Skocz do zawartości

Moje gameplay'e z serii Battlefield


powergame139

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz, to że Ci brakuje skilla to nie powód psioczenia na grę. Dla Twojej wiedzy teleport odpalasz kombinacją L2, RIGHT, L1, TRAINGLE, RIGHT, RIGHT, R1, L1, RIGHT, L1, L1, L1

 

od razu dodam, że SPACE TIME czyli (cofnięcie czasu, które umożliwia Ci stałe cofanie się o te 2-5 metrów do tyłu dzięki czemu nie mogą Cię trafić, patent znany z Prince of Persia Sands of Time) masz pod L1, Circle, Triangle, L1, L1, Square, L2, Up, Down, Left. 

 

My ostatnio nawet graliśmy na serwerze gdzie SPACE TIME był stale włączony....

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

cos w temacie lagow:

https://www.facebook.com/photo.php?v=1424141267833192&set=vb.100007119974577&type=2&theater

myslalem w pierwszej chwili, ze to jakis jego ziomek mnie zabil i tylko kill cam wariuje- dopiero po chwili sie skapnalem.

...chyba, ze jakims dlugo krążącym miedzy wagonami rykoszetem dostalem  :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dobra, czy ktoś może mi podać przepis jak udostępnić tutaj filmik w dobrej jakości? Udostepnilem na fb tylko dla siebie i jakość jest masakrycznie a wasze filmiki w tak dużej rozdziałce. Czy mam poprostu zrobic tak ze udostępniam filmik na fb, daje opcje ze tylko dla siebie i wtedy wklejam tu link czy jak ? ( mam nagranego gościa który kampi w suficie metro...!!!!

Odnośnik do komentarza

Dobra, czy ktoś może mi podać przepis jak udostępnić tutaj filmik w dobrej jakości? Udostepnilem na fb tylko dla siebie i jakość jest masakrycznie a wasze filmiki w tak dużej rozdziałce. Czy mam poprostu zrobic tak ze udostępniam filmik na fb, daje opcje ze tylko dla siebie i wtedy wklejam tu link czy jak ? ( mam nagranego gościa który kampi w suficie metro...!!!!

jak dasz opcje tylko dla siebie, to nawet jak wkleisz tu linka to i tak nikt go nie obejrzy.

Co do rozdzialki to nie wiem- ja po prostu wrzucam film i tyle, nigdy nic nie ustawialem w tym kierunku. A jaka rozdzielczosc masz w ogole w grze czy konsoli ustawiona?

Odnośnik do komentarza

Mam pełne full hd 1080p. Hmmm może na ipadzie coś nie halo. Ale luz pózniej nad tym pomyśle....poprostu w jednym meczu na metro gość strzelał z sufitu.... Nie wiem jak sie tam dostał. Było to przy wyjściu bocznym w stronę punktu c na podboju w miejscu gdzie jest zawalony sufit. Pózniej dołączył do niego drugi gość i tak przez 5 min kostki ludzi aż przeciwnicy ich skosili. Wrzuce to pózniej.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno, jeśli juz wrzuce filmik na FB tylko dla siebie i chciałbym go zrzucić na dysk i wrzucic na youtube to jakim programem najlepiej, jakie macie doświadczenie. Pytam bo pc służy mi tylko jako pakiet office a wszystko robię na tablecie wiec straciłem juz trochę biegłości w tych sprawach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...