Skocz do zawartości

Dissy, Beefy


Gość Vesper

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Obczailem ten filmik wyzej i karva nie wiem czy plakac czy sie smiac. Co to za patole? Teksty jak z jakiejs gimbazy. A kawalek o jakims rozwaleniu stolu czy czegos i tlumaczenie, ze za to zaplacil - facepalm na 440. 

 

Napisal gosc, ktory slucha murzynow typu Tyga.  :reggie:

 

Jaram sie rapem, rymuje jak Tyga

Slucham murzynow, rymuje jak Tyga

Mocne ma punche bo rymuje jak Tyga

Czujesz murzyna bo rymuje jak Tyga

 

Rymuje czaisz

Jak Tyga czaisz

Rymuje

Jak Tyga

Czaisz?

Odnośnik do komentarza

No z tymi dejsami i innymi srombami to myślałem, że maus robi se prowo, ale on jednak na serio.

 

Ja go sluchalem z rok temu, jak jeszcze nie byl taki popularny, skakal na rolkach i robil crip walka pod bity VNM. Ale tak jak napisal Robak, jak mial dobrego producenta i teksty zlewaly sie z bitem w specyficzny klimat to byl na plus. Teraz slucham z czystej ciekawosci, ale nie sadze, zeby mu to wychodzilo na plus, zwlaszcza z takimi kombajnami z WBW jak Solar i Bialas. Zreszta chuj was obchodzi czego ja slucham.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wielcy (pipi)a raperzy bitewni co prze(pipi)ali każdy beef.
Najgorzej, że ta cała SB Mafia wrzuca na YT swoje (pipi)a marne remixy bangierów (JBMNT, COCO) i (pipi)a za chwilę albo nam YT zablokuje w kraju dostęp do bengierów albo będą się z nas śmiali w całej rapowej europie.
A nie chwila. Już się śmieją.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Po internetowych przepychankach wreszcie coś się ruszyło w beefie Guzior - Zioło. Ten pierwszy kilka dni temu puścił do neta diss:

 

https://www.youtube.com/watch?v=rf5pEmRhKEs

 

A dzisiaj Zioło dał odpowiedź:

 

https://www.youtube.com/watch?v=qIZ_b6TMzfY

 

Panowie wyciągają na wierzch sporo brudów, podoba mi się. Oczywiście #teamzioło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...