Skocz do zawartości

Polygamia bliska zamknięcia? (plotka)


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Info dotyczy omawianej strony, wiec wrzucam rowniez tutaj.

Polygamia moze i nie zostala zamknieta, ale Koso zostal tam nowym redaktorem naczelnym, wiec nie wiadomo jak dlugo jeszcze pociagnie..... Tak powaznie to zobaczymy co sie tam zmieni. ;)

 

Info na ich stronie:

http://polygamia.pl/..._Polygamii.html

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Czyli plotka się sprawdziła, warto czytać komentarze na blogach i fejsie :) Zmiana na Poly jest mi obojętna, lubię Hildebranda i lubię Kosa. Debeściaka oczywiście bardziej ze względu na lata dobrej roboty na łamach PE. Słabo znam GameZillę bo odrzuca mnie wygląd tego portalu, ale wydaje mi się że była dobrze prowadzona, pojawiały się ciekawe treści i fajne recenzje. Mielu musi tylko coś zrobić z wyglądem GZ. Ciekawe jakie zmiany na Poly poczyni Koso, moim zdaniem wystarczy zadbać o szybkość pojawiania się newsów i przywrócić zakurzone działy jak Klimatyzator i POW. Regularny podcast też by się przydał. Lubię Poly i życzę jej jak najlepiej, zwłaszcza że podobno Agora cieńko przędzie, internety nie przyniosły jej spodziewanych zysków i Polygamia może kiedyś zniknąć. Oczywiście zawsze zostanie świetne PPE i PS3Site, ale do Poly mam wielki sentyment gdyż zacząłem ją odwiedzać w 2008 przed przejściem przez Agorę.

 

Na deser coś co za każdym razem poprawia mi humor, były naczelny gra w grę :)

 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

No szczególnie ten drugi to serwis wart zaglądania jeśli chodzi o niusy.

 

ppe ma ten plus że jest szybki, a polygamia to ścierwo które nie jest ani dobrym serwisem z niusami ani dobrym blogiem - takie gó.wno bez tożsamości, od kiedy Agora ich przejęła.

Odnośnik do komentarza

No szczególnie ten drugi to serwis wart zaglądania jeśli chodzi o niusy.

 

Jesteś fanem Xboxa więc jest oczywiste że PS3Site nie jest dla Ciebie. Jak miałem tylko Xboxa to czytałem Onlinecenter. Każda konsola powinna mieć swój portal/blog. Co do Polygamii - dla mnie też sprzedanie jej Agorze było failem, ale chyba jesteś dla chłopaków zbyt surowy.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wchodzę w ogóle na onlinecenter i xboxonline więc konsolowe preferencje nie mają znaczenia. Tona niusów z oczoyebnym napisem HOT, często fanbojskie bzdury, do tego wiecznie trzoda, chlew i bluzgi anonimów w komentarzach, Musiolowi to oczywiście nie przeszkadza jak jeden drugiemu na matkę wjeżdża i dalej system komentarzy jest jaki jest.

 

+ jeden z licznych rodzynów http://www.ps3site.pl/exclusivy-utracone/64028

 

Dla mnie to kur.wa żenada że PSXE współpracuje z tym pożal się boże serwisem.

 

A co do poly to sorry, przyszła na ten serwis banda pecetowych pajaców którzy regularnie raczyli ludzi nic nie znaczącymi niusami o lolu, niusy bez źródła i często źle tłumaczone, oczywiście regularnie muszą doyebać rodzynem jak to http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,13213382,Brytyjska_kolekcjonerka_Dead_Island_Riptide_przekracza.html albo podobna drama o No Russian z MW2 czy tą furgonetkę z dzieciakiem z MW3, i tak dalej, i tak dalej, i tak dalej.

 

polygamia, gol, gram.pl, ps3site, gamecenter <-- wszystko ścierwo które powinno zginąć w otchłąni internetu (jak narazie tylko ten ostatni umarł, szkoda)

 

Do tego Psyko jarający się Halo.

 

Jara się dobrą serią. Doprawdy, straszne?

Odnośnik do komentarza

Mazzeo - coś bym Ci napisał, ale polecę coś lepszego - wklej artykuł tak co ma 3 lata już, będzie jeszcze lepiej :) Wylicz mi oczo(pipi)ne HOT-y (takiego to sto lat nie było). Mam wrażenie, że na stronie byłeś z półtora roku temu za czasu innego naczelnego i piszesz o tym co było kiedyś. Zresztą, z kim jak kim ,ale Tobą nie ma co dyskutować bo racja musi być zawsze po Twojej stronie :)

 

I tak, niech umrze polski internet o grach. Matko, co za bzdury kompletne.

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza
Co jest wiec wedlug Ciebie godnym serwisem z tematyka gier w Polsce?

 

Praktycznie nic. Szczególnie jeśli chodzi o te "profesjonalne" serwisy. Ja korzystam obecnie jedynie z ppe.pl, który ma dobra szybkość niusów o małym natężeniu głupot i z tematyką mi odpowiadającą, gdzie nie wyczytam jakiś pierdól o LoLach, Dotach 2 i nowych modach do Skyrima. Przyznam jednak że świeżaki i czasem Psyko obniżają poziom.

 

CDA, gram i GOL - prowadzone przez pecetowych fanbojów dla pecetowych fanbojów, gdzie konsola to synonim zła ograniczający możliwości gier dla PC Master Race (potem jak wychodzi coś pokroju Crysis 3 to tematy na forum w stylu "powiećcie czy pujdzie mi na core 2 duo?"). Ten ostatni ma na dodatek niusy pisane z taką szybkością, że mam wrażenie że konkurują z czasopismami wydawanymi co miesiąc, do tego forum z niewyobrażalną ilością hipokrytów, społeczniaków, donosicieli, cwaniaków i "praworządnych obywateli" co to nigdy nie złamali żadnego przepisu prawa np. na drodze, aha i żaden oczywiście nie piraci i nigdy nie piracił, nawet mp3.

 

polskilive, onlinecenter, xboxonline - o dziwo nie korzystam z żadnego w ogóle, kiedyś tylko trochę postów napisałem na forum tego ostatniego.

 

O poly już napisałem, dodam jeszcze że niezmiernie irytuje mnie jak zaczynają jakąś inicjatywę (cykl artykułów albo filmików) a po paru tygodniach ją zaprzestają, często bez wzmianki dlaczego tak się stało.

 

Resztę znam pobieżnie i ciężko mi cokolwiek powiedzieć.

 

Co do blogów o grach to mam dobre zdanie o zagraceni.pl, niezgrani.pl, teksty na openbeta.pl Koso też spoko, dlatego niezbyt fajnie IMO że się związał z poly.

 

Mazzeo - coś bym Ci napisał, ale polecę coś lepszego - wklej artykuł tak co ma 3 lata już, będzie jeszcze lepiej :) Wylicz mi oczo(pipi)ne HOT-y (takiego to sto lat nie było). Mam wrażenie, że na stronie byłeś z półtora roku temu za czasu innego naczelnego i piszesz o tym co było kiedyś. Zresztą, z kim jak kim ,ale Tobą nie ma co dyskutować bo racja musi być zawsze po Twojej stronie :)

 

Rzeczywiście nie wiem kiedy się zmienił naczelny i rzeczywiście ostatnio jest trochę lepiej, w ogóle uważam że jeśli chodzi o teksty i niusy to z ekipy ps3site jesteś najbardziej ogarnięty, ale wytłumacz mi, skoro sam napisałeś coś takiego o sobie w dziale "Redakcja":

 

Na PS3Site Polska pełnię rolę redaktora naczelnego, pilnuję całości i ciągle dążę, by serwis był jak najpopularniejszy i jak najlepszy

 

To czemu nadal pozwalasz na taki syf w komentach? Kiedy wychodził Killzone 2 każdy kto nie brandzlował się nad gierką był jechany, 4 lata później dalej bluzgi anonimów są powszechne, skoro to ten sam silnik co ppe.pl to czemu przez tyle czasu nie możecie zrobić jakiegokolwiek systemu komentarzy? Już nawet na onecie nie ma takiej bezczelnej anonimowości.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na PPE jest autorski silnik. PS3Site jedzie na uwaga Wordpressie (jeszcze, nowa wersja się robi i robi) gdzie ja nie mogę zrobić nic (w sensie zainstalować) poza kasowaniem/banowaniem po IP co jest nieskuteczny przy ludziach z Neostrady. Przy premierze Killzone 2 mnie nie było na stronie, nie wiem co wtedy było. A system komentarzy był zewnętrzny, ale z jego powodu kiedyś posypała się baza danych i go wyrzucono. Jak to mówią - spokojna Twoja rozczochrana, wchodzić i tak podejrzewam nie będziesz, ale jak już dostanę nową wersję serwisu to będzie normalniej. Ale miło, że zauważasz poprawę (bo łatki serwisu i tak się nie odklei, trudno).

Odnośnik do komentarza

 

Do tego Psyko jarający się Halo.

 

Jara się dobrą serią. Doprawdy, straszne?

 

Mógłby zachować to dla siebie przy tym zachowując profesjonalizm. Do głoszenia swoich opinii jest sekcja komentarzy, a Psyko bardzo często zdarza się wygłaszać jakieś swoje przemyślenia w samym newsie. Jak chce to niech sobie bloga założy.

Odnośnik do komentarza

Jak to mówią - spokojna Twoja rozczochrana, wchodzić i tak podejrzewam nie będziesz, ale jak już dostanę nową wersję serwisu to będzie normalniej. Ale miło, że zauważasz poprawę (bo łatki serwisu i tak się nie odklei, trudno).

 

No po regularnym bzdurzeniu nariko (chyba tak sie dziewczyna nazywała) + jeszcze jednego człowieka którego nicka nie pamiętam + rynsztokowym poziomie komentarzy ciężko zbudować coś sensownego, dziwi mnie że się chciało tobie wziąć za ten burdel.

 

 

 

Do tego Psyko jarający się Halo.

 

Jara się dobrą serią. Doprawdy, straszne?

 

Mógłby zachować to dla siebie przy tym zachowując profesjonalizm. Do głoszenia swoich opinii jest sekcja komentarzy, a Psyko bardzo często zdarza się wygłaszać jakieś swoje przemyślenia w samym newsie. Jak chce to niech sobie bloga założy.

 

Też tego nie rozumiem, ale widocznie to szefom ppe.pl nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...