Skocz do zawartości

Oldskule


Rekomendowane odpowiedzi

tak się składa, że 50 nagrał najlepszy album przed dealem z Dre. W ogóle ty to chyba przespałeś parę lat. Serio wzmianki o Detoxie w 2012 ''przyprawiają cię o szybsze bicie serca'' ? Piszesz o lollipopie - kawałku z 2007 r. Uczepiłeś się Dre, który dawno już nie jest na topie, zarzucasz Kendrickowi wypięcie się przed wytwórnią, podczas gdy to właśnie on miał najwięcej do powiedzenia przy swoim projekcie. Żyjesz Tupaciem, którego zaje.bał jakiś czarnuch w 1996 r. Daj mu odpoczywać w niebie dla gangsterów i poszukaj jakiegoś dobrego, swieżego rapu. Zapewniam, że jest tego multum.

Odnośnik do komentarza

Buczsztejn, wyjdz z tematu, sluchac zoltego wilka. Kto ci dal prawo do mowienia o rapie. Wkurzaja mnie takie seweryny, temu sie nie udzielam w grupowcu, zreszta.

 

 

2Pac sie juz sprzedal idac do Death Row. Jaralem sie gosciem, jak bylem w gimbazie, bo mi sie jego kozactwo podobalo, ale jakichs zayebistych rymow to on tam nie sklejal. Moze na poczatku. WIec, mowic ze byl najzayebistrzym technikiem i zapominac o takim np Rakimie, ktory go w wiekszosci, zjada miedzy posilkam, to narazac sie na smiesznosc. 2Pac powinien byc kojarzony z pierwszym albumem i tyle. A nie z pistoletami. Dobry, emocjonalny i buntowniczy, polityczny rap.

 

A Notorious to swinia, w ogole. "Musialem sprzedawac krak zeby wyzywic corke" Boze, jak sie wzruszylem. Nie wpadles na to zeby do roboty isc, nierobie? Czarnuchy tak samo jak i araby, maja w genach nierobstwo i wielu z nich do niczego sie nie nadaje. W ciagu 6000 lat nie zdolali zadnej gospodarki postawic, a jak sie ja za nich stworzylo, to ja sperdolili, patrz RPA.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę nie czuję podjazdu w moją stronę ale dobra, ktoś chyba nie zrozumiał moich wcześniejszych postów <ok>

 

A co tam było do zrozumienia? chyba tylko to że nikt nie ma prawa mieć swojego zdania? Za dużo polskiego hip hopu, to wszystko przez kawałki typu bede brał cie w aucie cie ehe . Polecam trochę Ostrego on prezentuje trochę inny poziom niż szkoła podstawowa.

Odnośnik do komentarza

ale on tak pieknie gra na skrzypcach! wprowadza taki pozytywny nastrój braterstwa i zrozumienia jak ze odmienny od tej ciągłej nienawiści! on ta miłość wypracowywał przez lata! był pionierem polskiego hip hopu! nawet nie chodzi do fryzjera i jak żul sie ubiera... jak ja teraz mam traktować cie poważnie?

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...