Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki.

masz 7712 kos z 79298 killi, wiec 9,7%

ja mam 1919 z 19037, czyli 10,1%

mimo wszystko szacuken- ratio utrzymales dobre przy tym

I nie jest to przejaw narcyzmu,po prostu znużenie wywodami jakie to super mecze mają co poniektórzy a po statach widać ze nic sobą nie prezentują

rozumiem, ze pijesz do mnie, wiec odpowiem.

nie zauwazyles tego chyba jeszcze (w przeciwienstwie chocby do Pryxa kilka stron wczesniej), wiec napisze wprost:

piszac o swoich meczac nie twierdze, ze to jakies top 10 BF3 czy inne mega wyczyny, ktorych nikt nie powtorzy- pisze o drobnych akcjach, pierd.olach, ktore mi akurat sprawily satysfakcje, ot co (dodajac jeszcze zazwyczaj, ze taki Kabotyn czy Zaq to odpiep.rzaja takie rzeczy co chwila)

 

pokosiłem was wszystkich grając sam.

ja, mimo ze patrzac na moje statsy to nic soba nie reprezentuje, twoja blache tez mam :]

wiekszosc z nas pewnie tez, wiec nie napinaj sie...

i tylko nie pisz, ze grales sam, bo 1 na 12 nie bylo- nawet jak nie masz ziomkow z listy, to zawsze ktos w druzynie tez strzela.

 

...a w ogole to ty nie miales przypadkiem (juz od ponad 300h) w BC2 cisnac?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

 

...a w ogole to ty nie miales przypadkiem (juz od ponad 300h) w BC2 cisnac?

 

No i cisnę i blach mam więcej,tylko update trwa wieczność,moją kosę masz to fakt,ale nawet nie chcę znów pisać w jakich okolicznościach.I nawet nie pisz że gra samemu(bo na ogół nie gram w drużynie)to to samo co z ekipą z forum,ostatni mecz na sekwanie to pokazał,gdy wszyscy biegali na kosę,zamiast strzelać.

 

Hell super inicjatywa,w COD było podobne,zapisałem się już jak nr 900 :)

Odnośnik do komentarza

Ja sobie wypraszam... Nasze dysputy sa jak rozmowy w programie Pegaz, jak rozwazania filozofow greckich! A ze niektorzy wola nabijac pkt zamiast chlonac wiedze i kulture z naszych tyrad to juz jego sprawa hehe ;-)

 

ps. Zaq - ale przez pol wieczora wytrzymalem bez zbytniej gadatliwosci :-P

 

ps2. Az mnie zżera zazdrość że dziś nie mogę zarwac nocki!

Odnośnik do komentarza

Pytanie przede wszystkim do Zaqa, Kabotyna, Ukarzyciela, Ziela, Litwina (Gesior w weekend podczas grania mowil ;) ) i oczywiscie do calej reszty- z lacza jakiej szybkosci korzystacie?

 

Ja mam, zdaje sie, 10Mb download/1Mb upload i czasem dziwie sie jak np. wyskakuje zza rogu z pelnym magazynkiem na naruszonego i przeladowujacego wlasnie bron 60Mbitowego Gesiora i gine nawet nie pierdnawszy ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Pytanie przede wszystkim do Zaqa, Kabotyna, Ukarzyciela, Ziela, Litwina (Gesior w weekend podczas grania mowil ;) ) i oczywiscie do calej reszty- z lacza jakiej szybkosci korzystacie?

 

Ja mam, zdaje sie, 10Mb download/1Mb upload i czasem dziwie sie jak np. wyskakuje zza rogu z pelnym magazynkiem na naruszonego i przeladowujacego wlasnie bron 60Mbitowego Gesiora i gine nawet nie pierdnawszy ;)

Ja 15-20Mb down(zalezy od pory) i stale 3Mb up. Ale lacze niema tu nic do rzeczy,tylko te badziewne hitboxy.I lag miedzy serwerem a twoja konsola i konsola gracza X. U ciebie mozesz byc juz za sciana,a koles ma ciebie jeszcze przed sciana.Na battlelog jest pelno postow,proszacych zeby cos zrobili z Netcode

 

Edit:

 

Pomysł fajny, ciekawe ile będzie kosztował taki zestaw z narodowymi blachami.

NIe bedzie nic kosztowal bo go nie zrobia. Oprucz jednej strony i jednego plutonu nikt tego nie reklamuje. Dwa zostal zrobiony tylko dogtag dla PL,mogli by zrobic kilka dla usa,uk,kanady zeby ludzi zachecic z tych panstw.Opisaly by to porzadnie,wyslali na twitter bf,battlefieldo itp. A nie jedno zdanie,jeden dog tag i zbierzmy 100000 osob.Pomysl fajny ale jak za cos sie zabierac to porzadnie.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

@Zaq: no wlasnie dokladnie o to chodzi, ze czesto np. zaczynam obrywac, chowam sie/klade za kontenerem/murem/sciana/rogiem po czym bedac juz dawno schowanym obrywam do konca i gine- nie wiem, czy lacze jest tak calkiem bez znaczenia.

 

sprawdzilem przed chwila jeszcze i mam MIN. download 2400 Kb/s a MIN upload 200 Kb/s, co w por. do Twoich 3Mb wyglada blado i nie wiem, czy takie calkiem nieistotne jest.

 

Czy to wlasnie na ww. laga nie ma wplywu?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

@Zaq: no wlasnie dokladnie o to chodzi, ze czesto np. zaczynam obrywac, chowam sie/klade za kontenerem/murem/sciana/rogiem po czym bedac juz schowanym obrywam do konca i gine- nie wiem, czy lacze jest tak calkiem bez znaczenia.

 

sprawdzilem przed chwila jeszcze i mam MIN. download 2400 Kb/s a MIN upload 200 Kb/s, co w por. do Twoich 3Mb nie wiem, czy takie calkiem nieistotne jest i czy to wlasnie na ww. laga nie ma wplywu?

Gowniany netcode,ludzie z laczami po 100Mb maja to samo ;) Raz ty zabijesz kogos za sciana,raz ciebie. Panowie z Dice powinni,Panow z Acti poprosic o pomoc :P

Odnośnik do komentarza

Gowniany netcode,ludzie z laczami po 100Mb maja to samo ;)

Czyli przesiadka na szybsze lacze nie mialaby w tym przypadku teoretycznie zadnego znaczenia...

Panowie z Dice powinni,Panow z Acti poprosic o pomoc :P

Nie chce sie tu na zadnego wymiatacza kreowac, zeby sie co poniektorzy niepotrzebnie nie bulwersowali ;) ale fakt faktem, ze np. w Black Ops po lekkim poznaniu map i odblokowaniu lepszych pukawek, majac moze z 30h na liczniku nawet czesto mi sie mecze z ratio na poziomie 2-3 zaczely przytrafiac i nie mialem raczej akcji, ze sie ktos w meczu nie do ubicia wydawal byc.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Jakbyś coś ściągał i jednocześnie grał to miało by wpływ. Na PC mają luksus bo mogą w grze sprawdzić sobie dokładnie ping i ilość docierających pakietów. Czasami jest tak, że walisz cały magazynek a koleś biegnie dalej, widzisz, że to nie lag bo koleś nie przeskakuje, to oznacza, że część pakietów z danymi odp za moment gdy strzelałeś zagubiła się gdzieś w drodze do serwera.

Też, mam tak, że czasami obrywam, chowam się za rogiem i dopiero wtedy dostaje decydująicą kulkę. To dokładnie to co Zaq napisał, lagi, hitboxy oraz zagubione pakiety.

(moje łącze to 16/2mb)

Odnośnik do komentarza

Nie chce sie tu na zadnego wymiatacza kreowac, zeby sie co poniektorzy niepotrzebnie nie bulwersowali ;) ale fakt faktem, ze np. w Black Ops po lekkim poznaniu map i odblokowaniu lepszych pukawek, majac moze z 30h na liczniku nawet czesto mi sie mecze z ratio na poziomie 2-3 zaczely przytrafiac i nie mialem raczej akcji, ze sie ktos w meczu nie do ubicia wydawal byc.

No a w bf3 koles skacze i 9 na 10 przypadkow dziala jedynie strzelanie za jego plecami.Tak samo jest z kosa,skacze koles,klikasz kose i go w ciebie przyciaga.

 

Tommi jak masz opcje wez szybszy net,w grze to nic nie zmieni ale zona bedzie mogla kompa uzywac ;)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Announcing the Air Kills competition

Thousands of players joined the September competition where we asked you to perform the most amount of kills in Tank Superiority mode. Now, let’s switch focus from tank based combat and take to the skies.

Starting October 27th, the five players per platform who can rack up the most amount of kills from air based vehicles (i.e. jets and helicopters) in Armored Kill will be crowned the winners! 15 total winners will each receive a signed and numbered limited edition lithograph featuring artwork from Battlefield 3. This lithograph will only ever be printed in a run of 100 total units.

Halloween Double XP event

For this month’s Premium exclusive double XP event, we decided to celebrate all the way from Halloween to All Saint’s Day. For 96 hours straight, starting October 31, you get double XP for everything as long as you are a Premium member playing on Ranked servers. This double XP event will start 7AM October 31 PDT/3PM CEST October 31. Click the link to see what time this corresponds to where you live.

Aftermath gameplay trailer

We have a nice video treat for our Premium members this month. On October 30, Premium members will have access to an exclusive video featuring gameplay footage from Aftermath, including shots of the all-new crossbow in action.

Soldier Upgrade

The October Soldier Upgrade was delivered automatically on October 1, featuring five new Premium exclusive Assignments tied to 5 new weapon camos: L85A2 Berkut, MTAR Woodland Oak, LSAT Digital Woodland, SKS Desert Stripe, and UMP-45 Berkut. As always, you can track your Assignments on Battlelog or the Battlelog Iphone app.

Zrodlo: http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654786830731167/

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o łącze to ja mam te podstawowe 25mb z UPC, nic tam nie ściągam po drodze jak gram i nie ma lagów.

Kurde z miesiąc konsoli nie włączałem, BFa nawet w jakiejś uberpromocji za 7$ na PC kupiłem, zagrałem ze 2 razy i na PC jest to samo na konsoli tylko więcej - czyli więcej bugów i frustracji z idiotyzmów gry ;)

wracam za 2 tygodnie moze pograć z Wami bo się stęskniłem chyba za bieganiem po CQ mapkach. I za bluzganiem w teamie ;]

 

bonus ;)

Edytowane przez Dark Serge
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...