Jump to content

Oldskule


Recommended Posts

Panowie, postanowiłem nadrobić zaległości z amerykańskiego rapu. Jako, że zupełnie się na tym nie znam nie wiem nawet za jakich wokalistów powinienem się zabrać. Moglibyście coś polecić?

 

Chodzi o jakieś klasyki, takie coś czego nie wypada nie znać. Na razie mam 2paca, snoopiego, dre, eminema, coolio, biggiego, ale wiem że to tylko wierzchołek góry lodowej. Prosiłbym o pomoc ;)

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

2pac , Notorious, ODB, Public enemy, a tribe called quest, ice t 4 pierwsze plyty,ice cube 4 pierwsze plyty, dr dre, eazy e,nwa, slick rick,doog pound, jurassic 5, brand nubian,gang starr razem i koniecznie osobno,house of pain ,beastie boys, wu tang clan razem i osobno mc eiht,getto boys,digable planets, de la soul,goodie mob,jungle brothers.moob deep, q-tip,i generalnie wszystko do 2000 roku potem ta muzyka zaliczyła zgon

Link to comment

nie prawda

 

co kto lubi mozna lubic kanye westa lil wayna i wszechobecne bity z południa tylko prawdziwy charakter tej muzyki został zmyty przez kasę i tyle. No i pozostaje kiedy się tej muzyki słuchało bo jeżeli "nadrabiasz zaległości" to może bardziej podchodzić ci muzyka obecna a jeżeli z ta muzyka dorastałeś i wszystko działo się na twoich oczach i uszach :) to tez jest co innego o polskich wynalazkach z litości nie wspominam

Edited by mars75
Link to comment

Weź usuń konto najlepiej, co.

 

rozi już mi się znudziło łajanie ciebie odbij lepiej bo znowu będziesz płakał, dziecko to że napisałeś jakieś tam wypociny na temat kilku mc nie znaczy że pozjadałeś wszystkie rozumy, choć na pewno popadłeś w samouwielbienie. I mam wrażenie ze w 2000 roku to wjeżdżałeś na wrotkach pod szafę.

 

ja już zaległości odrobiłem, chociaż w zasadzie można by powiedzieć, że nigdy ich nie miałem. o mnie się nie bój.

 

Spoko ;) ile ludzi tyle gustów.

Edited by mars75
Link to comment

człowieku - mamy rok 2012 i wychodzi płyta która, jestem o tym głęboko przekonany, będzie w przyszłości nazywana illmaticiem XXI wieku więc może skończ z tym swoim starczym zrzędzeniem bo pokazuje ono tylko twoją niewiedzę i ignorancję.

  • Upvote 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.