Skocz do zawartości

PSX Extreme 181 - numer jubileuszowy


Rekomendowane odpowiedzi

Playtest FIFY 13 to kolejna porazka Soqa( po recenzji Euro w sumie moglem sie spodziewac) ale to wszystko moge na forum wyczytac. Za malo czasu na gre bylo pewnie?

 

Właśnie też uważam, że brakuje teraz w redakcji eksperta od piłki wirtualnej, jakim byli wcześniej Shiva a po nim Koso. Ale z drugiej strony wiadomo, że Soq czy Roger nie wiedzą tyle co Ty easye, bo na pewno nie grają tak maniakalnie w FIFE na manualu (oraz nie wkręcający mnie kompletnie Ultimate Team) tyle co Ty :whistling:

Odnośnik do komentarza

Panowie, będzie krótko :)

 

Ostatnio muszę powiedzieć nie było najlepiej, ale to, co dostarczyliście w tym miesiącu przechodzi moje wszelkie oczekiwania. MIAZGA i totalne MISTRZOSTWO ŚWIATA. Oczywiście duża i pewnie największą rolę odgrywa tymczasowy powrót starych zgredów i wspominki, ale całość dopełniają mega materiały. Elder Scrolls, Grand Theft Auto, publicystyka. Nawet te screeny i oprawa graficzna pisma jakaś taka lepsza :) Powraca znaczek "Gra Numeru", "3 grosze Szeryfa" - to też plus! W ogóle na każdą recenzję większego hitu powinny się składać również trzy "3 groszówki", pisane przez trzech różnych redaktorów.

 

Sprawiliście mi wielką radochę tym wrześniowym numerem i za to wielkie dzięki. Mam nadzieję, że kolejne numery będą również trzymać ten poziom, stopniowo będąc jeszcze lepszymi. A już niedługo przecież wielki wysyp gorących hitów i duże pole do popisu. Może nawet skusicie niektórych starych zgredów do powrotu, kto wie?

 

Dla wszystkich zastanawiających się, czy ten numer warto kupić - mówię z pełnym przekonaniem - warto :) Neo też warto wspomóc, po ich powrocie z zaświatów mają też suty numer :)

Edytowane przez [InSaNe]
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo nie przeczytalem tam nic, suche info o trybach i zmianach ktore od dawna leza na sieci. Myslalem, ze przeczytam cokolwiek o gameplayu, o feelingu z gry, czy cos sie zmienilo, cokolwiek. Ludzie chwala wychodzenie na pozycje, AI napastnikow i konstruowanie akcji, podejscie jeszcze bardziej symulacyjne, pisza o obronie, a u Ciebie jedyna wzmianka to napastnicy i mozliwosc ich kontroli przy nacisnieciu 2 spustow, badz mozliwosc wybiegania murem po gwizdku (lol). Co z fizyka pilki,jak sie prezentuja strzaly z RB, cokolwiek?

Daras, uwazam ze tego typu gry, podobnie jak bijatyki powinny byc recenzowane przez osoby, ktore w tym siedza, wlasnie jak Koso, Shiva niegdys, ktore wylapia roznice. Nie trzeba byc mega fanem, wystarczy regularnie grywac by roznice w gameplayu co roku wylapac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Snoop Dogg?

 

Kurcze, co za fenomenalny numer wam wyszedł. Zrobiliście super przyjemność stałym czytelnikom. Na razie przeczytałem tylko wspominki Ściery i Myszaqa. Podoba mi się pomysł na filmowe rekomendacje przy recenzjach (tym razem przy Sleeping Dogs). Człowiek ogląda masę filmów a i tak dzięki PE poznałem wiele ciekawych tytułów. Pochwały lecą też do grafika, bardzo ładnie wszystko wygląda. Okładka genialna. Gdybym miał czas to bym usiadł i przeczytał cały numer.

Odnośnik do komentarza

Wkurzony że w pobliskim kiosku nie mają PE, udałem się dziś do roboty.

Cały czas myślałem o nowym numerze, może by tak jakiegoś gościa wysłać?...

Udało się! Sam się zerwałem na 5 minut i pobiegłem do Tesco.

Wbijam na dział z gazetami, jest PE, ale... jakieś stare numery i to aż tyle sztuk?

- Gdzie nowe numery? (pipi)vvaaa... - powiedziałem na głos.

Pytam babki z ochrony, gdzie dzisiejsza prasa:

- Powinna pani rozłożyć o 9:00.

Fak, było chyba przed czasem. Biegnę do stoiska z gazetami na pasażu:

- Dzień Dobry, jest Psx Extreme - taka gazetka o grach, dodałem :)

- Jest na dziale "komputerowe".

Patrzę, jest! Zacząłem się chichotać. Było mi tak głupio przed ekspedientką, że dodałem "wie pani, bo piętnastolecie magazynu"...

:)

---

Pierwsze wertowanie i mały opad szczeny po ujrzeniu HP, Ściery. "Borze", gdybym dawniej zobaczył Ścierę na mieście podszedłbym i normalnie zapytał "Ej Ściera! Podpiszesz mi się?". Dziś wyglądałoby to inaczej: "Przepraszam... Pan Ścierski? Mógłbym pana prosić o autograf? Dziękuję serdecznie." :) Ściera rzucił PE i od razu wygląda jak gangster!!! A tak się śmialiście z jego krzywej mordy!

---

No i jestem w "gazecie". Juppi, we wspominkach Czytelników.

Dalej jestem podniecony, zacząłem czytać wywód HIVa i idę go skończyć. Zapowiada się świetny numer.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Rewelacyjny numer, taki wszystkomający! Wspomnienia starych zgredów - rewelacja. Myszaq nic się nie zmienił, za to Ściera to jaki gangsta madafaker teraz :D U takiego gościa w filmach to się zioło i broń zaopatrują :D

 

Ale co ważne - poza wspomnkowa zawartością numer pęka w szwach. Świetna recka Sleeping Dogs (tez mi się podobają te filmowe ramki), mega artykuł o serii GTA (czekam na piątkę jak na zbawienie) i nie mniej ciekawe wywody kosa o 25-leciu i historia Pegasusa. Nie ma pytań - mimo iż czasami na was psioczyłem teraz powiem wprost - najlepszy numer od lat!!!

Odnośnik do komentarza

Bo nie przeczytalem tam nic, suche info o trybach i zmianach ktore od dawna leza na sieci. Myslalem, ze przeczytam cokolwiek o gameplayu, o feelingu z gry, czy cos sie zmienilo, cokolwiek. Ludzie chwala wychodzenie na pozycje, AI napastnikow i konstruowanie akcji, podejscie jeszcze bardziej symulacyjne, pisza o obronie, a u Ciebie jedyna wzmianka to napastnicy i mozliwosc ich kontroli przy nacisnieciu 2 spustow, badz mozliwosc wybiegania murem po gwizdku (lol). Co z fizyka pilki,jak sie prezentuja strzaly z RB, cokolwiek?

Daras, uwazam ze tego typu gry, podobnie jak bijatyki powinny byc recenzowane przez osoby, ktore w tym siedza, wlasnie jak Koso, Shiva niegdys, ktore wylapia roznice. Nie trzeba byc mega fanem, wystarczy regularnie grywac by roznice w gameplayu co roku wylapac.

 

Zlapales mnie na goracym uczynku, wczesniej w ogole w Fife nie gralem, to moj pierwszy raz... A mowiac serio to raz, zapowiedzi nie beda czytac tylko gracze twojegp pokroju, ale tez ci ktorych interesujac tryby gry i nowe opcje, a nie to jaka jest fizyka pilki. Na jednej stronie tego wszystkiego zmiescic sie nie da, wiec potrzebny jest zloty srodek. Dwa - napisalem o obronie i tym jak zachowuje sie teraz odbior pilki, napisalem o feelingu z gry, ktora teraz wydaje sie faworyzowac napastnikow (i potwierdzaja to kolejne mecze) i sprawia wrazenie, jakby po prostu latwiej strzelalo sie bramki. Czas na doglebniejsza analize bedzie jeszcze, spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Sciera ,man niezły fryz gangsta latino ;) po przeczytaniu Twoich wspomnień i ponownym umieszczeniu Twojej papy w magazynie uzmysłowiłem sobie jak bardzo Ciebie tu brakuje tak jak wszystkich starych zgredów.... nie wiem czy była potrzebna taka retrospekcja bo myślę ze spowoduje to ponowna krytykę nowej ekipy i chęć odtworzenia magazynu w pierwotnej formie... no ale to penie tak samo możliwe jak reunion Guns n Roses.... Tak czy inaczej łza się w oku kręci...

Odnośnik do komentarza

Pochwał dotyczących jubileuszowego magazynu było dużo pod wszystkimi się podpisuję - a i dodam coś od siebie.

Stara i Nowa gwardia się popisała - spodziewałem się krótkich felietonów , a tu TAAAKA masa tekstu , rzetelnego ,szczerego, od serca (hiv ściera roger kali koso myszaq loki - dajecie radę)- dostałem pierwszą plombę

Ściera po solarce - rzeczywiście Snoop Dog ,pewnie jeździ samochodem i robi "umcia umcia" oczywiście muzyką z gier _-Król Dopalaczów i kolega Playmana w jednym ;)

Star - przypomina mi ....Chudego z Toy Story :)

Okładka - genialna - Perez ,Monika się nie zmieścili - będą na 30 lecie

Kiedyś wspominałem w komentarzach że poczytałbym o Elder scrolls i GTA w przez pryzmat.. i oco chodzi.... - patrzę , to jakiś koncert życzeń- druga plomba

Wspomnienia czytelników - Patrzę -Ja- i moje wypociny ( zapamiętam je jak Kali swoje występy na łamach prasy, BTW Resident kończę po kilkunastu próbach/ latach, być może rozpocznę Tomb Raider 2:) - trzecia plomba

Wszystkiego najlepszego Crash - 16 lat - wracaj do formy (growej)

Jedyne co mnie trochę zirytowało to blado szary wygląd większości stron w magazynie, zmiana kolorystyki oceniaczek -moim zdaniem na gorsze, oraz dobór i zbyt małą ilość zdjęć do recenzji Sleeping Dogs. Czyżby Romek wykorzystał całą palętę kolorów i dostał Bana albo popadł w melancholię, nawet błękitnym nie szasta.

Ta zmiana to na stałe? Co człowiek się przyzwyczai to znowu coś pokręcą;)

Pegazus + Top3 + Ksywki + Wesoła Kamera - cztery plomby w serii, w nos

HYde park - uppercut

felieton Butchera+Kosa - dobicie zawodnika i

 

Knock Out ! (ciężko się będzie pozbierać, z łezką w oku do następnego numeru i kolejnego jubileuszu 200 numeru :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Tokugawa1982: ja do okładki nawet się nie przymierzałem, uroda mi nie pozwala ;). A co do istotniejszych spraw - kolorystyka została delikatnie stonowana, co po części jest wynikiem ankiet, które dostaliśmy. Czy na stałe - będziemy o to pytać po wprowadzeniu sugerowanych przez Was zmian.

 

@Zwyrodnialec: spis osób z okładki zapewne wrzucimy na PPE lub do najbliższego numeru.

Odnośnik do komentarza

Kurde, osobno ludzie czytają ppe.pl i osobno forum.

Z portalu:

Hiv-Clank

Ściera-Daxter

Kali-SubZero

Kujot-Tommy

Koso-Snake

Mutti-Mitsurugi

Myszaq-Maffia

Playman-Katamari? :)

Roger-Cloud

Zax-Smok ze Skyrim

Majk-Ryu

Star-Vivi

Mazzi-Kingdom Hearts

Gamera to Kazuya? Kratos?

Buffi-Infamous

Komodo?-James Sutherland

???-Paul

???-Space Channel

???-Peach

???-Metal Slug

???-Killzone

???-Batman

???-Jin

Uzupelnil by ktos luki:P

Miło słyszeć że okładka się podoba. Co do uzupełnienia postaci to:

Gamera - Bryan fury

Dżujo - Paul

Loki - Ulala

Kilu - Peach

Soyer - KZ2

Amer - Batman

Rozbo - Jin

Post Zafkiela jest "oficjalny", ten od adama może zawierać błędy.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Po wielu latach nieobecności tutaj, przypełzłem, a boć i to okazyja zacna.

 

Kochany PE, Kochani zg(Redz.)i, po prostu: DZIĘKI, ŻE JESTEŚCIE. Dzięki za wszystko, co mi daliście, a jest tego więcej, niż można wymienić w 1kB.

 

Świetny numer jubileuszowy, choć Wasze wspomnienia i wynurzenia wywołały tak silny atak nostalgii, że mój odłożony na jesienne depresje zapas hydrochlorku fluoroksetyny pękł w jeden wieczór. Cóż, rezerwowa flaszka jeszcze się znajdzie, zatem - zdrowie Wasze w gardła nasze.

Stu lat supportu graczy i rycia beretów kolejnych pokoleń! :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...