Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Widziałem wczoraj ten film i jestem bardzo zadowolony. Nie bede sie rozpisywał. 9/10 w swojej klasie i na pewno nie gorsze od ostatnich Batmanów. 

 

Ogólnie lubię bardziej uniwersum DC niż Marvela. Jak Man Of Steel był jednym z pierwszych filmów o tym uniwersum to ja nie mam pytań. Będzie niezle 

Odnośnik do komentarza

Hmmm, słaby ten film niestety :/ Efekty są ok, ale sposób opowiadania jest fatalny, oglądałem film z koleżanką, która nie zna historii Supermana i nie była w stanie zrozumieć całego filmu. 

 

Z dupy rozpoczęcie, nie wiadomo o co chodzi, jedna scena z Zodem, potem nagle przylatuje na ziemie, chwilę potem ginie...

 

5/10

Odnośnik do komentarza

I dlatego takich filmów nie ogląda się z dziewczyną ;)

 

i od kiedy filmy o superbohaterach można oglądać bez znajomości komiksów? Przecież są robione przede wszystkim dla fanów, a w przypadku niektórych serii to jest już rzesza wielopokoleniowa.

Sam historię supermana znam po łebkach, chociaż kiedyś miałem (sam kupiłem :)) taki czarno-biały komiks m.in. o jego początkach (narodzinach etc.), nie pamiętam już tytułu.

 

 

Znalazłem, o ten:

superman1.jpg

 

 

 

 

superman2.jpg

 

 

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Hmmm, słaby ten film niestety :confused: Efekty są ok, ale sposób opowiadania jest fatalny, oglądałem film z koleżanką, która nie zna historii Supermana i nie była w stanie zrozumieć całego filmu. 

 

Z dupy rozpoczęcie, nie wiadomo o co chodzi, jedna scena z Zodem, potem nagle przylatuje na ziemie, chwilę potem ginie...

 

5/10

Gratuluje kolezanki

 

jakbym miał od nowa oglądac jego smutna historię dorastania to bym sie porzygał

Odnośnik do komentarza

Chodzi zdecydowanie o dildosy, a w drugiej kolejności o to, że zamiast smutnej historii dorastania, masz smutną historię dorosłego supka. Chodzi jeszcze o Snydera, u którego wszyscy mają takie miny

man-of-steel-trailer.jpg?w=630

 

i grają tak

35a06b6e1dbe0ecbc7247460d6933788.jpg

 

a ciąg fabularno dialogowy prowadzi do

Man-of-Steel-2013-New-Trailer-Poster.jpe

 

No ale trzeba przyznać, że muzyka i efekty spoko. Zupełnie jak w Pacific Rim.

 

I Gekon zrób coś z tym kolorem fontu w swoich postach

Odnośnik do komentarza

Chodzi zdecydowanie o dildosy, a w drugiej kolejności o to, że zamiast smutnej historii dorastania, masz smutną historię dorosłego supka. Chodzi jeszcze o Snydera, u którego wszyscy mają takie miny

man-of-steel-trailer.jpg?w=630

 

i grają tak

35a06b6e1dbe0ecbc7247460d6933788.jpg

 

a ciąg fabularno dialogowy prowadzi do

Man-of-Steel-2013-New-Trailer-Poster.jpe

 

No ale trzeba przyznać, że muzyka i efekty spoko. Zupełnie jak w Pacific Rim.

 

I Gekon zrób coś z tym kolorem fontu w swoich postach

jakim kolorem fontu w moich postach? ja mam wszystko normalnie, wrzuć skrena czy cos

 

o reszcie już nie chce mi sie gadać, film bardzo mi sie podobał i nie widzę w nim większych minusów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...