Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Ktos pisal o zastapieniu myszki, nierealne raczej.

 

Dlaczego? Nie zapowiada się to równie wygodne jak myszka, ale na 100% wygodniejsze niż operowanie wskaźnikiem za pomocą gałki analogowej. W Laptopach touchpad zdaje egzamin, tutaj też powinien sobie poradzić. Oczywiście mam tutaj na myśli obsługę takiej przeglądarki, a nie sterowanie w jakimś RTSie. W grach można byłoby przypisać pod określone sektory takiego touchpada "wirtualne" przyciski (dla łatwiejszej orientacji, mogłyby fizycznie rozdzielone narysowanymi liniami). Ja nie widzę żadnego problemu w takim rozwiązaniu, a daje ono spore możliwości.

 

edit. Nadal jednak obstawiam, że powyższe rozwiązania plus o wiele więcej najlepiej sprawdzałyby się na dotykowym ekranie, ale nawet dotykowy panel to zawsze krok do przodu w odświeżeniu jakolwiek świetnego pada, ale nie dającego szans na rozwój w kwestii multimedialności .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

rzeczywiscie są takie zabawne, że trzeba je wklejać co 5minut

 

no ale po co ten butthurt od razu oO

 

xD sonyboty to są jakieś uczulone na te butthurty, macie jakieś cięzkie przeżycia z nim związane?

Odnośnik do komentarza
Gość niezdecydowany

Niech wklejaja, byle sie nie powtarzaly w co drugim poscie, tak pozytywnego hype'u na konsole jeszcze nie bylo :)

 

 

@pajgi

Jesli ogranicza sie do przesuwania stron w przegladarce, zmieniania ekranow ekwipunku albo stron jakichs dokumentow to ok, ale niech nie kaza mi tym celowac w zadnej grze.

 

Bardzo fajnym patentem jest np naciaganie platform w LBP na Vicie, za takimi rozwiazaniami jestem za.

Edytowane przez niezdecydowany
Odnośnik do komentarza

80

 

Mnie tam bawi kazdy nowy jpg z Kazem, wiec tak to odbieram.

 

Bo teraz jest czas świąt dla graczy,czas spekulacji,marzeń,domysłów,życzeń a jak można przy okazji pośmiać się ze śmiesznych gifów to co w tym złego?

Jak ktoś się czuje już tak dorosły to niech usunie to forum z ulubionych i tyle.

 

kaz2.gif

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

mi się rozchodzi tylko o zdanie, że" tak pozytywnego hype'u na konsole jeszcze nie było"

 

Trzeba było mieszkać na drzewie/mieć krótką pamięć/max 10 lat, by stawiać to co się dzieje teraz z hype'm na ps4 ponad to co się działo z ps3 - wtedy to był zbiorowy orgazm marzeń o następcy genialnej ps2, który podsycały jeszcze teksty Kena...

Odnośnik do komentarza

E, teraz to chyba wszyscy z mniejszą lub większą rezerwą podchodzą do nowego PlayStation. A przynajmniej większość. Wtedy to IMO było coś niesamowitego. PS2 było słabe jak na swoją epokę, a i tak odniosło ogromny sukces. W ogóle 2005 rok wydawał mi się tak dalece bardziej zaawansowany od początku tego wieku i konsole nowej generacji generujące fotorealistyczną grafikę w obłędnych rozdzielczościach to dla mnie nie było nic dziwnego czy niewykonalnego. Tamten czas to był jakiś zbiorowy orgazm. Sony jawiące się jako jakiś Bóg konsolowego świata (nic dziwnego, PS2 dostarczało aż do końca 2007 roku), buńczuczne zapowiedzi, przepiękne trailery-rendery, kaczuszki w wannie... Coś magicznego w tym było :).

 

Teraz IMO to są jakieś popłuczyny, ale zaczekam z ostateczną oceną do prawdziwej prezentacji konsoli. Hype dopiero może wybuchnąć. No i warto by było skonfrontować zapowiedzi z rzeczywistością, a do tego trochę czasu musi minąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...