Skocz do zawartości

Moje gameplay'e z serii Battlefield


powergame139

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Najza(pipi)istsze mapy były w BFBC 2. Mam nadzieję, że wrócą Arica Harbor i Port Valdez, Inaczej się obrażę...

Nooo... Mapki z BFBC2 były genialne. Ja prócz Port Valdez i Harbor'u jeszcze lubiłem Valpariso. Śnieżne też były klimaciarskie.

 

 

ostatnio gralem na blokadzie i zobaczylem na wlasne oczy definicje clusterfucka w najczystszej postaci. Bylem przekonany, ze to nagralem, ale jak sie pozniej okazalo, jednak nie. A szkoda, bo naprawde bylo co ogladac..

Ta mapa to drugie Metro. Chyba jest nawet gorzej. Bardzo często dochodzi do sytuacji w której jedna drużyna osadza się na punkcie C i ludzie przerzucają się granatami przez 3 wejścia do pomieszczenia z wieżą strażniczą :D

Szybkostrzelna broń i granaty impact dają radę :D Uwielbiam jak ludzie próbując szturmować pakują się do długiego tunelu. Wystarczy wyskoczyć i prrrrrrrrrrrrrrrttttt - z 4 naraz może paść ;] Czasami czuje się jak hydraulik, kiedy zabijam całą grupę która próbuje szturmować takie wejście. Granaty impaktowe też fajnie działają, bo podobno nie dają informacji że ktoś je rzucił i wybuchają bardzo szybko. Lubie tą mapę (jeszcze fajniej by było jakby nie crashowała się tak często) :P

Odnośnik do komentarza

https://www.facebook.com/photo.php?v=1394879130759406&fb_action_ids=1394880310759288&fb_action_types=psnfeed%3Ashare&fb_source=other_multiline&action_object_map=[677221198965097]&action_type_map=[%22psnfeed%3Ashare%22]&action_ref_map=[]

przypadkowa ofiara SRAW-a ;) to sie nazywa znalezc sie w niewlasciwym miejscu w niewlasciwym czasie :D

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=1394882134092439

takie akcje tez mi sie ostatnio czesto przytrafiaja :)

 

PS: Dalej mam wrazenie, ze to nagrywanie nie fukncjonuje tak, jak powinno, ale jestem coraz bardziej przekonany, ze to tylko z BF4 sie pieprzy- na Contrascie probowalem i w 100% bylo wszystko jak nalezy, a tutaj ciagle mam wrazenie, ze mi nie zapisuje wszystkiego.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...