Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja np. nigdy nie skończyłem Kapitana Ameryki 1 bo to jest idealny przykład filmu gdzie nikt nie bardzo wie co ma robić i wychodzi jakaś nudna papka. Thor 2 czy SS to tez ciężko zjadliwe rzeczy ale z innych powodów. 

 

WW?  Ech, za drugim razem trochę gorzej niż w kinie. Ale obejrzę w 4k to może docenię.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziś po południu mija embargo na recenzje Aquamana. Warto dodać, że film w ciągu trzech dni zarobił 94mln USD w samych Chinach, więc jak na budżet wynoszący 200 mln. USD - całkiem niezła suma.  Średnia na IMDb przy 3 tys. głosach wynosi 8,4 gwiazdek. Niezależnie od recenzji, zapewne wybiorę się do kina dla samych walk.

 

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony, nawet te "negatywne" oraz "mieszane" opinie, doceniają CGI, czy panoramę

https://naekranie.pl/aktualnosci/aquaman-sa-pierwsze-recenzje-krytycy-oceniaja-film-3848081

Wniosek: Najlepiej samemu wyrobić swoją opinię, ogladajac film. Po recenzjach można wyjść jak Zablocki na mydle.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Ja też idę. Lubię Momoę jeszcze czasów 'Stargate Atlantis', kiedy miał dredy.

Do tego Patrick Wilson, Willem Defoe, Nicole Kidman oraz boska Amber Heard.

Nie wierzę, że jakąś srogą manianę odwalili. Do tego chyba nie muszę przypominać świetnych filmów, które na Metascore mają słabe lub bardzo słabe średnie ocen? I na odwrót.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Masorz napisał:

Do tego chyba nie muszę przypominać świetnych filmów, które na Metascore mają słabe lub bardzo słabe średnie ocen? I na odwrót.

Właśnie o to mi chodziło w tym porównaniu. Krytycy spuszczają się nad jakimś dziełem, którego fabuła przypomina jeden epizod paradokumentu, zaś filmy, które uważam za kultowe, nie rzadko oscylują na "mieszanej" średniej.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...