Skocz do zawartości

Oldskule


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już tak wymieniacie to Vinnie Paz, Ill Bill, Slaine, R.A. the Rugged Man, Sadistik, Honor English, Machine Gun Kelly, Big Boi, The Roots, Atmosphere, nie mówiąc o podanych wyżej i jeszcze wielu innych co dali świetne albumy po 2000. A umniejszanie umiejętnościom Eminema to już w ogóle absurd. Albo dobre prowo ;)

Odnośnik do komentarza

Jak już tak wymieniacie to Vinnie Paz, Ill Bill, Slaine, R.A. the Rugged Man, Sadistik, Honor English, Machine Gun Kelly, Big Boi, The Roots, Atmosphere, nie mówiąc o podanych wyżej i jeszcze wielu innych co dali świetne albumy po 2000. A umniejszanie umiejętnościom Eminema to już w ogóle absurd. Albo dobre prowo ;)

 

Gdyby Dre nie zrobił mu bitów na pierwszy album i potem nie prowadził go za rączke to pewnie zniknął by po swoim gejowskim real slim shady i MOŻE byl by gwiazdą kilku pop hitów druga wersja jest taka ze gdyby Pack żył połowy z tych zniewieściałych mc pewnie by zostało zmiecionych zanim wydali by cokolwiek.

 

słucham krsa od 1994 i podtrzymuje zdanie ze jeżeli chodzi o technikę to jedynie Pack może trochę podjechać i długo długo nic (TO JEST MOJA OPINIA) i jestem świadomy istnienia niszowych wykonawców których podajesz i nie twierdzę ze jest to złe freddie gibbs, madlib ,kev brown czy flying lotus i wiele innych to na pewno ciekawe rzeczy ale czy aż tak przełomowe jak all eyes on me, enter the wu tang life after death czy chronic? odpowiedz sobie sam a ja wracam do słuchania krsa ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ze gdyby Pack żył połowy z tych zniewieściałych mc pewnie by zostało zmiecionych zanim wydali by cokolwiek.

Przestałem czytać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To prowokacja?

Odnośnik do komentarza

ze gdyby Pack żył połowy z tych zniewieściałych mc pewnie by zostało zmiecionych zanim wydali by cokolwiek.

Przestałem czytać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To prowokacja?

 

Może w zawierciu o nim było cicho rozi i przez te swoje całe 15 lat żyłeś w nieświadomości?

Odnośnik do komentarza

Jak już tak wymieniacie to Vinnie Paz, Ill Bill, Slaine, R.A. the Rugged Man, Sadistik, Honor English, Machine Gun Kelly, Big Boi, The Roots, Atmosphere, nie mówiąc o podanych wyżej i jeszcze wielu innych co dali świetne albumy po 2000. A umniejszanie umiejętnościom Eminema to już w ogóle absurd. Albo dobre prowo ;)

 

Gdyby Dre nie zrobił mu bitów na pierwszy album i potem nie prowadził go za rączke to pewnie zniknął by po swoim gejowskim real slim shady i MOŻE byl by gwiazdą kilku pop hitów druga wersja jest taka ze gdyby Pack żył połowy z tych zniewieściałych mc pewnie by zostało zmiecionych zanim wydali by cokolwiek.

 

słucham krsa od 1994 i podtrzymuje zdanie ze jeżeli chodzi o technikę to jedynie Pack może trochę podjechać i długo długo nic (TO JEST MOJA OPINIA) i jestem świadomy istnienia niszowych wykonawców których podajesz i nie twierdzę ze jest to złe freddie gibbs, madlib ,kev brown czy flying lotus i wiele innych to na pewno ciekawe rzeczy ale czy aż tak przełomowe jak all eyes on me, enter the wu tang life after death czy chronic? odpowiedz sobie sam a ja wracam do słuchania krsa ;)

 

Jak mamy się tak wyliczać to przecież każdy na świecie wie (no oprócz ciebie), że B.I.G > Pac jeśli chodzi o technikę, wcale nie ujmując Pacowi, ale to Notorious był raczej po tej ''technicznej stronie rapu''. Druga sprawa to to, że można wymienić 20 raperów lepszych technicznie op Paca, ale ty nawet nie potrafisz poprawnie napisać jego ksywy.

Co do Eminema to mnie tam nie interesi co by było gdyby i czy obciągnął Dre za deal, który dał mu world wide fame i nagrodę artysty dekady - skillsowo był, jest i jeszcze pewnie długo będzie przej.ebany i twój ulubiony raper nigdy nie chciał beefu z białaskiem.

Tak na koniec to nie wiem po co w ogóle odpisuję takiemu ignorantowi, którego pojęcie o rapie wygląda mniej więcej tak ''2pac, eldo i pfk najlepszy rap na swiecie'' i który najprawdopodobniej robi tu zwykłe prowo.

Odnośnik do komentarza

już takie pruhna to chu.j nie ma co się przejmować (wnioskuje, że 75 to rocznik), ale co śmieszne to nowa fala młodzieży truskulowej godna pożałowania. posłucha taki sobie jednej płyty mobb deep czy tam mos defa i pier.doli kocopoły o śmierci rapu jakby pozjadał wszystkie rozumy. przez takich buców to właśnie jedziesz potem na koncert tech n9ne'a do "rapowej stolicy polski" i na rozgrzewkę dj z du.py wzięty puszcza ci "full clip" i "cold as ice" zblendowane z "nienawiścią" hemp gru...

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...