Skocz do zawartości

Moje gameplay'e z serii Battlefield


powergame139

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to miałem największego farta. Wbiłem do chłopaków i słyszę urywek rozmowy "...powiedzieć hansiorowi?". Za chwilę dowiaduję się, że na serwerze jest koleś z DICE. Myślę sobie, jak się przyfarci to będę miał blaszkę, ale ciężko będzie. Pierwszy resp, dziesięć sekund mija i mam go...

Ty to jak w czepku urodzony 10 sek i blacha DICE..... 10 sekund i bliźniaki :good2:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Ja to miałem największego farta. Wbiłem do chłopaków i słyszę urywek rozmowy "...powiedzieć hansiorowi?". Za chwilę dowiaduję się, że na serwerze jest koleś z DICE. Myślę sobie, jak się przyfarci to będę miał blaszkę, ale ciężko będzie. Pierwszy resp, dziesięć sekund mija i mam go...

Ty to jak w czepku urodzony 10 sek i blacha DICE..... 10 sekund i bliźniaki :good2:

 

 

Wypraszam sobie. Te bliźniaki zajęły nieco więcej niż 10 sekund. Ale potwierdza się powiedzenie, że gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie ;)

Odnośnik do komentarza

Skad wiecie, z eto pracownik DICE. Moze kiedys testowal, tymczasowo, w swoim amerykanskim domowym zaciszu, wersje alph'a Bf. I w nagrode dostal Dice'owska blache. Jego kanal mam zasubskrybowany na youtube, od czasu Bf3. 

 

http://www.youtube.com/user/lllBetterThanHalolll?feature=watch

tutaj ich oficjalny pluton na Ps3 . http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/platoon/2832655391301851752/

 

 

 

Ja to miałem największego farta. Wbiłem do chłopaków i słyszę urywek rozmowy "...powiedzieć hansiorowi?". Za chwilę dowiaduję się, że na serwerze jest koleś z DICE. Myślę sobie, jak się przyfarci to będę miał blaszkę, ale ciężko będzie. Pierwszy resp, dziesięć sekund mija i mam go...

Ty to jak w czepku urodzony 10 sek i blacha DICE..... 10 sekund i bliźniaki :good2:

 

 

Wypraszam sobie. Te bliźniaki zajęły nieco więcej niż 10 sekund. Ale potwierdza się powiedzenie, że gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie ;)

 

no tak chorwackie klimaty, juz wiem by tam nie jechać

Odnośnik do komentarza

Dziś jestem poetą i wiersz sobie pi... tzn bawię się w kamikadze. Zamierzam obkleić wszystko i wszystkich C4 i powysadzać co się da, o! Na początek film instruktażowy pt. No place to hide. I niech mi nikt więcej nie płacze, że mu ktoś kampi z bazy i nie ma na niego sposobu ;p

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jak wcześniej zapowiadałem cały dzisiejszy wieczór/noc spędziłem z C4 w ręku, a w większym stopniu na motorze, masce jeepa. Zabawa okazała się cholernie wciągająca, a jej skutki odczuli też na sobie nasi forumowicze tommi z nogusem (sorry chłopaki xD) Niestety żaden film z tych akcji się nie nagrał, a trochę tego było i chętnie bym wrzucił chociażby ten jak najpierw rozjeżdżam motorem nogusa by zakończyć wpakowaniem motorka w czołg z tommim. Zniszczyłem dziś dobrze ponad 100 pojazdów do tego masa roadkilli, za każdym razem ciesząc się jak gupi z bateryjki, polecam każdemu.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jak wcześniej zapowiadałem cały dzisiejszy wieczór/noc spędziłem z C4 w ręku, a w większym stopniu na motorze, masce jeepa. Zabawa okazała się cholernie wciągająca, a jej skutki odczuli też na sobie nasi forumowicze tommi z nogusem (sorry chłopaki xD) Niestety żaden film z tych akcji się nie nagrał, a trochę tego było i chętnie bym wrzucił chociażby ten jak najpierw rozjeżdżam motorem nogusa by zakończyć wpakowaniem motorka w czołg z tommim. 

faktycznie, zapomnialem, ze sie wczoraj na C4 nastawiales :) irytujace to bylo, przyznaje- tak na oko z polowa do 3/4 zgonow, ktore zaliczylem bedac w pojazdach, to przez Twoje C4 bylo :)

 

mi wczoraj zestrzeliwanie helikopterow czolgiem jak malo kiedy wychodzilo, ale oczywiscie NIC sie nie nagralo! :verymad: Raz prawie zginelismy z Nogusem jak podniecony chwile po strzale zycia na jedwabnym szlaku specjalnie sie zatrzymalem, zeby od razu to zapisac, ale oczywiscie w filmie jest jakies badziewie z wczesniejszych meczy... W kazdym razie trafilem heli zaraz na poczatku meczu jak wyjechalismy z respy a oni wyleceli :) Potem jeszcze podobny strzal zaliczylem na smoczej przeleczy jak sie gnoje po przejeciu naszej flagi oddalali i juz wlasciwie tracilem go z oczu (a chwile wczesniej spudlowalem tak gdzies z milion razy jak byl blisko i latal nad ta flaga).

No i pierwszy raz w zyciu zestrzelilem z dziala glownego jeta :] (oczywiscie filmu rowniez brak  :wallbash:  )

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...