Skocz do zawartości

Polygamia bliska zamknięcia? (plotka)


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdziwiłoby mnie to, sytuacja jak z Playbox'em - zbyt małe wpływy dla potężnej korporacji, więc *ciach* i po wszystkim.

 

Poniekąd Polygamia po odejściu starej gwardii i odejściu Gnypa, to już nie jest to samo. Właściwie od czasu sprzedania się Agorze to już nie było to samo.

Odnośnik do komentarza

W chwili obecnej to tylko plotka, ale doszły mnie słuchy, ze Polygamia jest bliska zamknięcia ze względy na problemy finansowe agory + do tego zmiana naczelnego i kilka innych kwestii.

 

wie ktoś, coś?

 

prasa się sypie... wiele sajtów okołogrowych ledwo wiąże koniec z końcem... straszne.

 

Zmiana naczelnego miała by mieć wpływ na zamknięcie poly? Przecież właśnie po to ten Hildebrand, nowy nacz, został zaturdniony - by rozszerzyć działalność serwisu.

 

gamecorner został zamknięty, czy poly to czeka? Generalnie chu.j mnie to obchodzi, bo się skończyła w 2009.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Większe pole do popisu dla wschodzących serwisów - same dobre newsy :P

 

Nie wiem o jakiej starej gwardii mówi Mendrek, a nie zaraz, przecież parę lat temu to był syf totalny przytulony do marki PlayStation i negujący wszystko inne więc dla Frankiego na propsie :P Wszystko się zgadza. Tylko Gnypa dało się czytać.

 

Nie będę ich żałował chociażby za banowanie 3 lata temu wszystkich miłośników Xklocka i za dosłowne tłumaczenie idiomów, heh.

Odnośnik do komentarza
Gość Vesper

Newsy mają przeważnie z dużo większym (jak na newsy) opóźnieniem niż choćby gamezilla.pl, stąd też przestałem tam praktycznie zaglądać. Jeśli już, to podobnie jak Kre3k robię to z przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

PS. Jak poly z wyrobioną już oglądalnością się nie utrzyma, to zapewne zobaczymy upadek kolejnych serwisów, za którymi stoją jakieś konglomeraty medialne.

 

Newsy mają przeważnie z dużo większym (jak na newsy) opóźnieniem niż choćby gamezilla.pl, stąd też przestałem tam praktycznie zaglądać. Jeśli już, to podobnie jak Kre3k robię to z przyzwyczajenia.

 

Podbijam - oni tam siedzą praktycznie na etacie, a laga mają większego niż Kinect. Zrozumiałbym gdyby robili na swoim, że każdy ma robotę, a to robi dodatkowo w czasie wolnym, ale nie kiedy robi się to zawodowo.

 

Jak roboty nie miałem i siedziałem w domu, to byłem w stanie trzaskać więcej materiału niż ich cała redakcja.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Większe pole do popisu dla wschodzących serwisów - same dobre newsy :P

 

Nie wiem o jakiej starej gwardii mówi Mendrek, a nie zaraz, przecież parę lat temu to był syf totalny przytulony do marki PlayStation i negujący wszystko inne więc dla Frankiego na propsie :P Wszystko się zgadza. Tylko Gnypa dało się czytać.

 

Nie będę ich żałował chociażby za banowanie 3 lata temu wszystkich miłośników Xklocka i za dosłowne tłumaczenie idiomów, heh.

 

Co ty gadasz? :ph34r: Nie pomyliłeś z innym serwisem?

 

Stara poly to był fajny blog, wcale nie propsował Sony.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wcale. Swego czasu skasowali praktycznie większość sympatyków Xboxa, a zostawili chmarę bydła pokroju Marszałka, którzy bombardowali wszystkie sekcje komentarzy pod jakąkolwiek grą na X360.

 

Pamiętam te newsy o Halo i sekcje komentarzy ze średnią 100+ i w 90% frazy "krasnale", "blasterki" itp.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Gnyp też był wkurzający jako naczelny. Nigdy nie mogłem go zrozumieć tudzież usłyszeć, tak pod nosem gadał.

Za to teraz totalna padaka. Ten cały Hildebrandt wygląda jak z obozu jakiegoś, a dodatkowo kompetencje jako redaktor też ma marne.

Serwis podupada merytorycznie od dawna, no i ta ich pięciostopniowa skala ocen :wallbash: ?I?

 

Nie będzie mi ich brakowało, kiedyś byli spoko, niestety teraz poziom bardzo niski. W ich skali oceniam na 2/5, cokolwiek to znaczy.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

PS. Jak poly z wyrobioną już oglądalnością się nie utrzyma, to zapewne zobaczymy upadek kolejnych serwisów, za którymi stoją jakieś konglomeraty medialne.

 

coś dziwnego dzieje się też z właścicielem Home.pl - padł webhosting.pl, a co za tym idzie odpadła jakaś część finansowania kilku blogów o tematyce elektronicznej itp.

 

kilka niezależnych sajtów też ostatnio bardzo słabo się trzyma, jeden z nich - nie bede wymieniać nazwy - wyskoczył ostatnio z propozycją "wstawienia się" na nasz, czyt. grasz24.pl, serwer żeby jeszcze jakoś się ratować. Co z tego wyjdzie? Nie wiem, bo nie decyduję o tym. W każdym razie wesoło ostatnio nie jest.

 

 

co to jest polygamia?

 

taki sajt okołogrowy z tragicznym interfejsem i czasem śmiesznymi tekstami - polecam recke infamous 2

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

PS. Jak poly z wyrobioną już oglądalnością się nie utrzyma, to zapewne zobaczymy upadek kolejnych serwisów, za którymi stoją jakieś konglomeraty medialne.

 

coś dziwnego dzieje się też z właścicielem Home.pl - padł webhosting.pl, a co za tym idzie odpadła jakaś część finansowania kilku blogów o tematyce elektronicznej itp.

 

kilka niezależnych sajtów też ostatnio bardzo słabo się trzyma, jeden z nich - nie bede wymieniać nazwy - wyskoczył ostatnio z propozycją "wstawienia się" na nasz, czyt. grasz24.pl, serwer żeby jeszcze jakoś się ratować. Co z tego wyjdzie? Nie wiem, bo nie decyduję o tym. W każdym razie wesoło ostatnio nie jest.

 

 

co to jest polygamia?

 

taki sajt okołogrowy z tragicznym interfejsem i czasem śmiesznymi tekstami - polecam recke infamous 2

 

Może to być kwestia przesytu - w "polskim" necie jest tak dużo stron o tematyce gier, o których większość z nas nie słyszała, że szok. Ostatnio trafiłem na jakieś forum o Xbox (wyłącznie) i jeśli dobrze pamiętam, to ma więcej userów niż FPE, a na fejsie śledzi ich ponad 4 tys. osób :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.