Skocz do zawartości

Moje gameplay'e z serii Battlefield


powergame139

Rekomendowane odpowiedzi

O (pipi)a, czegos takiego jeszcze nie widzialem...

 

@Litwin, Zaq, co wy wygadujecie?? Z-11 by tego nie zrobil? To pokaz mi innego typa (a najlepiej kilku), ktorzy to powtorza LB... Nic nadzywczajnego? Jak dla mnie osobiscie to bylo mega w pizdu nadzywczajne- jeszcze nie moge wyjsc z szoku...  :shok:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

O (pipi)a, czegos takiego jeszcze nie widzialem...

 

@Litwin, Zaq, co wy wygadujecie?? Z-11 by tego nie zrobil? To pokaz mi innego typa (a najlepiej kilku), ktorzy to powtorza LB... Nic nadzywczajnego? Jak dla mnie osobiscie to bylo mega w pizdu nadzywczajne- jeszcze nie moge wyjsc z szoku...  :shok:

Nie powiedziałem że to nic nadzwyczajnego,tylko że Z-11 tego nie zrobi,latam sporo heli i to całkiem,całkiem więc znam różnice między obiema maszynami.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

O (pipi)a, czegos takiego jeszcze nie widzialem...

 

@Litwin, Zaq, co wy wygadujecie?? Z-11 by tego nie zrobil? To pokaz mi innego typa (a najlepiej kilku), ktorzy to powtorza LB... Nic nadzywczajnego? Jak dla mnie osobiscie to bylo mega w pizdu nadzywczajne- jeszcze nie moge wyjsc z szoku...  :shok:

Tommi latanie na myszcze/joysticku(nie mylic z padem do ps3/xbox) naprawde to zaden wyczyn. Latajac na myszcze/joysticku masz duzo wieksza precyzje niz na padzie. To co on zrobil mozna zrobic na padzie tylko trzeba latac wolno bo nie masz takiej precyzji. A latanine wolno to pewny rpg w twarz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio bawilem sie scyzorykiem na TDM, i wyszedl z tego calkiem niezly meczyk. Kolega na filmiku zgarnal okolo 12 kos (3 blachy w ok 30 sekund- pierwszy fragment video) :) No, ale gralismy praktycznie 3vs3.

 

To ze Kabo jest DOBRY to już wiemy. Kij z kosami, niech ktoś się weżnie i policzy ile razy był wciśnięty X podczas filmiku hehehe. Więcej czasu w powietrzu niż na ziemi ;)

Odnośnik do komentarza

Co to za levele że typ 3 razy pod rząd z kosy padł :P

W sobote w jednym meczu na Zibie znozowalem 4 czy 5 razy jakiegos typa (16 gwiazdek pulkownika) o dumnie brzmiacym nicku "GERMANY_III". Musze przyznac, ze niewiele kos mi taka przyjemnosc sprawilo, jak te :)

 

w ogole kilka razy na strasznych noobow trafialem- w dwoch meczach znozowalem dwoch typow obok siebie, jednego po drugim, w miedzyczasie stojac jak debil za plecami drugiego z wyciagnietym nozem czekajac, az sie "naladuje" (raz to wlasnie ten GERMANY_III druga ofiara byl :) )

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja wczoraj pada rozwaliłem,chciałem ostatnie 2 guny(M417 i Spas) wbić do 100 killi i .....,nie wiem co jest grana typ z metra dostał ode mnie 4 strzały ze spasa śrutowego,a on 100%,obskoczył mnie i dał kosę,przypominam ze na hc,a promień takiego strzału jest szeroki.Zresztą z M417 też miałem kilka nie trafień,dla mnie to multi pod masterowanie broni jest już nie grywalne.

Odnośnik do komentarza

Przez ostatnie

 

 

Najnowszy filmik i nie wiem czy nie ostatni. Dla chcących zacząć... zastanówcie się dobrze bo trzeba sporo czasu.

 

niestety to prawda, to jest powód dla którego ja nic nie zmontowałem i w końcu sprzedałem Avermedię. 

 

Jednak wznawiam działalność :) Zacząłem nagrywać jakiś tydzień temu więc trochę potrwa zanim zgromadzę materiał.

WIELKA PROŚBA największy problem to znalezienie odpowiedniej muzy więc jeśli możecie z jakimiś propozycjami to byłbym wdzięczny(najlepiej w formie youtube linka)

 

Tu mam filmik z gry na serwerze klanu AdHd obczajcie i może jakiś koment co sądzicie o ich postawie????

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...