Skocz do zawartości

Dissy, Beefy


Gość Vesper

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

http://glamrap.pl/1/...-raper-wyjasnia

 

Beka. Jeszcze to podsumowanie, wyprał wszystkie brudy, namotał, a na koniec prawie, że pretensją do czytelników "no to (pipi)jcie teraz żyć własnym życiem sępy". Irytujący typek, zresztą już kiedyś mnie podkur.wiła jakaś jego wypowiedź.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

w ogóle beka bo jak smog ośmieli się w jakikolwiek sposób zaczepić kolegów palucha to rzucą się na niego jak wygłodniałe psy bo tam to mają głęboko zakorzenioną tradycję zbiorowego wypleniania chwastów więc lecę już po popcorn w oczekiwaniu na rozwój sytuacji.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Jak przy premierze filmu? Przeciez kciuk w swoich kawalkach zaczepial fokusa juz jakis rok temu

 

Wtedy była premiera albumu Palucha proste, a zaczepił tam wszystkich na których się można wybić. W 2008 się obraził na Fokusa, 4 lata się zbierał żeby dogryść jedną linijką i zrobić szum przy albumie. Teraz Fokus wypuszcza album to daje odpowiedź. Taki plan na promocje, dissy wpisane w plan marketingowy.

Odnośnik do komentarza

Fokus sie obsrał, beka

ty ukryty track na Rekontakcie - "Beka" jest skierowany do hejterów, i NIE jest dissem w kierunku Palucha. Beef nie będzie miał kontynuacji. Sprawa została wyjaśniona i załatwiona między mną a Paluchem telefonicznie - nie będziemy nakręcać spirali nienawiści między nami, miastami, naszymi fanami.

 

Jednocześnie chciałbym nadmienić, że nadal przeraża mnie ilość kretynizmu w komentarzach internetowych. Nikt z durnie komentujących nie pomyślał po przesłuchaniu tego kawałka: "O! To chyba do mnie". Tak, to do Ciebie, hejterze. Jestes tak głupi, że trzeba ci to tłumaczyć. Pozdrawiam. Fokus.

Hip hop nie dzieli nas a łączy.

Odnośnik do komentarza

I to jak, co za żenada.

Wczoraj (poniedziałek) przez telefon Fokus zaproponował nagranie wspólnego kawałka...uznałem to za niesmaczny żart i kpinę delikatnie mówiąc. Następnie odstąpił od beefu. Nie jestem jednym z tych który pastwi się nad leżącym przeciwnikiem więc odpuszczam temat. Fokus chyba nie zrozumiał że beef opiera się na argumentach i to nie tylko kawałki i rymowanie i chyba dotarło do niego że może z tego być coś więcej niż tylko sprzeczka między nami. Skoro hip-hop ma łączyć a nie dzielić to skąd afterparty?? Beef is Beef. na reszte pytań odpowiedzcie sobie sami. Kumplami nie będziemy.

"nie ma jedności na scenie chyba że bujasz w obłokach"

Odnośnik do komentarza

Beka ku.rwa, obaj (jeśli mam oceniać po wywiadach, materiałach itd) wydają się antypatyczni (z naciskiem na Fokusa), na dodatek nie da się ukryć, że Fokus trochę żenady ostatnio odpier.dala (a piszę to, jako osoba, która ma spory dystans do "sceny'; zwisa mi nagrywanie z popowymi gwiazdkami, ale Doda ?), co nie zmienia faktu, że lubię ich twórczość. Szkoda, że Fokus się obs.rał (czy tam "zachował dorośle", jak to woli), szczególnia to propozycja nagrania kawałka, ehh. Przecież odpowiedź Palucha nie mogła być inna, chyba, że byłby kosmicznym hipokrytą, także to było proszenie się o dodatkowy plaszczak na ryj. Z drugiej strony, po chooj on od razu pędzi do klawiatury o tym pisać na fejunia ?

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nie jaram się Laikiem, milczmena przesłuchałem może ze 2 razy ale props za pojechanie tych solarów, białasów czy innych tombów. Może pizdet się nie os,ra i jakiś diss nagra? Przynajmniej coś się dzieje w tym kabarecie na scenie rapowej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...