Skocz do zawartości

Oldskule


Rekomendowane odpowiedzi

Sugeruje żebyś posłuchał textu że znajomością angielskiego, jasne miał ostre i wulgarne treści prosto do getta ale miał też wiele utworów bardzo przemyślanych merytorycznie prawie zachaczających o poezję jak i testy skierowane w system segregacji rasowej i podziałów społecznych, poruszał naprawdę wiele kwestii w stylu dostępnym jedynie nielicznym i to w mojej ocenie stawia go na piedestale mojego najlepszego mc. To jest moja opinia i nikogo nie chce do tego przekonywać ale ciężko mi zrozumieć kogoś kto kocha ta muzykę i kwestionuje jego dokonania i stawia go na równi z kolesiami o bardzo miernych produkcjach. Peace.

Odnośnik do komentarza

ale do kogo ty mówisz? ja znam muzykę shakura. ale szerz kaganek oświaty dalej, może się czegoś ciekawego nauczymy. albo lepiej zamilknij na wieki bo nie wymieniłeś big l'a w tej swoim jedynym obowiązującym elementarzu klasyki dla prawdziwego fana rapu (nie diskopolo).

 

"ze zrozumieniem" mam rozumiem słuchać jego tekstów? a to sorry nie da rady - poziom gimnazjów kiepski w kraju ostatnimi laty u mnie nie nauczono :(.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

weźcie tego typa bo padnę XD nie znam tego tu paxa ale podbno chco go zabić, bo go nie zabili na śmierć jeszcze. A ten pejowiec to przecie taki ambitny jest conie, mondre i rzyciowe teksty ma

 

a tak na serio typie - powieś się proszę. Twój idol 2Pac sam pierdyknął by ci blaszkę na odmulenie bo pierd.olisz niemiłosiernie. Jak na razie to właśnie z tobą nikt nie podejmuje normalnej dyskusji poza udowodnieniem ci za pomocą kilku dobrych kawałków, że twoja wiedza o rapie jest śmieszna. Aha tak na przyszłość - cytatu można użyć ironicznie, c'nie ziomek ? ;) a teraz właź na stołek i pozdrów Lepera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...