Skocz do zawartości

Polygamia bliska zamknięcia? (plotka)


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

eee Poly nie powinna paść, wg jakiegoś ostatnio publikowanego badania jest najbardziej poczytnym serwisem (medium?) o grach. Może jakieś większe zmiany się szykują, z resztą przecież to i tak nikogo.

 

BTW ostatnio niezłe przetasowania się po serwisach robią. Mnie osobiście zasmuciła wiadomość,że Tapchan opuszcza swój statek (niezgrani to swego czasu była najciekawsze strona o gierkach, wrzucane były tylko najważniejsze newsy, ciekawych artykułów było bardzo dużo), który po przejęciu przez inwestora upodabnia się do każdej innej stronki o grach. Teraz to już tylko gamezilla (najbardziej rzetelna) i kontownia (najciekawsza) z polskiego neta mi zostaje...

 

wpierw PSXE wygryza konkurencje w postaci neogejo, teraz ppe niszczy portale. Cieszmy się że za forumkiem stoją duże hajsy i nigdy nie padnie :sorcerer:

Coś czuje, że przy następnym badaniu rynku PPE, GOL i ew. Poly będą trząsł polskim gejmingowym netem.
Odnośnik do komentarza

Może to być kwestia przesytu - w "polskim" necie jest tak dużo stron o tematyce gier, o których większość z nas nie słyszała, że szok. Ostatnio trafiłem na jakieś forum o Xbox (wyłącznie) i jeśli dobrze pamiętam, to ma więcej userów niż FPE, a na fejsie śledzi ich ponad 4 tys. osób :D

 

taa, no wiesz, wykupienie jakiegos biednego serweraza 350zł/rok + postawienie wordpressa + forum na darmowym mybb to żaden problem :D

 

z tym forumkiem i sajtem, o ktorych piszesz, to pewnie zrobili tak, że strzelili profil na FB, kupili 2k lajków i drugie tyle dostali w gratisie, a na forumka zrobili synchro z FB (sa do tego aplikacje i taki zabieg tworzy 'zylion' nieaktywnych userów)... no chyba, ze tam faktycznie ktos pisze :)

 

//edit/ gdyby ktoś szukał, to gnyp robi teraz w gadżetomani ;)

 

//edit2/ wow, myślałem, ze enkidou skończył z kontownią kilka lat temu, a tu taka niespodzianka.

Odnośnik do komentarza

eee Poly nie powinna paść, wg jakiegoś ostatnio publikowanego badania jest najbardziej poczytnym serwisem (medium?) o grach. Może jakieś większe zmiany się szykują, z resztą przecież to i tak nikogo.

 

BTW ostatnio niezłe przetasowania się po serwisach robią. Mnie osobiście zasmuciła wiadomość,że Tapchan opuszcza swój statek (niezgrani to swego czasu była najciekawsze strona o gierkach, wrzucane były tylko najważniejsze newsy, ciekawych artykułów było bardzo dużo), który po przejęciu przez inwestora upodabnia się do każdej innej stronki o grach. Teraz to już tylko gamezilla (najbardziej rzetelna) i kontownia (najciekawsza) z polskiego neta mi zostaje...

 

wpierw PSXE wygryza konkurencje w postaci neogejo, teraz ppe niszczy portale. Cieszmy się że za forumkiem stoją duże hajsy i nigdy nie padnie :sorcerer:

Coś czuje, że przy następnym badaniu rynku PPE, GOL i ew. Poly będą trząsł polskim gejmingowym netem.

 

Jakiś link do tych badań? Bom ciekaw.

 

Ja jeśli chodzi o polskie serwisy to korzystam z GOLa, głównie RSS + coś tam skrobnę na forum, choć coraz rzadziej to robie bo chuyowizna jest tam. PPE wiadomo, gram.pl i poly czasem wejde by obadać niusy. Ogólnie to dla mnie od dłuższego czasu najlepszym źródłem informacji i beki jest neogaf. Szkoda że selekcja jest tam ostra, ale w sumie dzięki niej to forum jest tak dobre :)

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na neogaf jest ROCZNY okres próbny z tego co pamiętam - w tym okresie się chyba tylko obserwuje i poznaje zasady jakimi rządzi się sajt. Takie małe SF na skalę całej branży :P

Odnośnik do komentarza

Może to być kwestia przesytu - w "polskim" necie jest tak dużo stron o tematyce gier, o których większość z nas nie słyszała, że szok. Ostatnio trafiłem na jakieś forum o Xbox (wyłącznie) i jeśli dobrze pamiętam, to ma więcej userów niż FPE, a na fejsie śledzi ich ponad 4 tys. osób :D

 

taa, no wiesz, wykupienie jakiegos biednego serweraza 350zł/rok + postawienie wordpressa + forum na darmowym mybb to żaden problem :D

 

z tym forumkiem i sajtem, o ktorych piszesz, to pewnie zrobili tak, że strzelili profil na FB, kupili 2k lajków i drugie tyle dostali w gratisie, a na forumka zrobili synchro z FB (sa do tego aplikacje i taki zabieg tworzy 'zylion' nieaktywnych userów)... no chyba, ze tam faktycznie ktos pisze :)

 

piszesz o xboxforum? jak tak to tylko się ośmieszasz

Odnośnik do komentarza

Może to być kwestia przesytu - w "polskim" necie jest tak dużo stron o tematyce gier, o których większość z nas nie słyszała, że szok. Ostatnio trafiłem na jakieś forum o Xbox (wyłącznie) i jeśli dobrze pamiętam, to ma więcej userów niż FPE, a na fejsie śledzi ich ponad 4 tys. osób :D

 

taa, no wiesz, wykupienie jakiegos biednego serweraza 350zł/rok + postawienie wordpressa + forum na darmowym mybb to żaden problem :D

 

z tym forumkiem i sajtem, o ktorych piszesz, to pewnie zrobili tak, że strzelili profil na FB, kupili 2k lajków i drugie tyle dostali w gratisie, a na forumka zrobili synchro z FB (sa do tego aplikacje i taki zabieg tworzy 'zylion' nieaktywnych userów)... no chyba, ze tam faktycznie ktos pisze :)

 

piszesz o xboxforum? jak tak to tylko się ośmieszasz

 

chłopcze... nie piszę o żadnym, tylko przypuszczam jak może wygladać geneza takich sajtów. don wspomniał o jakimś sajcie, o którym wcześniej nie słyszał, ja nawet nie strzelam który to, bo tego jest pełno w polskim internecie. sajtów o samym x360 jest z 10 albo i więcej

Odnośnik do komentarza

wpierw PSXE wygryza konkurencje w postaci neogejo, teraz ppe niszczy portale. Cieszmy się że za forumkiem stoją duże hajsy i nigdy nie padnie :sorcerer:

Coś czuje, że przy następnym badaniu rynku PPE, GOL i ew. Poly będą trząsł polskim gejmingowym netem.

 

Jakiś link do tych badań? Bom ciekaw.

 

Z chęcią ale nie potrafię tego teraz znaleźć. W każdym razie GOL albo/i Poly mocno prowadziły w tym rankingu względem innych portali. Także nie wydaje mi się aby któreś z nich się chyliły ku upadkowi przez małą "oglądalność", może agora faktycznie ma jakieś problemy? who cares?

 

//edit2/ wow, myślałem, ze enkidou skończył z kontownią kilka lat temu, a tu taka niespodzianka.

Ostatni jest b. dobrej formie i szczerze polecam jak kogoś choć trochę interesuje branża z Japonii (w polskim necie nie ma drugiego takiego miejsca) :)
Odnośnik do komentarza

Ja się tam zarejestrowałem na płatnym mailu i dostałem info że konto muszą mi zatwierdzić. Minęły chyba dwa lata i robią to do tej pory :)

 

Dziwne, zarejestrowalem konto jakies 2 miesiące temu i po tygodniu zatwierdzili :)

 

Co do poly to jest mi obojętn, z pl serwisów zaglądam tylko na ppe oraz onlinecenter, a dawno dawno temu to gameonly :)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Ja dosyc czesto odwiedzam strone Polygamia - lubie ich dniowki, Polytydzien, co ja gram i na kanapie. Dniowki wrocily i pojawialy sie regularnie przez jakis czas po tym jak Konrad Hildebrand objal stanowisko redaktora naczelnego, jednak od niedawna znowu ich nie ma - szkoda.

 

Dobre sa takie podsumowania dnia w formie video - na IGN jest Daily Fix, ale na polskich, growych stronach brakuje czegos takiego. Fajnie byloby zobaczyc cos takiego na PPE - takie podsumowanie dnia, tygodnia, moze jakies gameplaye z zapowiedzi/nowosci - wszystko robione z odpowiednia dawka humoru jak w starszych numerach PSX Extreme. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dobre sa takie podsumowania dnia w formie video - na IGN jest Daily Fix, ale na polskich, growych stronach brakuje czegos takiego. Fajnie byloby zobaczyc cos takiego na PPE - takie podsumowanie dnia, tygodnia, moze jakies gameplaye z zapowiedzi/nowosci - wszystko robione z odpowiednia dawka humoru jak w starszych numerach PSX Extreme. ;)

 

zawsze coś:

http://gamezilla.komputerswiat.pl/publicystyka/2012/8/podsumowanie-lipca-co-ciekawego-wydarzylo-sie-w-ubieglym-miesiacu-wideo

Odnośnik do komentarza

Dobre sa takie podsumowania dnia w formie video - na IGN jest Daily Fix, ale na polskich, growych stronach brakuje czegos takiego. Fajnie byloby zobaczyc cos takiego na PPE - takie podsumowanie dnia, tygodnia, moze jakies gameplaye z zapowiedzi/nowosci - wszystko robione z odpowiednia dawka humoru jak w starszych numerach PSX Extreme. ;)

 

zawsze coś:

http://gamezilla.kom...-miesiacu-wideo

 

taka autoreklama, ale skoro jest gamezilla, to ja też sobie wkleję

(obecnie jest problem z regularnością, ale po wakacjach raczej wyjdziemy na prostą).
Odnośnik do komentarza

podkreślam, ze tylko pytałem, czy coś wiecie :) Nie miałem na celu wprowadzania ludzi w błąd czy prowadzenia czarnego PR - w sumie nawet ciekawa dyskusja z tego wyszła.

 

osobiście wątpię w takie info, bo jakby nie patrzeć, poly (mimo swoich wad) ma wielu czytelników, bardzo dobrą reklamę i istnieje w świadomości polskich graczy.

Odnośnik do komentarza

Cięcia w Agorze były i Gamecorner poleciał, ale to można było przewidzieć, jak Polygamia zaczęła pisać coraz więcej o PCtowych grach, a newsy na GC pojawiały się coraz rzadziej. Już od dawna nie widziałem sensu utrzymywania dwóch game sajtów na gazecie.pl

 

Myślę, że Polygamia ma się dobrze i podśmiewają się z takich plotek. Upadać będą raczej prasowe tytuły niż portale w sieci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.