Skocz do zawartości

Oldskule


Rekomendowane odpowiedzi

Ale człowieku otwórz się trochę na muzykę, posłuchaj czegoś nowego.

 

ale rozi...:) moje zdanie nie jest oparte na recenzjach płyt z jakiegoś portalu staram się być na bieżąco jak tylko mogę i podtrzymuje to co napisałem wcześniej to tyczy się większosci nowych wykonawców bo to komercja i tyle i sporej części starych wykonawców którzy pozjadali własny ogon patrz wszystkie płyty wu po forever solowy method man po ticall 2000 cypress hill po 3 płycie ice t po 6 cube po lethal injection nie wspomne o posmiertnych plytach Paca bo jedyna osoba która powinna być ich producentem i beat makerem to dre ale z wiadomych powodów do tego dojść nie mogło itd itd polecam też tym co nie widzieli film the art of hip hop jest na torrentach bardzo dobra i ciekawa pozycja.

 

przecież wiadomka, że 2Pac król zawsze... dajcie już mu spokój.

 

hej butch bedziesz zakładał ten golf wieczorem ? :)

Odnośnik do komentarza

ale rozi... :) moje zdanie nie jest oparte na recenzjach płyt z jakiegoś portalu staram się być na bieżąco jak tylko mogę i podtrzymuje to co napisałem wcześniej to tyczy się większosci nowych wykonawców bo to komercja i tyle i sporej części starych wykonawców którzy pozjadali własny ogon patrz wszystkie płyty wu po forever solowy method man po ticall 2000 cypress hill po 3 płycie ice t po 6 cube po lethal injection nie wspomne o posmiertnych plytach Paca bo jedyna osoba która powinna być ich producentem i beat makerem to dre ale z wiadomych powodów do tego dojść nie mogło itd itd polecam też tym co nie widzieli film the art of hip hop jest na torrentach bardzo dobra i ciekawa pozycja.

 

 

,,,,,,,,,,,,,,,,, masz klika przecinków. Przydadzą Ci się.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale rozi... :) moje zdanie nie jest oparte na recenzjach płyt z jakiegoś portalu staram się być na bieżąco jak tylko mogę i podtrzymuje to co napisałem wcześniej to tyczy się większosci nowych wykonawców bo to komercja i tyle i sporej części starych wykonawców którzy pozjadali własny ogon patrz wszystkie płyty wu po forever solowy method man po ticall 2000 cypress hill po 3 płycie ice t po 6 cube po lethal injection nie wspomne o posmiertnych plytach Paca bo jedyna osoba która powinna być ich producentem i beat makerem to dre ale z wiadomych powodów do tego dojść nie mogło itd itd polecam też tym co nie widzieli film the art of hip hop jest na torrentach bardzo dobra i ciekawa pozycja.

 

 

,,,,,,,,,,,,,,,,, masz klika przecinków. Przydadzą Ci się.

 

piszę z telefonu sorry.

Odnośnik do komentarza

Co jest dla Ciebie komercją?

 

komercją dla mnie są artyści na siłę lansowani i tworzeni w sztuczny sposób, tak jak większość ludzi od dre. Kiedyś dre dokładał swoje cegiełki teraz produkuje twory od a do z stworzone przez siebie po to żeby zarobić, pewnie, to sporo fajnej muzy ale coś tu chyba jest nie tak. Mowie tez o muzyce która z powodu swoich treści nie mogła być mainstreamem patrz compton most wanted eazy e moob deep 2 pierwsze plyty celly cel itd to była muza do mtv raczej nie przystająca i ciężka w przekazie, teraz masz lollipop od weezego i tego rodzaju nędzę przyswajalną dla nastolatków, Jednym słowem cały ten rodzaj muzyki jest komercyjny, już od długiego czasu mało który mc zachował swój wyjątkowy styl przez te wszystkie lata,najciekawszym przykładem jest q - tip który podobno stworzył od a do z dwie płyty w połowie lat 90tych zamknął je w szafie i wydał w 2008 2009 odpowiednio renaissance i kamaal/abstract i to jest gość który zasługuje na mega szacunek bo płyty są naprawdę bardzo dobre. A z hip hopem teraz jest jak z konsolami kiedyś to była magia a teraz to po prostu moda dla mas.

Odnośnik do komentarza
komercją dla mnie są artyści na siłę lansowani i tworzeni w sztuczny sposób, tak jak większość ludzi od dre.

Co to za ludzie?

teraz masz lollipop od weezego

 

 

To było 4 lata temu.

 

50 ,game , eminem i teraz kendrick mało? gdzie był by każdy z nich bez dre? slyszałes pierwsze płyty 50 centa.... :) zakładam że tak po tym co było raczej kariery bym mu nie wróżył, eminem bez dre ? jednie game poszedł po rozum do głowy i dobrowolnie odpuścił sobie jego nadzór, ale co z tego skoro po tym jego płyty ssą, nie zrozumcie mnie zle, uważam ze dre jest jedyny w swoim rodzaju i każda wzmianka na temat detoxu przyprawia mnie o szybsze bicie serca,ale typ traktuje wszystkich swoich podopiecznych jak dzifki. Ciekawe dlaczego zniszczył kariere eve? całkiem niezle jej szło ale..... :) polecam zobaczyć film o którym wspomniałem wczesniej i co ma w nim do powiedzenia na temat Paca choc jak wszyscy wiecie albo nie panowie za bardzo za soba nie przepadali

 

http://www.youtube.com/watch?v=e3NMz1EDw1I

 

i żeby było jasne wiadomo ze to nagranie to sciema sugea

 

;)

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...