Skocz do zawartości

PSX Extreme 181 - numer jubileuszowy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem tak zadowolony po ostatnim PE, że prawie nie zauważyłem tego co mi się nie podobało. Jestem za tym, żeby PE przekształcić w pismo wspominkowe i wtedy każdy numer już na starcie ma 10/10. Trochę to poważne, trochę nie, ale dawno nie byłem taki nakręcony jak po tekstach Kaliego, HIVa i Ściery. Mam ochotę na więcej i nie akceptuję faktu, że jeszcze nie ma miejsca w piśmie poświęconego tamtym czasom. Możemy za to poczytać że nikt nie rozumie dziewczyn i że Brazylia grała kiedyś w takim fikuśnym ustawieniu. Wiem, że wszyscy starzy redaktorzy zajmują się innymi sprawami, ale jak by ich tak przemaglować o jakiś tekścik na temat początków, anegdot związanych z graniem w latach 80/90, to w zamian za kąciki, które już dawno przestały interesować kogokolwiek (z ich autorami włącznie), można byłoby ładować do pisma tego typu teksty.

 

Mnie akurat ustawienie Brazyli z lat 70-tych interesuje :blum2: . W ogóle uważam, że Kącik sportowy dzięki opisom starych gier piłkarskich oraz taktyk gry poszczególnymi drużynami w Fifie czy Pesie nawiązuje do czasów swojej świetności. Zawsze byłem przeciwny zamieszczaniu w kącikach tematycznych newsów na temat nowych gier itp. Od tego są zapowiedzi czy coś w tym stylu, a taktyki czytelników to dla mnie ciekawe i przede wszystkim zalatujące starym klimatem materiały, które z chęcią czytam. Co do drugiego przykładu czyli "nikt nie rozumie dziewczyn", to podpisuję się pod zdaniem Pajgiego - oczywiste nudy - zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew.....

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

I ja się zgadzam, że w kąciku powinno się poświęcić czas grom już wydanym, a o ponowynym wprowadzeniu ustawień z gierek do kącika i wywaleniu tych prehistorycznych, praktycznie nie związanych z tematem tekstów, pisałem już jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza

No i w końcu numer na jaki czekałem! Numer z jajcem, przy którym szło się pośmiać nie raz, a i przy okazji w końcu poznać nieco historii PE - należę do ludzi, co nie czytają PE od początku (damn, zaniedługo to już 4. rok będzie, jak ten czas leci), więc takie wyciągnięcie paru anegdot na wierzch pochwalam jak najbardziej.

A szczególnie plusy za komiks na końcu. Czytam go sobie w parku, a ludzie tylko dziwnie się gapili zastanawiając się z czego brechtam.

 

Nie ma co, odkąd czytam PE to dla mnie jest najlepszy numer jaki czytałem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Przedostatni nr, który kupiłem. 182 utwierdził mnie w przekonaniu, że to już nie będzie to samo i dałem sobie spokój, PE zacząłem kolekcjonować od nr 62 wiec okrągłe 10 lat miesiąc w miesiąc kupowałem tego szmatławca. Co do nr 181 te przypomnienie najlepszych kilku gier z każdego roku pozamiatało mną, te "3 grosze" przy każdej z gier zaczerpnięte ze starej recenzji autentycznie spowodowały u mnie "szklane oczy":).Miazga, te kilka zdań miało nieporównywalnie większy power niż dzisiejsze całe recki, a przy felietonie Ściery to już całkowicie odleciałem kilka lat wstecz. Swojej kolekcji nigdy się nie pozbędę, pamiętam jak kilka lat temu mamuśka marudziła mi żebym zdjął ta stertę gazet z biurka bo "ta noga w końcu (pipi)nie":)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tym innym klimatem to juz nudna gadka. Po prostu sie starzejemy i lubimy wracac wspomnieniami do dawnych czasow, ktore wspominamy milo. Co wcale nie oznacza, ze teraz jest gorzej. Moze to i lepiej, ze nie mamy teraz Myszaqa, ktory zawsze staral sie pozartowac, a tak moze bylby wypalony niczym Eddie Murphy i od 30 numerow walilby sucharami :)

 

Najwazniejszym aspektem jest jednak upadek prasy drukowanej. Wiek czytelnikow bedzie stale rosl, bo mlodzi wola sobie poczytac na necie, albo obejrzec video recenzje na yt. Nawet na forum dominuje grupa userow z rocznikami 70' i 80', a dzieciakow z 1996 i w gore nie widac. Szczegolnie w komentarzach odnosnie gazety. Dlatego o nastepne 15-lecie bedzie meeeega trudno, bo wowczas prasa bedzie lezec, a wszystko bedzie w sieci. Sciera i Fenix sprzedali "PSX Extreme" w dobrym czasie, zeby jeszcze zarobic sobie kase na marce, ktora budowali lata.

Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza

 

 

Najwazniejszym aspektem jest jednak upadek prasy drukowanej. Dlatego o nastepne 15-lecie bedzie meeeega trudno, bo wowczas prasa bedzie lezec, a wszystko bedzie w sieci.

 

Być może Sieci ,też wtedy nie będzie ani smartfonów, tabletów,samochodów, książek. Niebędzie niczego (Pan Krzysztof K. to przepowiedział)

BtW U mnie już dawno prasa "upadła" za łóżko i "leży" między innymi w szafie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...