Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

a figurka miecza wygląda na solidną.

 

Widziałeś jak Reggie ją pokazywał na Treehouse? Jak dla mnie ścierwo, tak jak 99% figurek w limitkach. Lubię niewielkie, limitkowe bibeloty (skrzynka z A Link Between Worlds), ale figurki to jest dla mnie jakieś nieporozumienie. Na dobrą sprawę to dla mnie mogłyby być same steelbooki, +20/30zł więcej niż podstawka i bierzcie moje pieniądze.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A ja lubię wszystko, drobne bibeloty, steelbooki i figurki. Ale takie fajne z bohaterem. Ubisoft miał porządne i nie drogie kolekcjonerki. Mam nawet na półce Asasyna i Sama Fishera :) Jakość pierwsza klasa. Co do Zeldy to strasznie jestem zły na ten miecz. Powiedziałbym nawet że zepsuli mi radość z wyczekiwania na grę roku :(

 

Co bym chciał zamiast miecza? Na przykład figurkę amiibo jak w TP HD. Szalenie mi się podoba dizajn aktualnej księżniczki, bardzo bym się ucieszył z takiego gadżetu. Do tego oczywiście soundtrack, pokrowiec, mapa i moneta. Tak widzę europejską limitkę Zeldy.

 

v0qPZFf.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Różnice według IGN

Both launch on the same day, March 3.
Both have a frame rate of 30fps.
Both versions of the game offer the same content.
On a TV, the Nintendo Switch version of the game renders in 900p while the Wii U version renders in 720p.
The Nintendo Switch version has higher-quality environmental sounds. As a result, the sound of steps, water, grass, etc. are more realistic and enhance the game’s Open-Air feel.
The physical copy of the Wii U version will require 3GB of available memory on the Wii U system or an external drive.
Some icons, such as onscreen buttons, differ between the two versions.

Odnośnik do komentarza

No i dobrze, zmienili tą paździerzową okładkę co była do tej pory (łucznik Link mi się podobał ale tło to nędza była totalna). 

 

@Velius, Dobos

 

:Coolface:

 

Nintendofag ze mnie pierwsza klasa, nic mi na tych prezentacjach nie umknie  :sir:

 

Co do Off-Tv Play to o ile pamiętam już kiedyś Aonuma potwierdzał że na pewno będzie ale ostatnio potwierdzeń brak.

 

 

Zresztą Aonuma już puszcza oko i mówi o nowej odsłonie, która może zawitać na Switcha bo jak sam twierdzi nie wykorzystał w pełni potencjału konsoli. 

 

https://mynintendonews.com/2017/01/17/eiji-aonuma-there-could-be-the-possibility-of-another-zelda-on-nintendo-switch/

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...