Skocz do zawartości

Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale tutaj nie chodzi o kosmiczne rozkminy tylko o warstwe tekstową, którą w rapie jest mega ważna.

 

Ta (pipi)a, bo w innych gatunkach nie jest wazna. To, ze wiekszosc raperow jedzie tylko na swoich tekstach olewajac nutki to norma? Nie bede sluchal jakiejs (pipi)ni tylko dlatego, ze kolo ma spoko teksty czy tam jakis high-concept na swoje plyciwo. Tak samo nie slucham nowego Converge bo Bannon moze i fajnie napierdala o tych swoich wege inspiracjach, ale w muzyce wieje penisem wiec to zlewam. Wez sie uspokoj Bartek.

Odnośnik do komentarza

ale tutaj nie chodzi o kosmiczne rozkminy tylko o warstwe tekstową, którą w rapie jest mega ważna.

 

Ta (pipi), bo w innych gatunkach nie jest wazna. To, ze wiekszosc raperow jedzie tylko na swoich tekstach olewajac nutki to norma? Nie bede sluchal jakiejs (pipi)ni tylko dlatego, ze kolo ma spoko teksty czy tam jakis high-concept na swoje plyciwo. Tak samo nie slucham nowego Converge bo Bannon moze i fajnie napierdala o tych swoich wege inspiracjach, ale w muzyce wieje penisem wiec to zlewam. Wez sie uspokoj Bartek.

 

Ale ja nie mowie, że masz słuchać jak Ci się muzyka nie podoba. Tylko chodzi o to, że murzyni w hiphopie więcej mówią, a dokładnie przez cała piosenke zazwyczaj więc chyba to jest ważne o czym czyż nie? I nie mówie też, że jakiś tam koncept odrazu czyni płyte lepszą, ale słuchanie rapu sprowadzając do poziomu tylko podkładów jest średnie. W tym przypadku może lepiej słuchaj tylko DJ Shadowa.

Odnośnik do komentarza

Ale mówiłeś, że słuchałeś tylko 'Backseat Freestyle', więc jak możesz ocenić całą płytę?

 

A gdzie ja oceniam cala plyte? Oficjalny kawalek ktory ma promowac ten album mnie nie ruszyl wiec plyty sprawdzac nie bede. Rozumiem, ze bedac zamknietym w jednym gatunku trzeba sprawdzac wszystko od a do z, ale ja na to czasu nie mam. Rozmowa szybko skrecila z "co mysle o Kendriku" na "czy teksty usprawiedliwiaja wszystko w hiphopie". Jak dla mnie nie - dla niektorych jest inaczej. Tyle.

Odnośnik do komentarza

Backseat Freestyle jest bardzo oderwany od reszty albumu (no może na siłę można go przyrównać do 1 części maad city - ale to naprawdę na siłę) i mimo wszystko polecałbym przesłuchać takie kawałki jak np.:

 

Money Trees

good kid

The art of peer pressure

 

Szkoda, że Backstreet Freestyle ciebie tak odrzucił, bo kompletnie nie odzwierciedla jakości płyty.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...