Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

dystrykt sie nagra na dysk i poczeka- wlasnie wrocilem do domu,wlaczylem konsole i z zaskoczeniem osobiscie zaobserwowalem jak 100% gry wpada na dysk :) rowniutkie 4h i mam wszystko pobrane i zainstalowane- lacznie z paczem i dlc :] Mila niespodzianka- oby po wbiciu na serwer czekala kolejna :) jak tylko sie dzieciarnia polozy spac, melduje sie na placu boju :)

w ogole ktos tam mial problem z transferem statsow- u mnie przy pierwszym odpalaniu gry sie zapytalo o pozwolenie i od razu to zrobilo.

tylko sie troche zirytowalem, bo gold packa otworzylem i tylko 25% boost byl.

Odnośnik do komentarza

Panowie dla osób które tak jak ja zakładały drugie słuchawki by dzieciaki nie budzić jest łatwiejszy sposób. Wystarczy dzwięk z gry puścić na tą słuchawkę od PS4 ustawiłem w BF4 dzwięk z gry na 15% Voipa na 100% i jest super. Wiadomo jakość dzwięku nie ta sama ale do stycznia musi wystarczyć .

Odnośnik do komentarza

Panowie dla osób które tak jak ja zakładały drugie słuchawki by dzieciaki nie budzić jest łatwiejszy sposób. Wystarczy dzwięk z gry puścić na tą słuchawkę od PS4 ustawiłem w BF4 dzwięk z gry na 15% Voipa na 100% i jest super. Wiadomo jakość dzwięku nie ta sama ale do stycznia musi wystarczyć .

 

Na szczęście moje GIOTECK'i z poprzedniej generacji działają bez zarzutu. Nie są oczywiście podłączone przez chinch+usb (tylko usb) ale działa wszystko w porządku. Nie mogę jedynie regulować osobno głośności dźwięków z gry i rozmów przez mikrofon.

Odnośnik do komentarza

A W BF w menu nie możesz ?

nie no, oczywiście, że mogę w menu... po prostu nie działa regulacja niezależna na przewodzie słuchawkowym... :)

Początkowe informacje o tym, że headsety z PS3 nie zadziałają na PS4 odbierałem z trwogą :) i faktycznie pierwsze godziny z dźwiękiem z TV i tym śmiesznym czymś od Sony w uchu były mało komfortowe (głównie dla rodziny). Jednak dzięki informacjom od niezastąpionych kolegów z internetuf podłączyłem sprawdzone słuchawki z mikrofonem i o dziwo - wszystko śmiga...

Odnośnik do komentarza

Jest tak jak pisze Zielu, można sobie wszystko ustawić przez menu w grze, całą głośność, osobno VOIP, osobno grę. Do tego można typ dźwięku przełączyć z War Tapes na słuchawki. A w menu konsoli puścić cały dźwięk na słuchawki. Podłączyłem do pada słuchawki z telefonu (Sony MH750) i daje to radę, nie jest tak jak na bezprzewodowych słuchawkach do konsoli które działały na PS3 a teraz trzeba czekać łatkę, żeby znów mieć przestrzenny dźwięk. Ale jako tymczasowe rozwiązanie jest do zaakceptowania, tym bardziej, że jest bez kosztowe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest tak jak pisze Zielu, można sobie wszystko ustawić przez menu w grze, całą głośność, osobno VOIP, osobno grę. Do tego można typ dźwięku przełączyć z War Tapes na słuchawki. A w menu konsoli puścić cały dźwięk na słuchawki. Podłączyłem do pada słuchawki z telefonu (Sony MH750) i daje to radę, nie jest tak jak na bezprzewodowych słuchawkach do konsoli które działały na PS3 a teraz trzeba czekać łatkę, żeby znów mieć przestrzenny dźwięk. Ale jako tymczasowe rozwiązanie jest do zaakceptowania, tym bardziej, że jest bez kosztowe.

 

Co z mikrofonem? Słyszysz wszystkich, ale nie możesz nic powiedzieć?

Odnośnik do komentarza

Panowie dla osób które tak jak ja zakładały drugie słuchawki by dzieciaki nie budzić jest łatwiejszy sposób. Wystarczy dzwięk z gry puścić na tą słuchawkę od PS4 ustawiłem w BF4 dzwięk z gry na 15% Voipa na 100% i jest super. Wiadomo jakość dzwięku nie ta sama ale do stycznia musi wystarczyć .

Zielu, ale co to za usprawnienie? Masz wtedy dzwiek z gry w mono przeciez...

Lepiej juz zalozyc nauszniki dotatkowe.

Odnośnik do komentarza

 

Jest tak jak pisze Zielu, można sobie wszystko ustawić przez menu w grze, całą głośność, osobno VOIP, osobno grę. Do tego można typ dźwięku przełączyć z War Tapes na słuchawki. A w menu konsoli puścić cały dźwięk na słuchawki. Podłączyłem do pada słuchawki z telefonu (Sony MH750) i daje to radę, nie jest tak jak na bezprzewodowych słuchawkach do konsoli które działały na PS3 a teraz trzeba czekać łatkę, żeby znów mieć przestrzenny dźwięk. Ale jako tymczasowe rozwiązanie jest do zaakceptowania, tym bardziej, że jest bez kosztowe.

 

Co z mikrofonem? Słyszysz wszystkich, ale nie możesz nic powiedzieć?

 

Działają normalnie, to słuchawki z telefonu, więc mają mikrofon.

enjoys-original-3-5mm-handsfree-mh750-so

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...