Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

ale wiecie, że ta gra nie ma szans pojawić się w takiej formie, jak jedynka. najprędzej call of edge : mirrors duty

tego sie wlasnie obawiam,ze zrobia z tego call of edge: mirrors battle duty field. Dice na kickstarter niech zrobia zbiorke kasy na mirror's edge 2,wtedy przynajmniej bylaby szansa na poziom mirror's edge 1.

Odnośnik do komentarza

Nie ma szans na jakieś exy od dużych wydawców pokroju EA or Acti. Co najwyżej jakieś DLC. Pierwsze ME sprzedało się tak słabo ze wydawanie sequela tylko na jedna konsole jest poprostu samobojstwem . Liczą się tylko studia 1st party a wiadomo ze w tej kwestii Sony>Micro :)

 

Czy ktoś wie co się dzieje z Gears od War? Dziwi mnie brak tego tematu w jakiekolwiek wypowiedzi Micro na temat gier. Czyżby multiplatforma? Wie ktoś do kogo należy IP? Do Epic czy M$?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Epic ma prawa do GoW. Co do 1st party poczekajmy do E3,na tej generacji sony mialo wiecej ex,jezeli chodzi o jakosc kto co lubi. Zobaczymy co Sony i Ms pokaza na E3.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie ma szans na jakieś exy od dużych wydawców pokroju EA or Acti. Co najwyżej jakieś DLC. Pierwsze ME sprzedało się tak słabo ze wydawanie sequela tylko na jedna konsole jest poprostu samobojstwem . Liczą się tylko studia 1st party a wiadomo ze w tej kwestii Sony>Micro :)

 

Czy ktoś wie co się dzieje z Gears od War? Dziwi mnie brak tego tematu w jakiekolwiek wypowiedzi Micro na temat gier. Czyżby multiplatforma? Wie ktoś do kogo należy IP? Do Epic czy M$?

 

Przecież dopiero co wydali Judgement. Czego się spodziewałeś. O Gears of War usłyszymy ponownie najwcześniej za rok.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Epic ma prawa do GoW. Co do 1st party poczekajmy do E3,na tej generacji sony mialo wiecej ex,jezeli chodzi o jakosc kto co lubi. Zobaczymy co Sony i Ms pokaza na E3.

 

Już chciałbyś pewnie Gearsy na ps4 ,prawda?Nie,nie,jak Halo jest koroną Microsoftu to Gearsy są na niej klejnotem.

Sam jako fan Gearsów odczułem już przesyt tą serią ,Gearsy moga byc ale za rok góra dwa

 

?? ja tylko odpowiedzialem tylko na pytanie o gow i exy sony>ms hav3n.  Nie wiem,gdzie ty widzisz moja chec posiadania gow na ps4 ale okej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...