Skocz do zawartości

Wasteland 2


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Premiera gry 19września :thumbsup:

 

Just a few weeks ago, we let you know that the much anti(pipi)ted Wasteland 2 was being delayed a few weeks into September. Now we've gotten word from inXile head Brian Fargo that the game will finally be with us on September 19. 

If you read Alessandro's interview with Brian, you can tell how much of a labor of love this whole project has been; Wasteland 2 has been a game that he's wanted to make for years and it's just a month from being released. I've enjoyed what I've played of the beta and I don't think Brian will have to worry too much about how the game will be received

 

 

 

A PoE nie? :(

Też na to czekam. PoE,W2 i Tides of Numerena to trzy tytuły, w których pokładam nadzieję na świetną przygodę w oldschool'owym stylu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gra zapowiada się znakomicie. Właśnie na coś takiego czekałem od lat. Ile razy można przechodzić pierwsze Fallouty i JA2? ;)

Jednak wymagania co do sprzętu są troszkę niepoważne:

 

 

Core i5 3.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza), 20 GB HDD, Windows Vista(SP1)/7(SP1)/8

 

Grafika du.py nie urywa, a tu takie wymagania. Wiadomo, że nie o grafę chodzi ale w podobie wyglądajacych, już nie turowych, JA nie było takich wymagań.

Odnośnik do komentarza

Waciak, skąd te wymagania wziąłeś? Na steam w rekomendowanych podają połowę mniej RAMu, a do odpalenia minimum ma wystarczyć core 2 duo, więc szału nie ma. Ja tam oczekuję genialnej zabawy, grafika ma być czytelna i tyle.

 

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18059

 

Takie wymagania jak na Steam bylbym jeszcze w stanie zrozumieć. Choć i tak 4gb ramu to dość dużo. U mnie też nie pójdzie.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba i tak kupie gre. Mam nadzieje ze pójdzie (na laptopie nie gram ale portal2 i diablo3 chodzilo dosyc dobrze)

Smieszne jest to ze na steamie cena jest ok 60euro. A pudelkowa edycja deluxe z bajerami i soundrackiem itp jest w wielu sklepach ponizej 120zl

 

edit

obczajcie to

http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/2265-wasteland-2-ranger-edition-edycja-straznika-pl-pc-5908305207764.html?ceneo_spo=true

109zł za

Wasteland 2 Edycja Strażnika (Ranger Edition) zawiera:

 

  • Grę Wasteland 2
  • Drukowaną mapę Pustkowi
  • Soundtrack z gry na płycie CD
  • Kompleksowy przewodnik
  • 5 kolekcjonerskich kart z grafikami
  • Dwustronny plakat
  • Kod do pobrania cyfrowej wersji oryginalnej gry Wasteland
  • Wszystko zapakowane w unikatowe pudełko kolekcjonerskie Wasteland 2

 

tymczasem na steamie w przeliczeniu na nasz 230zł

 

 

bezsprzecznie kupie pudełkową, ale kurna... od tylu lat nie gram na pc (czasem jakieś starocie-klasyki) i ten tydzień boleśnie mi przypomina dlaczego (pipi)e granie na PC - zamiast sie cieszyć że za 3 dni pogram w cudowną gierke to sie zastanawiam czy w ogóle mi pójdzie i czy nie wywale 100zł w błoto... walić pecety!

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

jakiś sklep sprzedaje wcześniej?

 

jak ktoś lubił stare fallouty (1 i 2) i jagged aliance 2 to ta gra jest dla niego

 

podobno też poziom trudności jest wysoki nawet na "easy", czyli nie tylko gameplay jest podobny do starych dobrych czasów ale też gierka nie prowadzi gracza za ręke

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

jeszcze 2 dni temu na empik.com yła cena 129zł a teraz już 135, chmaki

 

chociaż ja i tak pewnie kupie w empiku stacjonarnym (oby nie dowalili 150zł) bo mam go pod domem i chce kupić szybko i sprawnie, a do konsoleigry.pl gdzie jest za 109zł musiał bym jechać z 40 min w jedną strone, to więcej wydam za benzynę niż zaoszczędze na grze

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no własnie też mi sie wydawało że kilka dni temu to nawet cena była 115zl z groszami u nich. w tym miechu chce forze kupić a w potem zaczyna się znowu premiera po premierze  tytułu który chce nabyć. więc pewnie padnie na grudzień o ile nie będzie wczesniej jakieś promocji

Odnośnik do komentarza

ja i tak mam jeszcze kupke wstydu a zaraz nowe gry wychodzą. Na razie wstrzymam się bo nauczony doświadczeniem z shadowrun wiem że nie ma co się śpieszyć. Tamtą kupiłem na premierę a dopiero po pół roku ruszyłem. Dobry RPG będzie idealny na zimowe sesje w okolicy świąt. Wtedy premiery już miną a do lutego też troszkę czasu będzie :)

Odnośnik do komentarza
bezsprzecznie kupie pudełkową, ale kurna... od tylu lat nie gram na pc (czasem jakieś starocie-klasyki) i ten tydzień boleśnie mi przypomina dlaczego (pipi)e granie na PC - zamiast sie cieszyć że za 3 dni pogram w cudowną gierke to sie zastanawiam czy w ogóle mi pójdzie i czy nie wywale 100zł w błoto... walić pecety!

Jak tam ci chodzi TLOU na PSXie?

 

Biorę prawdopodobnie wersję cyfrową, Można wyrwać już poniżej stówki, nie jara mnie szmelc, który będzie mi tylko zajmował miejsce. No chyba, że mapa faktycznie będzie bardzo pomocna, ale to się wyjaśni tuż po premierze. Czekam na pierwsze recki i ściskam kciuki, za obniżanie not za "zbyt trudną i mało intuicyjną" rozgrywkę

Odnośnik do komentarza

mają, przed chwilą kupiłem

 

pudełko robi fajne wrażenie, w srodku plakat, pocztowki, mapka (na fajnym chropowatym niby starym paiperze) ładna książeczka-manual, prawie 200str (po polsku i angielsku - po 100 str na język)

jest też kod na pobranie wasteland1 (on przynajmniej mi pójdzie xD)

 

minus - muzyka do pobrania a nie na płycie  EDIT  cofam to, płytka z muzyką jest tylko była schowana pod płytką z grą i dopiero teraz to zobaczyłem (ale oprocz tego chyba jest też kod do pobrania muzyki z kompa)

minus - trza aktywować na steamie

 

właśnie zwalniam miejsce na dysku i zaraz bede instalował

 

 

właśnie instaluje, pokazuje mi ok ponad godzine instalacji, to c(pipi) bo za 45 min musze wyjść do pracy, więc cały dzień będe sie zastanawiał czy gra ruszy :confused: bo w czasie instalacji to nawet nie mam jak laptopa spakować i wziąć do pracy :(

 

a płytka w napędzie wyje mi jak kosiarka O_O oby nie wybuchła. edit2 kurna serio cały komp mi wibruje od tej płyty :confused:

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...