Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Po śniadaniu: +2 do siły, -2 do kondycji -10 do zręczności :P

 

wczoraj były ciężkie, krwawe pojedynki... Jeden z 200% konkłestów na Bazarze wygraliśmy 6 ticketami!

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/40097136/4/216401239/

 

a pod koniec meczu przy stanie ok 10 - 10 już nikt się nie ruszał - zdobyliśmy wszystkie flagi i wynik starcia był przesądzony :) a nasza drużynka z zapartym tchem odliczała tickety do końca...

 

Echhh... czasem mam dosyć tego naszego serwera - poziom prezentowany przez Polaków na nim grających jest momentami masakryczny - nie ma miejsca na najmniejszy błąd, nie ma beztroskiego fragowania, flankowania. wszędzie hordy dobrze zorganizowanych przeciwników a granie solo zawsze kończy się po 30 sekundach... Tęskni mi się za publicami z gromadami noobków :)

Serio DICE wyłączyło swoje "normalne" serwery? Oby nie, bo to zapowiedź prawdziwego końca świata dla tradycyjnego grania w multi...

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

przesadzili z tą bielą, aż razi po oczach ale wygląda mi na to że jest to zrobione specjalnie, co by lepiej widać bylo jakieś dziury po kulach itd

Pomieszczenie wyglada jak z mirror's edge. Moze to jakas podpowiedz ;)

 

Serio DICE wyłączyło swoje "normalne" serwery? Oby nie, bo to zapowiedź prawdziwego końca świata dla tradycyjnego grania w multi...

 

Wydaje mi sie,ze Dice sie nie spodziewalo tak duzego zainteresowania i podnajmuje swoje. (to tylko takie moje prywatne gdybanie).

Odnośnik do komentarza

Po śniadaniu: +2 do siły, -2 do kondycji -10 do zręczności :P

 

wczoraj były ciężkie, krwawe pojedynki... Jeden z 200% konkłestów na Bazarze wygraliśmy 6 ticketami!

 

http://battlelog.bat...36/4/216401239/

 

a pod koniec meczu przy stanie ok 10 - 10 już nikt się nie ruszał - zdobyliśmy wszystkie flagi i wynik starcia był przesądzony :) a nasza drużynka z zapartym tchem odliczała tickety do końca...

 

Echhh... czasem mam dosyć tego naszego serwera - poziom prezentowany przez Polaków na nim grających jest momentami masakryczny - nie ma miejsca na najmniejszy błąd, nie ma beztroskiego fragowania, flankowania. wszędzie hordy dobrze zorganizowanych przeciwników a granie solo zawsze kończy się po 30 sekundach... Tęskni mi się za publicami z gromadami noobków :)

Serio DICE wyłączyło swoje "normalne" serwery? Oby nie, bo to zapowiedź prawdziwego końca świata dla tradycyjnego grania w multi...

Cały wieczór szło ja po grudzie, ktoś wczoraj tak ryknął staropolskie KUR.WA, że moja Pani słyszała to mimo tego, że gram na słuchawkach :] Oj ciężko sie gra z Wami, ale mnie to cieszy, zacięte mecze to jest to co lubię. Szkoda, że battlelog nie pokazuje jak spadały tickety w tym meczu, pod koniec prowadziliśmy 65 - 30 i straciliśmy wszystkie flagi, zaczynaliśmy przegrywać, na szczęście udało się zlikwidować wszystkich i przejąc wszystkie flagi , zobaczyliśmy jeszcze tylko ostatni zryw z bazy przeciwników i nadeszło zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza

Po śniadaniu: +2 do siły, -2 do kondycji -10 do zręczności :P

 

wczoraj były ciężkie, krwawe pojedynki... Jeden z 200% konkłestów na Bazarze wygraliśmy 6 ticketami!

 

http://battlelog.bat...36/4/216401239/

 

a pod koniec meczu przy stanie ok 10 - 10 już nikt się nie ruszał - zdobyliśmy wszystkie flagi i wynik starcia był przesądzony :) a nasza drużynka z zapartym tchem odliczała tickety do końca...

 

Echhh... czasem mam dosyć tego naszego serwera - poziom prezentowany przez Polaków na nim grających jest momentami masakryczny - nie ma miejsca na najmniejszy błąd, nie ma beztroskiego fragowania, flankowania. wszędzie hordy dobrze zorganizowanych przeciwników a granie solo zawsze kończy się po 30 sekundach... Tęskni mi się za publicami z gromadami noobków :)

Serio DICE wyłączyło swoje "normalne" serwery? Oby nie, bo to zapowiedź prawdziwego końca świata dla tradycyjnego grania w multi...

Cały wieczór szło ja po grudzie, ktoś wczoraj tak ryknął staropolskie KUR.WA, że moja Pani słyszała to mimo tego, że gram na słuchawkach :] Oj ciężko sie gra z Wami, ale mnie to cieszy, zacięte mecze to jest to co lubię. Szkoda, że battlelog nie pokazuje jak spadały tickety w tym meczu, pod koniec prowadziliśmy 65 - 30 i straciliśmy wszystkie flagi, zaczynaliśmy przegrywać, na szczęście udało się zlikwidować wszystkich i przejąc wszystkie flagi , zobaczyliśmy jeszcze tylko ostatni zryw z bazy przeciwników i nadeszło zwycięstwo.

 

 

Dokładnie, świetny mecz. Bylem w przeciwnej drużynie i emocji nie brakowało. Szkoda ze nie zdołaliśmy utrzymać wszystkich lub przynajmniej dwóch flag wtedy zapewne zakończyło by się naszym zwycięstwem.

 

Za to w kolejnym meczu się zrewanżowaliśmy :blum2:

Edytowane przez gums19964
Odnośnik do komentarza

Po śniadaniu: +2 do siły, -2 do kondycji -10 do zręczności :P

 

wczoraj były ciężkie, krwawe pojedynki... Jeden z 200% konkłestów na Bazarze wygraliśmy 6 ticketami!

 

http://battlelog.bat...36/4/216401239/

 

a pod koniec meczu przy stanie ok 10 - 10 już nikt się nie ruszał - zdobyliśmy wszystkie flagi i wynik starcia był przesądzony :) a nasza drużynka z zapartym tchem odliczała tickety do końca...

 

Echhh... czasem mam dosyć tego naszego serwera - poziom prezentowany przez Polaków na nim grających jest momentami masakryczny - nie ma miejsca na najmniejszy błąd, nie ma beztroskiego fragowania, flankowania. wszędzie hordy dobrze zorganizowanych przeciwników a granie solo zawsze kończy się po 30 sekundach... Tęskni mi się za publicami z gromadami noobków :)

Serio DICE wyłączyło swoje "normalne" serwery? Oby nie, bo to zapowiedź prawdziwego końca świata dla tradycyjnego grania w multi...

 

proponuje zagrać na serwerze od TAo jak grają na nim topowi gracze z ps3 ofc trzeba na nich trafić :P (w wyszukiwarce wpisać TAo i wyświetlą się chyba 3 ich serwery) to zobaczysz poziom hardcore

Odnośnik do komentarza

Zaq

Ja

Tommi

kaczorro

kozibino

 

Chyba że coś się zmieniło ?

 

I Pryxfus.

 

A kto by tam o Prezesie pamiętał... hehehehhehe

 

Gramy na sucho czy z alko?

 

hehe, dobre :D co za pytanie. jak śmiesz! my się tu alkoholem brzydzimy, dlatego lejemy go w ryj

 

Alkohol do BFa jest jak olej do silnika! Nie zalejesz, nie pojedziesz!

 

Pijemy po to by podczas rozgrywki nadążać za Danielskim, który to, jak powszechnie wiadomo, wpadł za młodu do kadzi z alkoholem metylowym i już mu ta faza na stałe została hehehe

 

 

 

Dziś mam w końcu wolne od wszystkiego, więc wieczorem tylko BF i mam nadzieje, Wasze awatarowe mordy!

Edytowane przez Łebi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki Łebi za wczorajsze zaproszenie, ale było już późno, ja po lekkiej wódzi ;), więc wiesz... :)

 

Spoko, ja byłem po ciężkiej wódzi i może to i lepiej, że mnie w takim stanie nie słyszałeś hehe (pozdro dla nowo poznanych kolegów: "OIP czy ktoś ci kiedyś mówił, że dużo gadasz?" hehehe)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Oip mam nadzieję, że oglądnąłeś w końcu klosa i opowiesz ekolegom.

 

już 4 dni nie gram... :(

 

co z Tobą? Gadalim wczoraj o Cię... Masz karę na bajki... tfu.. na telewizor?

 

kolejny epicki mecz wygrany 13 ticketami przy 200% EMOCJE jak przy oglądaniu mistrzostw świata kobiet w curlingu! I Love This Game

http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/battlereport/show/40630149/4/216401239/

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Oip mam nadzieję, że oglądnąłeś w końcu klosa i opowiesz ekolegom.

 

już 4 dni nie gram... :(

 

co z Tobą? Gadalim wczoraj o Cię... Masz karę na bajki... tfu.. na telewizor?

 

kolejny epicki mecz wygrany 13 ticketami przy 200% EMOCJE jak przy oglądaniu mistrzostw świata kobiet w curlingu! I Love This Game

http://battlelog.bat...49/4/216401239/

 

Człowiek z domu spindala od matki chowającej kable, kobitę sobie znajduje, rodzinę zakłada by być jej głową a tu zonk... żona jak matka, jak to wczoraj ktoś powiedział ehehehe ;)

 

Nie epicki a fuksiarski ten mecz, lufa mi się "wygła" i dlatego cudem wygraliście :blum2:

Odnośnik do komentarza

To był fajny moment tego wieczoru, wygoniliśmy przeciwników od flag i wygraliśmy meczyk :]

 

Reszta to same porażki, nie mogłem się dostać do żadnej ekipy i granie samemu przeciw mniej lub bardzie zorganizowanym drużynom jest bolesne.

Tutaj: http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/40615157/4/194180605/ laliście nas z góry i dołu, ale nie daliście rady zdobyć ostatniego M-coma :]

Odnośnik do komentarza

Oip mam nadzieję, że oglądnąłeś w końcu klosa i opowiesz ekolegom.

 

już 4 dni nie gram... :(

 

co z Tobą? Gadalim wczoraj o Cię... Masz karę na bajki... tfu.. na telewizor?

 

zapalenie spojówek mam :( po 5 minutach patrzenia na TV oczy zachodzą łzami i nie widzę ostro. Jednym słowem od początku rozgrywki czuję się jak po 0,5 nalewki :D co wieczór robię testy czy już dam radę i jak narazie wypadają negatywnie

Odnośnik do komentarza

OiP dostaliscie w pi*zde jak w '45. Pozniej bylo juz tylko gorzej. Pryx sie zmyl (niby do pracy ale wszyscy wiemy ze musial sie wyspac zeby staruszkom torebki o 6 wyrywac po roratach), Kaczor ucichl (bidulek zamknal sie w sobie i otworzyl dopiero po meczu by rzec ze idzie spac). Kosa (ten to jest miglanc ze nie bede az pisal na forum coby mu CBS nie sprowadzic do domu) na koniec wpadl Gumis (ale bylo juz po zawodach i nie mial szans poprowadzic juz naszych dobitkow do wygranej)... co sie dzieje ze o 23:55 a ja bylem juz w lozku obok zony.JAK ZYC??

PS> Kozbial a nalewka nie dziala na spojowki? Mi po 50tce od razu sie wzrok wyostrza i zwa mnie Sokole Oko:D Hoagh!

Odnośnik do komentarza

zakiełkowała w Was myśl grania klanówek? spoko, ja mogę robić za czyszczenie min czy ogień zaporowy (naciskam R1 i puszczam dopiero po śmierci).

 

i proponuję nazwę: "Tempe Ch.uje" - TCH :D

 

narazie walczę kroplami, dam sobie jeszcze dwa dni, bo na weekend już muszę coś ciupnąć, bo bez odskoczni od dnia codziennego jestem nerwowy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...