Skocz do zawartości

Moje gameplay'e z serii Battlefield


powergame139

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Fakt- timing miales za(pipi)isty, wszystko robiles jak zwykle. Normalnie z 8 na 10 tych kos musialoby wejsc. Czasem tez tak wlasnie mam, ze jakiegos typa za chiny nie moge dziabnac, nawet w sytuacjach gdzie jestem na 100% pewny, ze musi wejsc...

 

Wiesz, tutaj ewidentnie kolesie lag'owal- jakies "przecinki", teleporty, bieganie w miejscu itd. I to kazdy z nich, kurcze! Nie opcji, aby nich znozowac. Chce zobaczyc ping kazdego gracza w Bf4. :)

 

Koles niezle wymiata heli na PS3. Czy gra na myszce? Wszytsko perfekcyjnie mu wychodzi. Fakt, ze w polowie filmuj robi baserape, ale te manwery, latanie przy ziemi, perfecyjne namierzanie, unikanie rakiet. itp.... pro prostu niesamowite.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Te kosy to jakis random jest w tej grze.Ile ja razy kogos z kosy zabiilem z dupy.A jak stalem centralnie za kolesiem,albo z boku to moj zolnierz macha nozem jak down.

Tez widze,ze wbijales fartownie,a centralnie nie dalo rady :yes:

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Fartowne kosy!? :) Mam ich 12 tys, lucky bastard ze mnie. he he... Ale masz racje, ze kosy czesto nie wchodza kiedy stoisz za kolesiem (podchodzac do niego w  normalny sposob, bez bunny hoops)- lekki jego ruch, i lipa. Natomiast skaczac, latwiej zdjac blach. Ladujesz kolo kolesia w promieniu metra, odpalasz R2, i blaszka twoja).

 

tommi- gralem tam granatnikiem dymnym, bo po drugiej stronie byla mocna ekipa. Zreszta widziales jaka to skuteczna bron. Chlopaki nie wiedzieli co sie dzialo we mgle. 

 

Przy ogladaniu filmiku, prosze zwrocic uwage na tresc piosenki.  8)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Fartowne kosy!? :) Mam ich 12 tys, lucky bastard ze mnie. he he... Ale masz racje, ze kosy czesto nie wchodza kiedy stoisz za kolesiem (podchodzac do niego w  normalny sposob, bez bunny hoops)- lekki jego ruch, i lipa. Natomiast skaczac, latwiej zdjac blach. Ladujesz kolo kolesia w promieniu metra, odpalasz R2, i blaszka twoja).

 

tommi- gralem tam granatnikiem dymnym, bo po drugiej stronie byla mocna ekipa. Zreszta widziales jaka to skuteczna bron. Chlopaki nie wiedzieli co sie dzialo we mgle. 

 

Przy ogladaniu filmiku, prosze zwrocic uwage na tresc piosenki.  8)

pff ani bunny hops ani m320 nie uratowały Ciebie :P
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...