Skocz do zawartości

Tony Hawk’s Pro Skater HD


Emtebe

Rekomendowane odpowiedzi

Tony Hawk’s Pro Skater HD

 

 

 

platinum.pngTony Hawk's PS Master

Unlock All Trophies

 

bronze.pngSchool's Out

Unlock School II

 

bronze.pngDanger Zone

Unlock The Hangar

 

bronze.pngA Mall Rat

Unlock Mall

 

silver.pngGoing Back to Cali

Unlock Venice Beach, CA

 

silver.pngDa Jam

Unlock Downhill Jam

 

silver.pngUh huh, Oui Oui

Unlock Marseille, France

 

silver.pngThis. is. SKATEBOARDING!

Win a match online

 

gold.pngOld School

Score 200,000 points without performing a single Manual in one run in Warehouse

 

gold.pngBringing home the bacon

Unlock Officer Dick

 

gold.pngManual Master

Perform 15 manuals in one combo in School II with Rodney Mullen

 

gold.pngGap Skiing

Complete the 100 Ski Jump gap in Downhill Jam

 

gold.pngAin't 'fraid of no ghosts

Collect all pellets in one combo in Hawkman in the Hangar

 

gold.pngThe Best, Around

Get 500,000 points in one run in Venice Beach

 

gold.pngI don't want no 2 minute Man

Hold a combo for 30 seconds after the time is up in Marseille

 

gold.pngRace to the finish lines

Reach the end of the Mall 3 times in a single Big Head Survival run

 

gold.pngCompletist

Complete all Projectives with one character

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Robomodo chyba po tym opóźnieniu z grą, rozdają nam teraz złote trofea i to za takie proste czyny. Na Xboksie dostajemy ledwie 20GS a tutaj złoto. Przykładem może być banalne trophy "The Best, Around" ;) Edit: Nie wspominając już o wynagrodzenie "srebrem" za odblokowanie miejscówek :D

Edytowane przez Panczi
Odnośnik do komentarza

Popatrz w górę za banknotem, albo obróć się na starcie :D Ogólnie przeszedłem wszystkie mapy i projectives... i miałem tylko problem ze zebraniem COMBO na downhill jam(ostatnie zadanie). Bo wylądowanie po grindzie z tej rampy to jakiś bug... i wgl cały pomysł z tym "big drop" to jakaś kpina, w tonym nigdy nie chodziło o realizm, to mamy w skate. A tak to wszystkie zadania są proste :D

Odnośnik do komentarza

Kurde, nie wiem jak Wy to robicie, ale dla mnie nie jest to takie proste ;) Jak na razie Warehouse, School II i Hangar na 100%. W Mall mi brakuje 2 banknotów, a w Venice Beach o ile pamiętam, też dwóch banknotów i punktów.

 

Tyle się nagrałem kilkanaście lat temu, każdym zawodnikiem na 100%, a teraz mi skillsy zmalały. Starość :P

Odnośnik do komentarza

Hmm trofeum old school też nie wydaje mi się nazbyt proste. Grałem całkiem niedawno w THPS z psxa i bez manuala było ciężko. Choć w tego Tony'ego jeszcze nie grałem i nie wiem jak tu z gameplayem, w późniejszych częściach 200k bez manuala dałoby radę. Tak w ogóle to gameplayem przypomina to poprzednie części? Ta sama fizyka itd.?

Odnośnik do komentarza

Osobiście zrobiłem już wszystkie trofea oprócz trofeum "Completist". Jest ewidentnie najtrudniejsze, projectives są najtrudniejsze z wszystkiego wg mnie. Szczególnie combo sprawia parę problemów. Reszta trofeów zbyt trudna nie była. :D

 

Adan - gameplay nawet trochę przypomina dawniejsze części, da się odczuć że jest trochę zmieniony, ale nadal cieszy równie dobrze jak przed laty. :)

Edytowane przez KamileQ
Odnośnik do komentarza

Najgorzej właśnie, gdy rżniesz w Tonego od pierwszej części i uświadamiasz sobie, że nie jest tak łatwo jak myślałeś, bo przecież kiedyś tyle wymiatałeś. Echh, powalczymy. Mimo wszystko świetny patent z Projectivsami, aż dziw, że wcześniej tego nie wpakowali.

 

EDIT: Dzięki uprzejmości kolegi Disvertigo, który podrzucił mi na PW link do poradnika (http://www.ps3site.p...-pro-skater-hd/) zabrałem się znów do roboty i mimo, iż z poradnika nie korzystałem, to jednak zmobilizował do roboty i... zostały już tylko Projectives. Wbrew pozorom pozostałem złotka nie są takie trudne. Jeden warunek: wymaksowany skater. Najciężej chyba z Big Heads, ale też idzie się zmieścić.

 

EDIT 2: Właśnie wpadła platyna.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

thps3 wyszlo jakos jak konczylem chyba 1 klase lo. pamietam ze na zakonczenie roku szkolnego kolo przyniosl mi to na apel, a po powrocie do domu cioralem az do 19.00 (smiejcie sie, ale pamietam, ze "schodzilem" z kompa jak sie fakty na tvn zaczynaly ;)). mialem okolo 90% kompletu a na drugi dzien odcisk na kciuku ;) az mi sie marzy, zeby tak tutaj te platynke pierdyknac... 1 day only!

 

tylko wtedy bylo latwo, bo tylko staruszkowie zrzedzili. a teraz zona mi nie da calego dnia tak zmarnowac...

ech... marne zycie trophy whore po slubie ;)

Odnośnik do komentarza

jeśli combo 2 kierunki studiów + praca + laska + reszta dałem ogarnąć jako fan Tonego w miarę szybko, to pewnie jako zapracowany mąż, ale również fan Tonego również łykniesz szybko he he :good:

 

W razie potrzeby wygrania z kimś do trofika meczu na multi, a i również wspólnego ciorania online jak wymiatacz z wymiataczem - wal do mnie na PSN.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

ehm...

pocukrzyłeś ;)

już w ogólnym wątku o thps dałem temu wyraz, ale to jest dla mnie jakaś popierdółka a nie stary THPS :/ może problemem jest to, ze a grałem na PC w pierwsze części, ale tutaj się nie odnajduję; powody są co najmniej dwa: straszne drewno wychodzi z tej gry - wolne to jak betonowy klocek; dodatkowo, nie mogę chyba opanować czesania kombosów na padzie, a już użycie manuala wychodzi chyba poza zakres moich umiejętności manualnych, albo po prostu źle to robię... na klawiaturze szło to łatwiej, a i gra wydawała się bardziej dynamiczna;

dotarłem do The Mall (zostawiając co nawyżej na wcześnieszych etapach najwyższe progi punktowe do zrobienia) i jakoś nie mam motywacji dla tej gry, nawet platyna nie jest atrakcyjna :/

 

z tego co widziałem, zadania na trofea rzeczywiście banalne, ale to drewno odstrasza od ich zdobywania :/

Odnośnik do komentarza

jak Ty trofeum, które zdobywa się 4 dni (pomijam, że inni w 2 dni robili platynę :P), nazywasz nazywasz hardcorowym, to ja zapraszam do podjęcia wyzwania z WipeoutHD, Ninja Gaiden Sigma 2, Demons Souls, Dark Souls, Catherine, Vanquish... ciekaw jestem pod jakimi hasłami widnieć będą tamte trofea :D

 

właśnie chłopy, powiedzta, ile Wam zajęła platyna? Bo widzialem, że 1-2 dni, ale ile to "graczogodzin"? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...