Skocz do zawartości

Moje gameplay'e z serii Battlefield


powergame139

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiem czemu kabotyn jest prawie nie do znożowania. Jego wersja BFa obsługuje kontry nawet z boku i z tylu ;p

 

Dołączam do gry, Guilin Peaks nie mija chwila jak przelatuje nade mną kabuś, strzelam, odwracam się i wbijam kosę... tzn tak mi się wydaje, bo mój ludek uderza kabotyna rękojeścią w głowe, pakuje mu kosę w klaaa...ałaaaa dostałem kontre xD akcja się nie nagrała... Tak się pod(pipi)iłem, że jakoś na oparach dojechałem do końca tej rundy, ale przyszła runda kolejna Dragon Pass.

 

 

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ladnie, ladnie :)... Prawie nie do znozowania!? Ja bym powiedzial, ze banalny do znozowania. Po tym dzisiejszym nozowaniu stwierdzilem, ze noz dziala dluzej, niz tylko w momencie tapniecia w przycisk. W BF3 liczyl sie pierwszy moment wklepania button'a, tutaj natomiast kosa dziala do momentu kiedy skonczy sie ten "slash". Dlatego po moim ladowaniu na glebe zbierales mi blache. A wiadomo, ze kiedy jestes w powietrzu, zaden przycisk nie dziala. 

Odnośnik do komentarza

(pipi)a, ja nie wiem jaki wy macie problem, jakies durne kombinacje typu 2xshare, spacja, spluniecie w lewo itp, ja robie to tak

Zrobie jakas akcje, naciskam share RAZ, wchodze w ''przeslij klip wideo i mam zapisany ostatni plik tak jak wlasnie w tym momencie 

battlefileld 4 - 14:48 minuty , godzina 17:54 ( u mnie inny czas)

wychodze z tego menu, wracam do gry i gram dalej, wielka filozofia

Odnośnik do komentarza

@Kame: chyba jedyne, co moge Ci powiedziec, to po prostu gratulacje. Jestes tu chyba jedynym, ktoremu to dziala tak, jak powinno. Wierz mi, probowalem juz wszystkiego i dalej to dziala w trzy doopy. Jedyny sposob, ktory mi sie obecnie sprawdza, to 2x share i potem 1x share w przeciagu 15 min. Wtedy mam nagrane to, co sie dzialo pomiedzy. Ew. jak Dudek napisal, co 15 min. 2x share. Wszystko inne w BF4 zawodzi.

 

PS: mclusky, (pipi)a, nie kombinuj tyle z tymi avatarami, bo znowu Cie nie poznalem :D

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...