Skocz do zawartości

Tony Hawk’s Pro Skater HD


Emtebe

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Ty, ale ja pograłem 5 godzin i zrobiłem wszystkie zadania we wszystkich miastach i 20% trofek mam :D Ja naprawdę chcę zobaczyć jak można tutaj zrobić platynę w 5h. Ale spoko, ja na jednym forum czytałem, że platynę w Unchartet 2 ktoś robił w 15 godzin :)

 

Z poziomem trudności tej platyny też bym nie przesadzał, bo to na pewno nie jest 3-4/10.

Edytowane przez mashter
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czytam i nie wierzę, że ktoś kto grał w THPSy na PSXa ma problemy ze zrobieniem wyników punktowych w karierze. Ktoś na pierwszej stronie pisał, że odblokowanie poźniejszych miejscówek sprawia problem. No nie bardzo, bo wystarczy zrobić 4 wyzwania z poprzedniej planszy (np. 3x wynik + SKATE czyli jedna, góra dwie rundy = 4 minuty). Wczoraj zrobiłem Hawkmana, ale z własnej głupoty męczyłem się z tym ponad godzine, bo zachciało mi się skakać po grindzie na "pipie". Odnośnie Projectives, to rzuciłem okiem o co chodzi, i wydaje mi się, że nie będzie problemu z tym.

 

Na chwilę obecną mam 100% na ogranych planszach czyli do Downhill.

Odnośnik do komentarza

Też na pleju wymiatałem, brałem udział w turnieju nawet:), miałem kilka milionów punktów, a tu jest... trudno? Może z wiekiem wyszedłem z wprawy, ale nie wchodzą mi nawet durne wallride'y! Te pięć dzwonków w planszy "szkoła" - nawet z tym mam problem. Dla porównania odpaliłem wersje z PSX'a i tam wallride'y lepiej wchodzą. Ogólnie lekki zawód tą wersją, odpalając liczyłem na jakieś fajne intro z Rage Against The Machine :). Poza tym czy ta gra jest tylko na jednego gracza??

Edit: wiem że to temat o trophy, ale rozmowa zbacza na ogólne dyskusje.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Może z wiekiem wyszedłem z wprawy, ale nie wchodzą mi nawet durne wallride'y! Te pięć dzwonków w planszy "szkoła" - nawet z tym mam problem. Dla porównania odpaliłem wersje z PSX'a i tam wallride'y lepiej wchodzą.

już jakiś czas temu wspominałem, że sam fizyka gry i zachowanie postaci mocno się zmieniły; ja skatowałem na pc klawiaturą, tutaj się nie mogę właśnie odnaleźć przez tą zmienioną fizykę i sterowanie na padzie, kretyńskie imoho

Odnośnik do komentarza

Poza tym czy ta gra jest tylko na jednego gracza??

Nie. My siadamy z dwoma kumplami i zmieniamy się co jeden przejazd ;)

 

Strasznie prosta ta gra jest z revertami :/ Milion punktów pęka w moment na dowolnej planszy.

Zakupiłem DLC i zdążyliśmy jednego wieczorka wymaxować (wszystkie levele na 100% + wszystkie projectivsy na 100%) Roberta Trujillo i Jamesa Hetfielda z Metalliki ;) Tak naprawdę to problemy są tylko z jednym, może dwoma C-O-M-B-O.

Szkoda jedynie, że gra chyba w ogóle nie przeszła beta-testów, bo bugi i glitche zdarzają się przynajmniej raz na przejazd (wpadanie w tekstury, zawias na jakiejś barierce). Ale i tak mimo wszystko frajda z gry jest konkretna :)

Odnośnik do komentarza

Poza tym czy ta gra jest tylko na jednego gracza??

Nie. My siadamy z dwoma kumplami i zmieniamy się co jeden przejazd ;)

O shit! W 2000 roku grałem z siorą na podzielonym ekranie, kupiłem wersję HD z myślą że kiedyś zaproszę siorę i pokaże jej reedycje w HD, zagramy kilka rundek w hangarze/szkole:), a tu zonk.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj chyba w trzeciej próbie wpadł trofik za Wielkie Głowy, więc kolejny pucharek, który niektórzy określali mianem trudnego, okazał się bardzo łatwy. A złoto za "Gap Skiing - Complete the 100 Ski Jump gap in Downhill Jam" to chyba najłatwiejsze złoto ze wszystkich dostępnych gier. Parodia normalnie, jeżeli chodzi o pucharki w tej grze.

Wczoraj zaczałem też tryb Projectives i od szczała zrobiłem Magazyn i Szkołę, więc jeżeli dalej będzie tak samo to najtrudniejszym trofikiem będzie zrobić 15 manuali w kombie, albo trzymać 30 sekund po czasie. Na chwię obecną zapowiada się najłatwiejsza platyna z jaką miałem do czynienia.

Odnośnik do komentarza

No i wpadła platynka. Pucharki za przetrzymanie combosa i zrobienie 15 manuali w jednej sekwencji okazały się łatwiejsze niż zakładałem na początku. Pucharek za wygranie online wpadł bez problemu, bo od razu po utworzeniu gry przylączył sie jakiś Andy, który nie grzeszył skillem i w drugiej rundzie opuścił pokój :D

Już pomijam to, że za prościzny dostajemy złotka, ale szkoda, że twórcy nie rozszerzyli zestawu trofików na całą grę, czyli zebranie Hawkmana na każdej planszy, to samo wielkie głowy itd. Szkoda, mógł być dobry komplet.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

wiesz, ja pewnie gdybym się uparł, to pewnie bym to wbił, ale maszowanie kombinacji związanej z tworzeniem dłuuuuuugiego manuala to coś, co uważam za bzdurne... combosy, które ja robiłem na pc i pozwalały robić po kilkaset tysięcy punktów na raz, wyglądały tak, że na pipie leciało się w górę, kilak flipów/grabów, przy lądowaniu switch, manual i po drugiej strony pipa się wylatywało ciagle na jednym tricku... to dawało masę frajdy. tutaj nie potrafię zrobić tego więcej niż 2-3 razy, bo jakby skrypty na to nie pozwalają i zrywa combo. a siekanie z prędkością światła kombinacji: X, G, D, X, G, D lub dokładając do tego jeszcze flipa, czyli np. X, L, [], G, D, X.... to jakaś masakra - niby można... ale po co? :/

 

detekcja obiektów też pozostawia wiele do życzenia i momentami masakryczne bugi wychodzą. żal mi strasznie, już nawet nie samej platyny, ale faktu, że jedna z moich ulubionych gier W OGÓLE, stała się dla mnie całkowicie niegrywalna i nie przynoszaca nawet odrobiny satysfakcji... to że tak często do niej wracam, niech najlepiej o tym świadczy :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gram w tego Hawka od przypadku do przypadku, sentyment robi swoje choć detekcja kolizji woła o pomstę do nieba.

 

Mam problem z trofikiem Old School - banalna sprawa, klepie te 200k bez problemu, nie myśląc nawet o manualach, a pucharka ni widu, ni słychu. Z Gap Skiing to samo, gra w ogóle nie zalicza mi gapa na Downhill Jam. 

 

Miał ktoś podobne przeboje? Nie mam pomysłu jak rozwiązać ten problem.

Edytowane przez Machel
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Z początku miałem podobne zdanie do Pepa - wyjątkowo irytowały mnie kolizje w tej grze, ale po pewnym czasie przestałem zwracać na to uwagę i wkręciłem się jak za czasów THPS2 (najlepsza część ever). Świetnie odświeżyli stare miejscówki - masa wspomnień :)

 

Co do platyny - większość pucharków wpada od ręki. Kariera to pestka, dobrze, że dodano tryb Projectives - tu przynajmniej jest jakieś wyzwanie (C-O-M-B-O fajna rzecz). Żul i score to banał, schody zaczęły się z kombosem w Hangarze, parę prób musiałem poświęcić. Dalej poszło z górki, aż do Downhill Jam - tamtejsze 8 desek napsuło mi najwięcej krwi, wszystko przez niezwykle zbugowaną detekcję kolizji. Autentycznie wkurzałem się przy tym zadaniu. Na koniec wisienka na torcie - ukochana Marsylia, tam problemów już nie miałem (combo zebrałem od tyłu - piece of cake).

 

Platyna wpadłaby w parę godzin, gdyby nie beznadziejny trofik online - nikogo nie mogłem znaleźć :/

 

PS mój pierwszy Tony na padzie, we wcześniejsze grałem na klawierze (PC) XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.