Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Rotacja wygląda aktualnie następująco:

 

DM 300% - DM 300%:

Wyspa Wake, Zatoka Omańska, Wyspa Chark, Wielki Bazar, Szczyt Demawendu, Kanały Nouszar

 

Piechota - CQ bez pojazdów 200%:

Operacja Metro, Wielki Bazar, Przeprawa przez Sekwanę, Szczyt Demawendu

 

CQ pojazdy 200% - CQ vehicles 200%:

Zatoka Omańska, Wyspa Chark, Kaspijska Granica, Autostrada do Teheranu, Operacja Ognista Burza, Kanały Nouszar

 

Rush 100% - Rush 100%:

Operacja Metro, Wielki Bazar, Szczyt Demawendu, Kanały Nouszar, Półwysep Sharqi, Szturm na Karkand

 

czekamy na Close Quarters :)

Odnośnik do komentarza

Bracie mój :) Mam dokładnie to samo! Pobiłem wczoraj swoisty rekord bo o 18.30 postanowiłem, że "na chwilkę się położę" po czym obudziłem się dziś ok. 7.00

12h przespałem! a z grania nici... dobrze, że dawkę "narkotyku" przyjąłem wczoraj ok południa...

http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/battlereport/show/39599705/4/216401239/

straszne nooooby

Odnośnik do komentarza

łącznie ponad 66k punktów, fak jeeeeee (robiłem pokazówkę w pracy):

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/39775356/4/180782105/

 

pytanie do Was: gdzie można podglądnąć/edytować te rotacje na naszym serwerze? bo nijak tego nie widzę. jak gram to daję pauzę i tutaj mogę tylko graczami zarządzać, a jak wyjdę z gry i wejdę w serwer (wybierając go Xem) to też tylko mogę info o nim przeglądać i aktualną rotację :( any help?

Odnośnik do komentarza

łącznie ponad 66k punktów, fak jeeeeee (robiłem pokazówkę w pracy):

http://battlelog.bat...56/4/180782105/

 

pytanie do Was: gdzie można podglądnąć/edytować te rotacje na naszym serwerze? bo nijak tego nie widzę. jak gram to daję pauzę i tutaj mogę tylko graczami zarządzać, a jak wyjdę z gry i wejdę w serwer (wybierając go Xem) to też tylko mogę info o nim przeglądać i aktualną rotację :( any help?

 

eee... R1/L1 nie działa? (ew. krzyżak - nie pamiętam)

 

podpasowało Ci rpk-74m? IAR jest jeszcze lepszy...

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Adimina dostali też kuba85PL i Gumiś.

 

Wczoraj też miałem dzienną sesyjkę i mam wrażenie, że w ciągu dnia gra więcej słabszych graczy. Wieczorem na serwerach jest bardzo mało ludków bez orła, za dnia jest ich kilku na serwerze. Albo ja jestem w lepszej formie w ciągu dnia, albo rzeczywiście grają słabsi. Na raporcie kozbinia, nabił 110 killi w rundzie, a skill spadł o 15 punktów.

Odnośnik do komentarza

podpasowało Ci rpk-74m? IAR jest jeszcze lepszy...

 

bardzo mi pasuje 200 pestek w magazynku, dopiero zaczynam z tą klasą więc z czasem się dowiem czy mi pasuje :D

jeden plus - jak gram z randomami to widzę, że Polacy (w sensie ekipa z forum) to jednak dużo trudniejszy przeciwnik - tutaj mogę zrobić bezkarny rape na plecy przeciwnikom bo nikt nikomu nic nie powie, pewnie nawet mnie rzadko spotują.....to jest niebo a ziemia.

 

no nic, dziś liczę na lżejszy dzień więc mam nadzieję, że wieczorkiem się widzimy

 

@kaczor ale na co L1/R1? Po wejściu w serwer? Zmieniam zakładki i tam podglądam kto gra i jakie mapy są w rotacji, ale nie wiem gdzie to można zmieniać (z ciekawości pytam bo do zmian mi nie spieszno)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Wczoraj też miałem dzienną sesyjkę i mam wrażenie, że w ciągu dnia gra więcej słabszych graczy. Wieczorem na serwerach jest bardzo mało ludków bez orła, za dnia jest ich kilku na serwerze. Albo ja jestem w lepszej formie w ciągu dnia, albo rzeczywiście grają słabsi. Na raporcie kozbinia, nabił 110 killi w rundzie, a skill spadł o 15 punktów.

 

Odnoszę takie same wrażenie, ja kilka razy grałem około 11 (jak synek był w przedszkolu, a ja miałem wolne od pracy) i miałem najlepsze meczyki, nawet mimo tego że nie grałem ze znajomymi. Wtedy to był One Man Army Show:D

Odnośnik do komentarza

no chyba cos musi byc bo skoro taka lama jak ja wyszla z ratio na plusie bawiac sie w odblokowanie broni to cos jest na rzeczy;). swoja droga dzis mozna byc cos zagrac. caly dzien sprzatalem i targalem zakupy, fak je czuje sie jak kobieta. teraz nie dziwie sie ze dra tak pape skoro my zamiast pomagac relaksujemy sie z padem w reku ale w koncu to nie nasza wina ze urodzilismy sie z fiutem w reku i to MY dyktujemy warunki na tym swiecie! Do wieczora żołdaki:D

Odnośnik do komentarza

A ja tak skromniutko wczoraj http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/39691424/4/228767929/

Jedyna satysfakcja, że grało wielu bardzo dobrych graczy a mimo to udało mi się zająć pierwsze miejsce na Metrze, gdzie nigdy sobie nie radzę.

 

Tak jak kozbinio napisał: gra z ekipą z forum i z randomami to nie ta liga.

 

Wesołych Świąt patałachy :yahoo:

Odnośnik do komentarza

Oszukaliście mnie :(. Co człowiek biegnie do rannego towarzysza, to zalicza zgona. Pierdzielę, leczę sam siebie. Do tego zamykanie na respie jest niebohaterskie i w ogóle mamo bijom!

BTW. Gracie tylko od ok 22-23, bo jak odpalam gierkę w ciut bardziej ludzkich godzinach, to nikogo nie ma :(?

Odnośnik do komentarza

Oszukaliście mnie :(. Co człowiek biegnie do rannego towarzysza, to zalicza zgona. Pierdzielę, leczę sam siebie. Do tego zamykanie na respie jest niebohaterskie i w ogóle mamo bijom!

BTW. Gracie tylko od ok 22-23, bo jak odpalam gierkę w ciut bardziej ludzkich godzinach, to nikogo nie ma :(?

zwykle po 22 zaczynaja.

wczesniej mozna spotkac pojedyncze osoby.

Odnośnik do komentarza

My normalni pracujący ludzie jesteśmy. Po robocie trzeba obrobić się ze wszystkimi obowiązkami w domu i czas na granie jest dopiero gdzieś od 22.

 

Pajgi, jak chcesz przenieśc się na drugą stronę, to pisz do nas PM na PSNie. Jeśli jest miejsce na pewno Cię przeniesiemy. Chociaż później przeważnie nas rozrzuca po obydwu stronach i gramy przeciw sobie.

Odnośnik do komentarza

Do tego zamykanie na respie jest niebohaterskie i w ogóle mamo bijom!

 

 

Nawet nie żartuj,tutaj nie ma resp camperów :P

szkoda, ze nie został na nastepnej mapie wtedy by poznal co to znaczy baserape ;) Nawet merson uciekl xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...