Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Dice wreszcie posluchalo fanow bf.

 

END GAME:

Battlefield 3™: End Game delivers some of the most high-speed warfare to date across four vast maps. Race through enemy lines using the new dirt bike, bringing speed and agility to the Battlefield, or fight back aerial assaults with new lightweight AA vehicles. Coordinate lightning fast attacks and defenses in the return of the classic Capture the Flag game mode, or engage in massive dog fights in Air Superiority. In the skies, the new dropship introduces the ability to turn the tide with rapid deployment air drops of troop transports.

KEY FEATURES

Four vast and varied maps designed for high-speed combat and action

Three new vehicles including the fast and agile dirt bikes

New dropship provides support to ground troops with vehicle drop capabilities

Return of the classic Capture the Flag and Air Superiority game modes

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)ie,dzieci.Grałem kiedyś i zawsze były z tym problemy,wiem co w teorii trzeba zrobić,ale tak jak mi się"O" nie pokazuje przy wsiadaniu do wyrzutni tak podpory się rozstawić nie chcą,próbowałem na mały wzniesieniu-nic,na płaskim-nic i dopiero po jakimś czasie same się rozstawiły,podczas przeładowania.

 

podpory XD

 

Purysta.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Prawdziwi mężczyźni nie grają z dwójnogiem, prawdziwi mężczyźni rzucają się nożem na samolot.

ehehehe, Pryxu, cos Ci sie dowc.ip wyostrzyl ostatnio :mocking:

ja tam z bipodem nigdy nie mialem problemow, poza tym, o czym wspominalem, ze stojac akurat przpadkiem przy murku chcialem normalnie szybko przycelowac, a ten sie zabieral za rozstawianie dwojnoga, znaczy sie podpory :mocking: ale to nie wina gry, ona reagowala prawidlowo- skad miala niby wiedziec, czy akurat chcialem czy nie chcialem go rozstawiac...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ja nie wyobrażam sobie grania bez dwójnogu, przecież wtedy taki LKM działa niczym snajperka, zero odrzutu praktycznie ;) Dla mnie dwójnóg to esencja tej gry, rozkładasz sobie go na murku i wołasz: "Sklepik otwarty!" ;) Kwestia wprawy, poza tym trzeba stać w miejscu, klepnąć raz L1. Dwójnóg nie rozkłada się m. in. tuż przy zniszczonej całkowicie ścianie budynku, nieco się cofnąć do tyłu. Natomiast radzi sobie na murkach i w oknach (w oknach nie może być szyby). Do rozłożenia trzeba mieć w zasadzie równą przestrzeń, lub ewentualnie "pod górkę". Z tego co zauważyłem, PKP ma trochę inny dwójnóg który rozkłada się szybciej i nie ma takiego "zamachu" całą bronią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...