Skocz do zawartości

Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To "xD" to do czego się odnosi?

 

 

No miałeś jeszcze untitled unmastered

 

Znam i szanuję, ale to mimo wszystko kawałki które się nie załapały na TPAB, nie album prawdziwego kalibru. O ile ta IV nie odnosi się do daty, to pewnie sam Kendrick nie liczy tego jako album i ten będzie czwarty, po S80, GKMC i TPAB.

Odnośnik do komentarza

Baj de łej, wiecie dlaczego wciąż na youtubie nie ma większości kawałków z To Pimp a Butterfly? Jeszcze rozumiem parę miesięcy po premierze, ale minęły już dwa lata, a wciąż jedyne co można znaleźć to instrumentale z tekstem (mam na myśli głównie Blacker the Berry i Wesley's Theory).

 

Nie pytam o to gdzie można odsłuchać, bo to nie problem, ale ciekawi mnie czemu wszelkie wrzuty wciąż są tak skrupulatnie usuwane.


Oczywiście pomijając kawałki które Kendrick wrzucił na swój kanał, jak np. King Kunta.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy?

 

 

Ale Money Trees, Bitch Don't Kill My Vibe, Ronald Reagan Era, Sing About Me, m.A.A.d City czy HiiPower to nie mniejsze arcydzieła, po prostu z The Reci.pe mam lepsze wspomnienia, bo katowałem podczas jednego z lepszych okresów mojego życia.

 

Z takich bardziej "radiowych" kawałków oczywiście "i", ADHD czy Swimming Pools, ale nie wierzę że nie słyszałeś.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
Ale Money Trees, Bitch Don't Kill My Vibe, Ronald Reagan Era, Sing About Me, m.A.A.d City czy HiiPower to nie mniejsze arcydzieła, po prostu z The Reci.pe mam lepsze wspomnienia, bo katowałem podczas jednego z lepszych okresów mojego życia.

 

To chyba moment jak Ci żarcie z dziurawej siatki z roweru (pipi)ło nie był najlepszy xd Na zawsze w pamięci.

 

Jak gracz powinno się chyba chociaż kojarzyć Kendricka z trailera GTAV. Kocham ten kawałek z Jay Rockiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Baj de łej, wiecie dlaczego wciąż na youtubie nie ma większości kawałków z To Pimp a Butterfly? Jeszcze rozumiem parę miesięcy po premierze, ale minęły już dwa lata, a wciąż jedyne co można znaleźć to instrumentale z tekstem (mam na myśli głównie Blacker the Berry i Wesley's Theory).

 

Nie pytam o to gdzie można odsłuchać, bo to nie problem, ale ciekawi mnie czemu wszelkie wrzuty wciąż są tak skrupulatnie usuwane.

Oczywiście pomijając kawałki które Kendrick wrzucił na swój kanał, jak np. King Kunta.

Prawa autorskie. Większość dużych wytwórni nie pozwala mieć odsłuchów płyt na YT z innych źródeł, bo psuje im to sprzedaż. Niestety. Jeśli już coś jest, to powisi przez kilka godzin (skrypt YouTube działa), albo jest pitchowane i głos albo jest zwolniony, albo przyspieszony.

 

 

@FigaroAdrian

 

Nawet mnie nie denerwuj, że od 2012 roku naszej znajomości, nie słuchałeś Kendricka. Ty chujku malinowy. Odpowiednik Popka? Kendrick jest teraz takim fenomenem jak 2Pac, czy Notorious B.I.G. swojego czasu. Najlepszy artysta z nurtu hip-hop obecnie? Nie boję się tego powiedzieć i wiem, że wielu mówi tak samo. Po prostu złoty chłopak. Chcesz słuchać? To zobacz, czy spodoba Ci się to:

 

https://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE

 

https://www.youtube.com/watch?v=drV0QatqbRU

 

https://www.youtube.com/watch?v=Bp0phVuGjdU

 

Wsłuchaj się co ma do powiedzenia. Teraz tego nie złapiesz, ale wszystkie jego trzy płyty studyjne, to albumy koncepcyjne. Wróć tutaj po więcej.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

trend schvjowienia nie dotyczy tylko rapu, takie są czasy.

k.dot nie jest żadnym Paciem ani Bigismolsem tej generacji - jest inny.
lepszy technicznie, często lepszy (choć tu rzecz gustu) lirycznie, jednak paradoksalnie 'artyzm' strzelił szybko do głowy.
do dwóch pozostałych strzelały inne czarnuszki, tak więc ciężko powiedzieć co robiliby dziś 
:reggie: 

brzmienie przestało mi leżeć, chociaż Króla Kuntę, czy These Walls szanuję w 100%.

brakuje klimatu gkmc, subietywnie - jedno z lepszych CD mejstrimowym (?) rapie na przestrzeni lat. 

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Noxx, nie zgodzę się, włącz jeszcze raz TPAB, posłuchaj kilka razy, zobacz kto pracował przy płycie, ile czasu to wszystko zajęło, wsłuchaj się w historię. 

 

Krupek, nie jest to przesadzone. Gość jest głosem pokolenia, jak kiedyś było z 2Pakiem. Trzyma wysoki poziom od początku jego pierwszego studyjnego albumu. Do tego nie odpier.doliło mu od sławy. Pewnie nie słcuhałeś ostatniej płyty, a jak chcesz mieć ciary, to włącz utwór Mortal Man

 

Z tym "zepsuciem" rapu - bzdura. To, że przestano nawijać w garażach przy bitach Pete Rocka, nie znaczy, że to nie jest rap. Ta muzyka wyewoluowała od lat 90. tak, jak chyba żaden inny gatunek muzyczny. 

 

@edit, nie skończyłem pisać i pier.dolisz gościu, pier.dolisz.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

no ale z czym się nie zgodzisz ? że do mojego gustu nie pasuje brzmienie TPAB ? meh. okej.

od strony art to cd jest arcydziełem, ale kawałków nie słuchałem po 100x jak Money Trees, a to znaczy, że nie siedzi tak jak powinno. 

Mortal Man - owszem, ciary, ale cała płyta - nie. 



będąc w temacie TDE (choć to trochę niższa liga)
Schoolboy Q siedział na Oxymoronie, 
ostatni album - tak sobie.

identyczny trend.
Ab-soul, to samo.

ja czekam na inne brzmienie.
wokale wyborne, ale brak tu czegoś co wpada w ucho.

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...