Skocz do zawartości

Dissy, Beefy


Gość Vesper

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vesper

I odpowiedź na diss Boskiego od Kaliego.

 

Podobno morski coś przypocił nowego,nawet tego nie słucham ,bez kitu.

Jak wspomniałem nie będę więcej odpowiadać na tego typu zaczepki ,ja zrobiłem to raz a porządnie i nie wdaję się więcej w jakieś odpowiadanki bo i tak to wszystko wygląda już żenująco.

Mam swoje zycie są wakacje i naprawdę nie będę sobie psuć krwi jakims pajacem. W mojej odpowiedzi jest wszystko co chciałem żeby się znalazło a

nie będe sie posuwać do bardziej prywatnych rzeczy.

Jako osobnik mądrzejszy w tym całym sporze (pipi)e to i długopis daję dziecku żeby sobie coś porysowało. Jesli ktokolwiek sądzi że bede się bawić w jakąs wojne na rymy go rozczaruje.

P.I.E.R.D.O.L.E T.O. !

Niech napiszą nawet sto disów ja odbijam od tematu, wole pisać nową płytę niż marnowac energie na negatywne emocje. Wam też to polecam.

 

Jeśli już nic nie nagra, to na argumenty wygra Firma.

Edytowane przez Vesper
Odnośnik do komentarza

Kali wypuścił diss na Firmę, a właściwie jedynie na do jednego członka zespołu jak sugeruje tytuł, konkretnie na Bosskiego Roman a dobitnie potwierdza to sam tekst od 6.27.

(...)

 

Na wszystkich trzech (Pomidora nie liczę), wsłuchać się trza.

 

A odpowiedź Kalego dobra.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rozi, nie ma sensu się tak spinać. Wyluzuj trochę, to nie jest forum Hip-Hopowe, a wymagasz żeby każdy był tu alfą i omegą w dziedzinie rapu. No i spinka z beki z rapu tez jest niepotrzebna bo rap i cała otoczka (szczególnie w PL) bywa żałosna, więc czemu się z tego nie pośmiać ? Słuchasz sporo dobre.go gówna (no może poza tedzikiem :P) ale musisz złapać trochę dystansu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...