Skocz do zawartości

Dissy, Beefy


Gość Vesper

Rekomendowane odpowiedzi

Te beefy to jedyny ciekawy element tej ch,ujowej pseudomuzyki.

A i jeszcze jak strzelaja do siebie i skacza z okien. gudszit.

No niestety za dużo, czasami poleci cos w telewizji i nie zdaze przełączyć.

No i w reklamach tez jest.

A, i debile słuchaja na głosniku z komorki w autobusach i tramwajach, jakos zawsze sie składa że hiphopu.

Dowód na to, że się myliłem zakładając temat o bece z rapu. Przepraszam, nie pomyślałem, że to ściągnie do działu takie osoby. Szkoda tylko, że nikt na początku nie rzucił takim argumentem. Naprawdę ten grupowiec powinien być na hasło.

Edytowane przez Vesper
Odnośnik do komentarza

Te beefy to jedyny ciekawy element tej ch,ujowej pseudomuzyki.

A i jeszcze jak strzelaja do siebie i skacza z okien. gudszit.

No niestety za dużo, czasami poleci cos w telewizji i nie zdaze przełączyć.

No i w reklamach tez jest.

A, i debile słuchaja na głosniku z komorki w autobusach i tramwajach, jakos zawsze sie składa że hiphopu.

Dowód na to, że się myliłem zakładając temat o bece z rapu. Przepraszam, nie pomyślałem, że to ściągnie do działu takie osoby. Szkoda tylko, że nikt na początku nie rzucił takim argumentem. Naprawdę ten grupowiec powinien być na hasło.

No, nikt nie rzucił.

Odnośnik do komentarza

Te beefy to jedyny ciekawy element tej ch,ujowej pseudomuzyki.

A i jeszcze jak strzelaja do siebie i skacza z okien. gudszit.

No niestety za dużo, czasami poleci cos w telewizji i nie zdaze przełączyć.

No i w reklamach tez jest.

A, i debile słuchaja na głosniku z komorki w autobusach i tramwajach, jakos zawsze sie składa że hiphopu.

Dowód na to, że się myliłem zakładając temat o bece z rapu. Przepraszam, nie pomyślałem, że to ściągnie do działu takie osoby. Szkoda tylko, że nikt na początku nie rzucił takim argumentem. Naprawdę ten grupowiec powinien być na hasło.

No, nikt nie rzucił.

Napisałeś o "robieniu z raperów idiotów". Jeśli ktoś jest ogarnięty w rapie, to nie skreśli twórczości i wkładu Eldo w kulturę po dwóch przypałowych filmikach. I tworząc temat myślałem, że będą się w nim wypowiadać ludzie, którzy mają jakieś pojęcie o HH. Nie przypuszczałem, że ściągnie połowę forum.

Odnośnik do komentarza

albo nie, bo jeszcze wezmiecie to na powaznie :D

 

Oni to wizięli, bo nie widzieli Cię w fullcapie ;)

 

Btw, jeden z najlepszych polskich dissów, to i tak NAS na Liroya. Dzieci nie pamiętają niestety :(

 

...

Z prawdziwym rapem nie masz nic wspólnego

Chyba że black metal jest podobny do reggae

Hardcorowe g.ówna gangsterski rap

To dwie odmienne (pipi) sprawy

Powiem ci krótko ty głupi c.h.uju

Przebrała się miarka koniec zabawy

Dopadnie cię gangsterski syndykat

Ty j.ebany c.h.uju ty j.ebany s.kur.wysynu

Za tę profanację które o.dpierdalasz

Spotka cię solidna (pipi) kara

Spalimy ci chałupę r.ozje.biemy twoją żonę

Zabijemy ci dziecko i zgwałcimy siorę...

 

Najkonkretniejsze punche w polskim rapie, a dodajmy jeszcze w jakich to było latach. I nie płakać, że klną, że cuda wianki. Mam przypomnieć Hit'em up Tupac;a, który de facto jest uznawany za jeden z najlepszych ever? Poza tym NAS, to NAS, hłehłe.

 

 

Beef to walka polegająca na odpowiednim punktowaniu przeciwnika, popieraniu tego argumentami - fakt. Ale to też pokaz skillsów i próba pokazania kto jest lepszy. Zwyczajnie. To co tu jest teraz to zwykłe obrzucanie się błotem i góvnem. Jak ktoś to nazywa prawdziwym befsztykiem i się tym jara to pozdro....

 

 

Inaczej, jaram się każdymi diss'ami- nie ograniczam się tylko do polskiej sceny- a rapu słucham od ponad 13 lat. Dlaczego? Sprawa jest prosta i o tym napisałeś- uważam, że to właśnie beef'y pokazują prawdziwego skilla w tej muzyce. Konkretna szybka odpowiedź i bawimy się dalej. Lubię to po prostu, wychodzi wtedy kto jest w stanie zareagować szybko i stanowczo, a kto jednak nie nadaje się do tego. Co nie znaczy oczywiście, że raperzy, którzy nigdy nie odpowiedzieli na "zaczepki" są słabi i nagrywają gnioty.

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Rozi, mama woła na kaszke, dorosli rozmawiaja.

Idz z ta swoją dumą i dorosnij, kupiles zestaw małego rapera w empiku i dasasz sie po kazdym poscie, jak tak bardzo sie utozsamiasz z ta pseudomuzyka, to wez odlacz sobie internet i oddaj gimbusodyplom do szkoły.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No, Rozaliusz wtedy robił w pieluchy jeszcze, hłehłe. Witamy w roku 95'. Tak to jest już panie. NAS nie słynie ze stoickiego przekazu niczym Eldo na wolnym majku i to nie jest żadna nowość. Zapoznaj się z terminem diss'ingu... albo zrobię przysługę:

 

rozwinięcie pochodzi z języka angielskiego, ze słowa disrespect, czyli obraza. Jest to atak słowny kierowany w konkretną postać/artystę... Diss polega na wytknięciu negatywnych cech przeciwnika, naśladowaniu jego stylu lub na przekształcaniu fragmentów jego twórczości w sposób obnażający ich słabości.

 

...Ty głupi głupi i (pipi)any (pipi)u

Naprawdę mnie dziś w(pipi)iasz i mam dość tego syfu

Słuchaj sobie dalej Beastie Boys i Scooby

Scooby Yabba Doobie kto cię zrobił ty (pipi)u

Twój ojciec pener twoja matka (pipi)

Cała twoja ekipa wpierdala gówna...

 

...Ta twoja płyta to zwykła gimela

Masz metr dziesięć wzrostu i zgrywasz twardziela

Więc wal się na ryj i dziwka twoja stara

Przy twoich tekstach można ciąć komara

Słuchaj gnoju mnie uważnie

(pipi) wciskasz nierozważnie

Że masz fiuta i dwie ręce

Coś tam brzęczysz w swej piosence

Lecz ten pysk niewyszczekany

Już powinien być skopany

Tak tak scyzoryku przecież kosą nas straszysz

Tylko co (pipi)u zrobisz gdy pistolet zobaczysz

Bo Slums Attack to nabojka co się nie (pipi)i

Z miejsca położy ganem takich jak ty gnoi

Słuchajcie manele i kieleckie śmiecie

Myślicie sobie może że w rapie panujecie

Wzgórze pedałów i Liroy ten karzeł

Uważajcie (pipi) ja wam wszystkim pokaże...

 

Idealny przykład czym jest właśnie diss.

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

pamietam jak pozyczylem brata juzefa i mama zobaczyła, była ostra kontrabanda do pokoju i sluchanie magnetofonu na low volume.

 

No shit (w tym momencie Rozaliusz nie wie co sie dzieje i co przedstawia zdjęcie oprócz tła foruma):

b8ekl.jpg

;)

 

Żeby spamu nie było: znacie jeszcze jakiś bardziej hardcore'owy polski diss?

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

pamietam jak pozyczylem brata juzefa i mama zobaczyła, była ostra kontrabanda do pokoju i sluchanie magnetofonu na low volume.

 

No shit (w tym momencie Rozaliusz nie wie co sie dzieje i co przedstawia zdjęcie oprócz tła foruma):

b8ekl.jpg

;)

 

Żeby spamu nie było: znacie jeszcze jakiś bardziej hardcore'owy polski diss?

nie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...