Skocz do zawartości

Wasteland 2


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, chodzi mi o Titan Canyon.

Spróbowałem raz jeszcze i dosłownie przed sekundą, już na samym końcu kanionu, znów po walce monk się zawiesił. RAGEQUIT!!!

 

Bansai, co masz na myśli mówiąc, że poszedłeś do kanionu na końcu? Gram gdzieś około 15 godzin, i jedyna inna lokacja, do jakiej mogłem iść, to jakiś Rail obóz na północy i wioska Darwina, ale zdawało mi się, że im bliżej siedziby rangerów, tym łatwiej.

Odnośnik do komentarza

1,5 GB patch  8)
http://steamcommunity.com/games/240760/announcements/detail/242390337551533866

 Highlights 

 

- Removed unused DX11 support to improve stability and allow Steam overlay to work properly 
- Many UI fixes/polish for better ease of use and readability 
- Slight reduction to jam rates for large offenders 
- Added mini-maps to all shrine locations 
- Improved localizations based on context and fixes for missing translated text 
- Preserved time stamps on save games when using Steam Cloud 
- Optimization pass to some of the more expensive levels.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kolejny bardzo duży patch:

 

Patch 2 is here! This update brings over 4300 words' worth of changes and improvements, but we expect most of you will want the most important bits, so here they are! 

 

Highlights

 

- Large amount of memory optimizations, particularly with audio, to improve performance and stability on lower-spec systems and 32-bit operating systems. 

- Fixed enemy “unlimited AP” movement bug that allowed them to sometimes move much farther than intended. 

- Extensive improvements and fixes to California questlines, particularly in Hollywood and Griffith Park. May require you to load an older save file before Hollywood to fully benefit. 

- Added a travel speed toggle to the world map, allowing you to zip and zoom around if you so please (doesn't affect encounters, only travel speed). 

- Added a new UI when CNPCs are recruited. This lets you more easily compare their stats and choose to dismiss one when a new one offers to join. 

- Custom portraits will now work correctly when Windows account username contains non-English characters. 

- Added support for "Very Large" text. 

- Added 50 messages to load screens containing gameplay hints and tips. 

- Loading now continues when the game is tabbed out, and pauses after finishing. 

- Further UI fixes and improvements, such as new and correctly used icons. 

- Many localization updates and bug fixes across all languages. 

 

For full release notes, please see: http://wastelandrpg.tumblr.com/post/99930440396/wasteland-2-patch-2-58154-release-notes

 

2.4 GB się ściąga. Skoro poprawili pefromance na słabych kompach więc Yano się ucieszy :P

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Matko... jak ta gra wciaga. Dawno nie siedzialem z takim zaangazowaniem na taborecie. Mam za soba 25h i mam nadzieje spedze z gra jeszcze cztery razy tyle. Gra nie nalezy do latwych i na pewno nie da sie grac na jana - za co wielki plus. Podoba mi sie ogromna ilosc dialogow (ktore sa napisane rewelacyjnie) oraz mnogosc opcji do wyboru. Jestem teraz w Canyon of Titan. Czas grac dalej.

Odnośnik do komentarza

Matko... jak ta gra wciaga. Dawno nie siedzialem z takim zaangazowaniem na taborecie. Mam za soba 25h i mam nadzieje spedze z gra jeszcze cztery razy tyle. Gra nie nalezy do latwych i na pewno nie da sie grac na jana - za co wielki plus. Podoba mi sie ogromna ilosc dialogow (ktore sa napisane rewelacyjnie) oraz mnogosc opcji do wyboru. Jestem teraz w Canyon of Titan. Czas grac dalej.

 

Nie martw sie, gra starcza spokojnie na 70-100 godzin jesli niczego nie pomijasz bezczelnie :). W tym poscie zahaczylem o mnogosc wyborow i czas gry: http://www.psxextreme.info/topic/96750-własnie-ukonczyłem/?p=3223187

 

 

A teraz apel do reszty, blagam, kimkolwiek jestes, jesli czytasz tego posta i zastanawiasz sie nad kupnem, TAK, KUPUJ.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po tym jak zrobiłem sobie średniacką drużynę przymierzam się do restartu, tym razem z nastawieniem na power leveling i lepszą dystrybucję skilli.

Co mnie nabardziej zabolało w samej grze? Kilka rzeczy:

- Mocno ograniczony craft - tylko zakładanie ulepszeń do broni lub psucie jej na części? Serio?
- Brak miotaczy lub innych broni opartych na ogniu. Niby strzelby działają na podobnej zasadzie, ale jednak.... nie, to nie to.
- Broń ciężka - mieszanka żalu, wstydu i totalnej patologii. Do kosza. Piszę tu o CKMach / minigunach. Rakietnice są ok.
- Gra jest bardziej strategią niż RPGiem. Spodziewałem się odwrotnych proporcji.

- Przerzucanie sprzętu w inwentarzu ździebko drażni. Można to było dopracować.

 

Parę innych pierdół by się jeszcze znalazło, ale olać to.

 

Pomimo w.w. gra się nieźle. Mocne 8/10. Jeśli podchodziły komuś klasyczne Fallouty - W2 jest pozycją obowiązkową.

Odnośnik do komentarza

Ktoś gra i przeszedł po Daonte do nowej mapy ?

 

mam problem, AG oraz Highpool zostało zniszczone, a wiec radio tower w nich rowniez.

 

Uruchomilem radio tower w Rail nomads camp - zainstalowalem wtyczke, potem antene i na koncu Repeater.

Potem uruchomilem radio tower w lokacji z robotami, tam gdzie jeden robot operuje kogos na fotelu.

 

Zostal mi jeden repeater i nie wiem gdzie go podlaczyc. Wszystkich we wszystkich lokacjach wyrznalem, od radio tower az po Damonte i gemneral nie chce mi dac kolejnej misji.

Tego typa z Prison co chcial aby mu uleczyc psa tez wyrznalem - w quescie odhaczone, ze go zabilem wiec mozna wracac do bazy i gadac z generalem ale on ciagle stoi przy wejsciu z trzema npc i nic wiecej nie gada tylko aby dalej sie sprawdzac w grze aby cos tam osiagnac.

Nie wiem czy to bug czy przegapilem jakis radio tower ? AG i highpool zniszczone i tam juz wieze nie dzialaja.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

A bezkitu 15 waży gra w sumie, chociaż potem widziałem że pobierała coś ponad 7 giga mój błąd.

Na PPE piszą że na konsolach trzeba przyzwyczaić się do nawigowania w menusach, a tak to solidny szpil.

 

Recenzje Wasteland 2: Director's Cut (wersja PS4):


ZTGD 90/100
Vandal Online 86/100
God is a Geek 85/100
Eurogamer Italy 80/100
Playstation Universe 80/100
PlayStation LifeStyle 75/100


Recenzje wersji na XONE:

Multiplayer.it 86/100

Attackofthefanboy 4/5

Odnośnik do komentarza

Tak FYI: jak ktoś ma 32bitowy system to nie zagra bo wersja DC go nie wspiera. Do tego jest w koncu mozliwość gry kontrolerem. Zastanawiałem się czy jest sens teraz ogrywac starszą wersję ale z tego co czytam to zmiany sa tak duże, ze spokojnie moge ogrywać obie :) (chociaż pewnie zrobię sobię sporą przerwę po pierwszym ukonczeniu klasycznej wersji). Początek przyszłego roku będe spędzał na pustkowiach :)

Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu żebyś w ogóle ruszał zwykłego W2 raczej. Z drugiej strony ta wersja dopiero co sie ukazała i na pewno jeszcze sporo patchy wyjdzie. Już twórcy zabrali głos że poprawią obrot kamerą (dosyć szybka reakcja z ich strony swoją drogą). 

Offtopowo jeden z azjatyckich użytkownikow steama mnie zniszczył. 

2gwyq01.jpg

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...