkowany jak (pipi). Aquaman wygląda bardzo fajnie, Cyborg  :dynia: chodź pewnie jeszcze masa pracy w post-pro, a Flash ujdzie, brakuje mi tylko Green Lanterna, wiem wiem w 2020 dopiero :(

 

I jest to na co czekałem, to będzie najlepszy batman ever  :fsg:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...