Skocz do zawartości

Oldskule


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, postanowiłem nadrobić zaległości z amerykańskiego rapu. Jako, że zupełnie się na tym nie znam nie wiem nawet za jakich wokalistów powinienem się zabrać. Moglibyście coś polecić?

 

Chodzi o jakieś klasyki, takie coś czego nie wypada nie znać. Na razie mam 2paca, snoopiego, dre, eminema, coolio, biggiego, ale wiem że to tylko wierzchołek góry lodowej. Prosiłbym o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

2pac , Notorious, ODB, Public enemy, a tribe called quest, ice t 4 pierwsze plyty,ice cube 4 pierwsze plyty, dr dre, eazy e,nwa, slick rick,doog pound, jurassic 5, brand nubian,gang starr razem i koniecznie osobno,house of pain ,beastie boys, wu tang clan razem i osobno mc eiht,getto boys,digable planets, de la soul,goodie mob,jungle brothers.moob deep, q-tip,i generalnie wszystko do 2000 roku potem ta muzyka zaliczyła zgon

Odnośnik do komentarza

nie prawda

 

co kto lubi mozna lubic kanye westa lil wayna i wszechobecne bity z południa tylko prawdziwy charakter tej muzyki został zmyty przez kasę i tyle. No i pozostaje kiedy się tej muzyki słuchało bo jeżeli "nadrabiasz zaległości" to może bardziej podchodzić ci muzyka obecna a jeżeli z ta muzyka dorastałeś i wszystko działo się na twoich oczach i uszach :) to tez jest co innego o polskich wynalazkach z litości nie wspominam

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza

Weź usuń konto najlepiej, co.

 

rozi już mi się znudziło łajanie ciebie odbij lepiej bo znowu będziesz płakał, dziecko to że napisałeś jakieś tam wypociny na temat kilku mc nie znaczy że pozjadałeś wszystkie rozumy, choć na pewno popadłeś w samouwielbienie. I mam wrażenie ze w 2000 roku to wjeżdżałeś na wrotkach pod szafę.

 

ja już zaległości odrobiłem, chociaż w zasadzie można by powiedzieć, że nigdy ich nie miałem. o mnie się nie bój.

 

Spoko ;) ile ludzi tyle gustów.

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...