Skocz do zawartości

Moje gameplay'e z serii Battlefield


powergame139

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzisiaj dzwonilem do pomocy technicznej Sony w sprawie złe działającej opcji nagrywania. Wyjaśniłeś o co biega - nagrywa 15 min z rozgrywki losowo a nie te z przed naciśnięciu SHARE. Po krótkiej rozmowie gość wydał sie zdziwiony problemem, wykonałem kilka rzeczy o ktore prosił aż na końcu powiedział ze może przywrócenie bzy danych pomoże po przez awaryjny tryb. No i udało sie, pobrałem chwile i nagrało to co chciało. Zobaczymy na jak długo to pomogło.

Odnośnik do komentarza

oto jeden z wiekszych matołków jakich spotkalem:

https://www.facebook.com/photo.php?v=1427851547462164&set=vb.100007119974577&type=2&theater

ciekawe ile jeszcze razy by sie tam zrespil gdyby nie koniec meczu...

 

a oto cos nt. wchodzenia/nie wchodzenia kos:

https://www.facebook.com/photo.php?v=1427852554128730&set=vb.100007119974577&type=2&theater

Edytowane przez tommi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

oto jeden z wiekszych matołków jakich spotkalem:

https://www.facebook.com/photo.php?v=1427851547462164&set=vb.100007119974577&type=2&theater

ciekawe ile jeszcze razy by sie tam zrespil gdyby nie koniec meczu...

 

a oto cos nt. wchodzenia/nie wchodzenia kos:

https://www.facebook.com/photo.php?v=1427852554128730&set=vb.100007119974577&type=2&theater

Niezle!

Po pierwszym filmiku przecieralem oczy i pytalem jak mozna byc takim deklem? :D

Skolei po drugim przecieralem oczy i pytalem czy ten tommi jest niewidzialny dla wszystkich czy oni wszyscy sa slepi ? Machasz im kosa przed oczami, wpadasz na nich i zero reakcji :D

Edytowane przez neon
Odnośnik do komentarza

Raz miałem taką rundkę scout heli, że pod sam koniec mapki Strefy Powodziowej chyba z ponad 20 typa wysiekałem. Kolesie mieli 3 znaczniki (których specjalnie nie niszczyłem) i odnawiali się w nieskończoność ;D Przypominało to trochę wsadzenie kija w mrowisko (3 dachy mieli obstawione).

 

Raz mialem taka runde, ze wskoczylem do sputnika, i wystrzelilem sie na orbite okoloziemska. Zrzucilem "nuke'a", i mialem killstreak 5 milardow. Nie chce mowic, ze jestem malo skromny, ale kto pobije moj wyczyn? Moze Putin albo Obama... who knows?

Edytowane przez walek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Raz mialem taka runde, ze wskoczylem do sputnika, i wystrzelilem sie na orbite okoloziemska. Zrzucilem "nuke'a", i mialem killstreak 5 milardow. Nie chce mowic, ze jestem malo skromny, ale kto pobije moj wyczyn? Moze Putin albo Obama... who knows?

Myślę, że nawet Putin i Obama nie miewają takich mokrych snów ;D Zanim poszedłeś spać trzeba było zrzucić "nuke'a" w standardowy sposób - W kibelku. ;D

Odnośnik do komentarza

 

Raz miałem taką rundkę scout heli, że pod sam koniec mapki Strefy Powodziowej chyba z ponad 20 typa wysiekałem. Kolesie mieli 3 znaczniki (których specjalnie nie niszczyłem) i odnawiali się w nieskończoność ;D Przypominało to trochę wsadzenie kija w mrowisko (3 dachy mieli obstawione).

 

Raz mialem taka runde, ze wskoczylem do sputnika, i wystrzelilem sie na orbite okoloziemska. Zrzucilem "nuke'a", i mialem killstreak 5 milardow. Nie chce mowic, ze jestem malo skromny, ale kto pobije moj wyczyn? Moze Putin albo Obama... who knows?

 

 

Jestem świadkiem, byłem wtedy z kabotynem w squadzie i to ja pilotowałem tego sputnika. Ile punktów za driver assist kills to nawet nie pytajcie.

Odnośnik do komentarza

Kabotyn, nie kumam dlaczego tak się jarasz pojedynkami 1 vs 1 na noże. Już pomijam fakt, że o ile w BF3 dawały nieco frajdy, to tutaj raczej -100% frajdy. Cała zabawa z kosą IMO to atak na plecy niespodziewającego się przeciwnika. Dla mnie w BF4 najlepsze noże to atak na leżącego od przodu (super animacja wykręcanej ręki). Tommi ma dobry pomysł, ściągnij tłumik i strzelaj tylko w czoło.

Walduś, cycu nie przeginaj z noobami i tłumikami bo to dobra rzecz. Ludu tyle na mapach, że oprócz opcji ściągania tłumika brakuje wsadzania racy w rufę, żeby być bardziej widocznym na mapie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...