Skocz do zawartości

Moje gameplay'e z serii Battlefield


powergame139

Rekomendowane odpowiedzi

tommi- gralem tam granatnikiem dymnym, bo po drugiej stronie byla mocna ekipa. Zreszta widziales jaka to skuteczna bron. Chlopaki nie wiedzieli co sie dzialo we mgle. 

 

Przy ogladaniu filmiku, prosze zwrocic uwage na tresc piosenki.  8)

hehe, zwrocilem uwage w trakcie ogladania, ze gosciu cos tam o dog tagach spiewal :)

 

z dymnymi chodzilo mi o to, ze zblizajac sie w dymie do przeciwnika podswietla sie na pomaranczowo- to a propo's jak ostatnio gadalismy w czasie meczow i sie dziwilem, jak Ty cokolwiek widzisz w tej zadymie, zebo w ogole jakas kose sprzedac ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

ehehehehehe, ostatnie pol minuty mnie rozlozylo na lopatki :D

swoja droga w BF4 juz nie da rady az tak przyciagac...  :cray:

 

e: @Litwin: obcierucha to nagroda pocieszenia za brak skilla. Sztuka jest w czasie takiej ustawki i bezustannego skakania normalnie blache zdjac. No tag, no fame.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Obcieruch może wynikacć z lagu,ty myślisz że masz dobra pozycje a typ jest gdzie indziej.Ja inaczej patrzę na kosy,także obcieruchy,to skandal że komuś pozwoliłem podejść tak blisko do siebie by w ogóle coś takiego mógł zrobić.

 

Pi%$olisz jka potluczony, nie masz zielonego pojecia o kosach w BF3.  Ci kolesie nie mogli mi wbic kosy, wiec dawali mi obiecuruchy. Skacze, jestem w powietrzu, i w tym momnecie dostaje 2-3 "pocieruchy"- i tak co chwila. Na ustawkach nozuje sie w momencie kiedy twoj przeciwnik jest na ziemi. Przynajmniej robia to ci co chca blache zdjac. Tamte nooby nie mogly, i jedynym ich wyjsciem byly slash knife. Jesli chcesz mozemy sie umowic na ustawke, ale pewnie zlamisz i stwierdzisz, ze jestem zlagowanym bunny hoopers. W BC2 moze byles dobry w zbieraniu blach, ale tutaj jestes zwyczajnym noob'kiem. W Bf3 jak chcesz blache zdjac muszi byc piekielnie szybki, k*&rewsko szybki. Psioczysz na te blachy Litwin w BF3, bo najzwyczajnie w swiecie jestes wolny.

Odnośnik do komentarza

Kabotyn nie obraz sie ale bez skakania to tez slabo kosiles. Tak jak mowilem to kilka razy,kazdy gra jak chce ale mnie 1000 razy bardziej boli kosa od kogos kto nie skacze niz kosa od kogos to skacze jak po(pipi)any. Prawda jest taka,ze jak ktos skacze to trzeba miec naprawde fart ,zeby wygrac. W bf4 skonczy sie skakanie i zobaczymy ile to % osob z ratio +1.8 i skakaniem,utrzyma takie same ratio w bf4 i ile to "za(pipi)isycyh kosiarzy" jest naprawde za(pipi)istych. A ilu po prostu skakalo jak po(pipi)ani i mieli fart.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

 Prawda jest taka,ze jak ktos skacze to trzeba miec naprawde fart ,zeby wygrac. 

Na ustawkach wszyscy skacza, i z reguly trace 1 lub dwie blachy, przy zdobytych 20 lub 30. Faktycznie, niezly ze mnie farciarz! :) Myk polega na tym, aby wyczuc moment kiedy oponent wyladuje na glebie, kolo ciebie, i wtedy odpalic R2. Ty Zaqu w tym elemncie kulejesz, niestety. Wyobraz sobie, ze musisz miec cwierc sekundy, aby zgral sie moment kiedy koles laduje, a ty odpalasz kose. Takie chirurgiczne ciecia moga wykonywac nieliczni. Nie chce byc nadmiernie skromny, ale los sparwil, ze znajduje sie w grupie ludzi, ktorzy wykonuja te "chirurgiczne ciecia" :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Prawda jest taka,ze jak ktos skacze to trzeba miec naprawde fart ,zeby wygrac.

Na ustawkach wszyscy skacza, i z reguly trace 1 lub dwie blachy, przy zdobytych 20 lub 30. Faktycznie, niezly ze mnie farciarz! :) Myk polega na tym, aby wyczuc moment kiedy oponent wyladuje na glebie, kolo ciebie, i wtedy odpalic R2. Ty Zaqu w tym elemncie kulejesz, niestety. Wyobraz sobie, ze musisz miec cwierc sekundy, aby zgral sie moment kiedy koles laduje, a ty odpalasz kose. Takie chirurgiczne ciecia moga wykonywac nieliczni. Nie chce byc nadmiernie skromny, ale los sparwil, ze znajduje sie w grupie ludzi, ktorzy wykonuja te "chirurgiczne ciecia" :)
Kabotyn juz ci to kilka razy mowile,skoro myslisz ze jestes taki za(pipi)isty w koszeniu to przestan skakac i pokaz filmik zobaczymy,jak za(pipi)isty jestes ;) Jeden mecz,tylko kosa,jedyne skoki ktore mozesz robic to jak za kims biegniesz i chcesz sybciej go zlapac. A tak to zero skakania. Ja bez twojego skakanie bez problemu wychodzilem na plus z wiekoszscia. Trafilo sie kilku skaczacych ktorzy mnie lali,ale wiekszosc to lamerzy ktorzy mysla,ze sa za(pipi)isci a prawda jest taka ze bez skakania (pipi) zrobia. Zreszta widac to po placzu jak sie okazalo,ze Dice w bf4 zabiera skakanie+strzelanie/uzywanie noza. Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

 

 Prawda jest taka,ze jak ktos skacze to trzeba miec naprawde fart ,zeby wygrac. 

 Ty Zaqu w tym elemncie kulejesz, niestety. Wyobraz sobie, ze musisz miec cwierc sekundy, aby zgral sie moment kiedy koles laduje, a ty odpalasz kose. Takie chirurgiczne ciecia moga wykonywac nieliczni. Nie chce byc nadmiernie skromny, ale los sparwil, ze znajduje sie w grupie ludzi, ktorzy wykonuja te "chirurgiczne ciecia" :)

 

Ależ jesteś skromny,nie przesadzaj,tylko napisz jakie było twoje ratio z zaqiem na noże zanim zacząłeś skakać?Merson też się chwalił ze mnie kosił w BC2,tylko nic wcześniej napisał jakie miał łącze.Kilka razy było że biegłem za nim wbijam kosę mu w plecy i nagle widzę kill cama że on mnie skosił,bo był już w innym miejscu.Też o mnie pisali,ze jeżeli nie widzisz Litwina obejrzyj się,bo pewnie jest za tobą,ale nigdy nie uskuteczniałem takie wózka jak ty.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...