Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

ps3 jest 80 mln, ps4 na starcie bedzie moze z milion czy dwa- czy ja wiem, czy to jakis kataklizm moze spowodowac

Tak,ale nigdy nie jest 80mln osob online. Z tych 80mil musisz policzyc,ze sa osoby ktore mialy wiecej niz 1 ps3(np.Ja,Oip,Danielskii,Litwin,Voytec to chyba mial 3-4 ps3)i X konsol sie zepsulo. Sa osoby ktore graja tylko offline,lub kupily ps3 w czasach kiedy byl to najtanszy odtwarzac blu ray. Wiec tak naprawde,nie wiadomo ile osob jest podpietych do online i ile osob jest online w jednym momencie. Ale nie bede zaskoczony jezeli 1 milion osob rozwali serwery sony. Serwery CoD przy 700 tys osob nie wyrabiaja. 

 

Za 5 dni premiera w NA zobaczymy co sie stanie.

Odnośnik do komentarza

kurde, ale zgryz- zajrzalem wlasnie na stronke gamestopa i widze, ze od 11. do 18. listopada znowu promocje na ps4 maja zwiazana z oddawaniem starego sprzetu. Oddajac moja slimke 250 GB za ps4 zaplacilbym zaledwie 259.99 € zamiast 399.99. 

i tak ją planowalem oddac, ale liczylem, ze dostane za nia w porywach moze z 70-100 EUR- a tutaj 140 EUR taniej, ale za to musialbym najpozniej tego 18.11. ja oddac. Przy pomyslnych wiatrach byloby tylko 10 dni bez BF-a, ale gdybym musial czekac z miesiac na moja sztuke, to bedzie bolalo jak cholera  :confused:

Zastanowie sie jeszcze, ale chyba pojde na tego deala. 260 EUR (a jak oddam tez mova i ps eye, to powinno byc jeszcze mniej) przemawia do mnie jak cholera. 30 EUR juz zaplacone przy zamowieniu, wiec odbierajac ja moze tylko ze dwie stowki bylyby do wybulenia- bez rujnowania budzetu.

 

co do grania, to wczoraj naprawde fajnie sie pykalo. W wielu meczach sporo kamperow bylo na obrzezach map- zwlaszcza w jednym DM na kurorcie chodzilem sobie z tlumikiem dookola przy samym brzegu i zdejmowalem jednego po drugim :) Raz zarabista akcje mialem- az zaluje, ze jeszcze nie ma tej opcji share, bo warto byloby to uwiecznic... :confused: W jednym starciu zabilem 6 czy 7 typa (liczac z podniesionymi), w tym ostatniego kontrą nozem, do tego przezylem i pobieglem dalej :) Chyba pierwszy raz tez za caly wieczor na plus wyszedlem.

 

e: o, jeszcze widze dodatkowe info na gamestopie:

- ps4 zamowione po 01.10.2013 dostepnosc konsoli przed swietami niepewna. 3. dostawa do konca stycznia 2014.

- zamowienia od 05.08.2013 do 30.09.2013 (jak moje): dostepnosc najpozniej do 24.12.2013. :confused:

- zamowienia do 04.08.2013 dostepnosc na premiere 29.11.2013.

 

Mam to samo z PS4, dostane przed swietami ale nie wiadomo kiedy, siedzisz w UK czi IRL ? Jest jeszcze opcja co by pojezdzic po mniejszych miescinach po sklepach i tam sprawdzic, moze sie gdzies znajdzie jakies ps4 na za(pipi)u :P

 

 

Edytowane przez Longstar
Odnośnik do komentarza

bywa- duzo zalezy od tego, przeciwko komu grasz, czasem trafia sie po prostu serwer, na ktorym nic nie idzie i wszystkie starcia przegrywasz, do tego dyspozycja dnia itd.

Ja od premiery prawie same takie mecze mialem- dopiero od tego weekendu mniej wiecej zaczalem wychodzic na plus. Wczoraj np. ciezko bylo sie dopchac do was, wiec z Gesiorem na DM wbilismy (Zielu tez byl chwile) i poza jednym meczem w plecy i jednym na zero wszystkie pozostale na plusie bylem. Generalnie DM sie bardzo przyjemnie mi sie gra.

 

Szturmu w BF3 nienawidzilem, ale warto tutaj dac mu tez szanse. Dzis wieczorem powinienem wbic na godzinke, wiec chetnie pocisne.

 

Diecezja co do konsoli zapadla- w poniedzialek za tydzien jade ja oddac i przysiadam sie do Kaczora i Danielskiego w przedziale dla cierpiacych w milczeniu... Boli troche, bo jak patrze na minione 2 tyg., to przez ten manewr pewnie z 1-2 mln. punktow mi przejda kolo nosa, ale trudno- co sie odwlecze...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Tommi wsrod cierpiacych jest jeszcze Kozbinio. Wlasnie Kozbinio nie wiesz czy Maniek nie bedzie bral ps4 na premiere? Kurde fajnie bedzie po takiej przerwie wrocic do ciupania. Swoja droga patrzac na filmiki coraz bardziej sklaniam sie ku KZ - jak nie bedzie przebajerowany to czuje ze moze byc naprawde dobrze a nawet lepiej niz w bugfield 4 :)

Odnośnik do komentarza

w BF3 za każdego orzełka trzeba było mieć 200 tyś a tu od 40 lvl. 75 tyś

230 tys. nawet- i dotyczylo to leveli od 45 do 145 (23 mln pkt.).

tu jest z tego, co piszesz ostatnie 60 lvl po 75 tys.

 

W BF3 max. level byl po 24,6 mln pkt., tutaj za 8,4 bodajze (a mam wrazenie, ze punkty leca szybciej- zwlaszcza z boostami.

Tam max zajal mi niecale 600h, tutaj wg pierwszych szacunkow miedzy 200-250 powinien wpasc.

 

Ale czy to zle? Z jednej strony setka nie bedzie juz tak ekskluzywna, ale z drugiej- do czasu jej zdobycia osobiscie mam lekkie wewnetrzne cisnienie na punkty i levelowanie, a pozniej gram juz wylacznie dla czystego funu zlewajac reszte. W tym przypadku to drugie nastapi pareset h wczesniej ;)

 

e: w ogole nie minely jeszcze 2 tyg. od premiery, a ja juz mam prawie 40h na liczniku. W BF3 mialem srednia 40h/mies. :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dobra pograłem trochę w Rush i stwierdzam że może to być tryb równie epicki jak w BC2. Są tylko dwa problemy :) Potrzeba zgranej ekipy i wywalenia pojazdów. Mam nadzieję że jak już ruszą prywatne serwery to taka opcja będzie.

Jeśli chodzi o same mapy to naprawdę są super, i jak najbardziej na ten tryb.

Odnośnik do komentarza

Ta chwila nastała szybciej niż myślałem, moja PS3 znalazła nowego właściciela i prawdopodobnie już jutro przyjdzie mi się z nią rozstać... Ech. Tym samym dołączam do grupy cierpiącej w milczeniu i czekam z niecierpliwością na premierę następczyni :)

 

Taka przerwa dobrze mi zrobi, będzie większa ochota, tym bardziej, ze premiera w piątek, który rozpoczyna weekend. 

Do usłyszenia 29 listopada mam nadzieje - cześć! 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj odkryłem 200% w battlepacku, zaliczyłem 2 awanse w jednym meczu :D To chore! Ponad 110 tysięcy punktów, a mecz był byle jaki.

 

Edit:

 

Filmik dla Kluski, co to twierdzi, ze granie shotgun'em wymaga niewiarygodnego skill'a. :)

Obczaj to! Mój idol! State of the art in Viking technology :D

 

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Ta chwila nastała szybciej niż myślałem, moja PS3 znalazła nowego właściciela i prawdopodobnie już jutro przyjdzie mi się z nią rozstać... Ech. Tym samym dołączam do grupy cierpiącej w milczeniu i czekam z niecierpliwością na premierę następczyni :)

 

Ja nie sprzedaje swojej PS3, Battlefield 3 to skuteczny argument, aby nie oddawac swojej plejki zydowi. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...