Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Dobre mecze dzisiaj były w BC2. Po 17 wbiłem na Nelson Bay rush, a tam 10 vs 10 i chwilę później był full. Okazało się, że po drugiej stronie było 3 niezłych rzeźników. Biegali i wszystkich nożowali. Nie pozostałem im dłużny i też udało mi się pozbierać ich skalpy. Jeden z nich ma ponad 60 tys. kos! Tutaj jego profil http://bfbcs.com/stats_ps3/AussieAquaDwóch pozostałych też niczego sobie - ponad 20 tys. http://bfbcs.com/stats_ps3/skitzom i ponad 11 tys. http://bfbcs.com/stats_ps3/OZ_STRAYA Był u mnie akurat koleś od którego mam PS3 i uśmialiśmy się ogromnie bawiąc się z nimi w chowanego - nożowanego :)

Niestety, żeby pograć trochę sensowniej potrzebna jest przynajmniej 4 osobowa ekipa, która się komunikuje bo trudno jest samemu zdobywać flagi czy podkładać i bronić mcomy. Grałem kilka meczyków z randomami i zdecydowana większość przebiera się za wookie i biega daleko od celów.

Odnośnik do komentarza

O, Dudek, podgoniles ladnie! Mclusky nawet sie nie obejrzal, a juz siedzisz mu na ogonie i zaraz wyprzedzisz :)

 

@Mclusky: faktycznie niezli kolesie. Zwlaszcza ten z 60 tys. i ten z 11 tys.- po ilosci h widac, ze naprawde ostro nozuja. Ten trzeci z kolei ponad 4k h spedzil w tej grze. Masakra jakas...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

@Mclusky: faktycznie niezli kolesie. Zwlaszcza ten z 60 tys. i ten z 11 tys.- po ilosci h widac, ze naprawde ostro nozuja. Ten trzeci z kolei ponad 4k h spedzil w tej grze. Masakra jakas...

 

Mnie to nie dziwi, w takiej grze można nabijać i nabijać kolejne setki godzin. Sam bym pewnie grał do dziś jakby ekipa grała. Z jednej strony masz szczęście tommi, że nie smakowałeś BC2, bo później już tylko zostaje mordować się w luksusach kolejnych "ulepszonych" BFów.

 

No nieźle Dudek :) Widać, że rośnie nowe pokolenie kosiarzy. Jak w BF5 nie spiredolą tego jak w BF4 to będzie ciekawa rywalizacja. Ja póki co zostaję przy BC2 i raczej tam podkręcę ilość kos (teraz niecałe 3100).

 

Żeby koszenie w BF5 nie było s(pipi)one musieliby wrócić do tego z BC2, a znając ich kreatywność pewnie spjerdolą to jeszcze bardziej i kto wie może przy chęci znożowania i kontrze na nią wyskoczy nam plansza ala soul calibur i ciach ciach harjuken.

Odnośnik do komentarza

Dobra runda na Harvest Day rush. Sorry za jakość, ale trudno robi się zrzuty z ekranu aparatem :)

 

2eog0wj.jpg

 

 

Woooo, ktoś gra jeszcze w najlepszego BF'a! Jak z ilością ludzi na serwerach? Z sentymentu mam tę grę ciągle i chętnie bym połupał jeszcze! :D

 

 

BTW - zgadnijcie kto się przeprosił z Battlefieldem ;> po biednej trójce i  początkach czwórki w końcu można w tego BF'a pograć bez wk.urwów. Widziałem ekipa serwer dalej trzyma, dodałem do ulubionych, spodziewajcie się niedługo, że zdejme wam blachy(czy co tam teraz w modzie jest, ja jestem z tych co rwą blachy :D)

Odnośnik do komentarza

Gra dużo osób, ale niestety niewielu znajomych. Często zdarza się, że jest mało osób na serwerze, ale trzeba po prostu szukać dalej. Podział sił jest nierówny bo albo gram z ekipą wymiataczy co mają po 4 tys. godzin na zegarach, albo z amiszami, a ci z 4 tys. godzin są po drugiej stronie. 4 osobowy squad może namieszać w każdym trybie, ale póki co łupię sam :(

Odnośnik do komentarza

Gra dużo osób, ale niestety niewielu znajomych. Często zdarza się, że jest mało osób na serwerze, ale trzeba po prostu szukać dalej. Podział sił jest nierówny bo albo gram z ekipą wymiataczy co mają po 4 tys. godzin na zegarach, albo z amiszami, a ci z 4 tys. godzin są po drugiej stronie. 4 osobowy squad może namieszać w każdym trybie, ale póki co łupię sam :(

Na BC2 zawsze chętnie pocisnę, choć pewnie nie pamiętam jak się w to gra :D

 

Czołem ukarzyciel. Ale żeś się rychło w czas zebrał do grania hehehe. Dobrych beefów już nie ma... takie czasy... co zrobisz? no nic nie zrobisz...

 

Siema! No zabrałem się dopiero bo zobaczyłem po tym patchu listopadowym, że ta gra jest w miare grywalna. Przykro to mówić, ale wcześniej to straszna kupa była i szkoda mi było czasów i nerwów na to. Ale jestem znów! :D

 

Mozemy cos dzis wieczorem pograc. Tak kolo 23 czasu PL.

BC2 czy BF4? wołaj na PSNie wiadomościami jakby co! 

Odnośnik do komentarza

Ja będę na pewno w okolicach 22, a może wcześniej. Ukarzyciel - wyślę Ci zaproszenie. Na początku będzie Ci trudno przyzwyczaić się do sterowania i mechaniki. Księżycowa grawitacja panująca w BC2 to jedna z najtrudniejszych rzeczy do przyswojenia. Gra jest też dużo wolniejsza od następnych BeeFów, ale ogromnie cieszy fakt, że jak kogoś trafiam to ten pada, a nie jak często w BF4, gdzie pierwszy strzelam, a w rezultacie ja padam martwy bo przeciwnik jakimś cudem zdąży się odwrócić, przeładować i trafić w głowę.

Jeszcze jedna rzecz trochę mi przeszkadza - jakość dźwięku VOIPa. Prawie nie rozumiałem co mówili kolesie na czacie. Musiałem wyciszyć grę prawie do minimum, a to znowu przeszkadza w grze bo nie słychać przeciwników.

Odnośnik do komentarza

Serdżu aleś wyskoczył już myślałem, że całkiem forumka nie kochasz tak dawno cie nie było. Będę dzisiaj wieczorem, BC2 sprawdziłem, patche (pipi)ze są, będzie grane, i zapowiada się pełny squad! Jak się już wdrożymy to będzie ogień.

 

Ktoś tu ma jeszcze BC2? O właśnie HSa trzeba naładować.

Odnośnik do komentarza

To kup, pewnie chodzą teraz za śmieszne pieniądze. BC2 widziałem nawet za 20 zeta :) Ciekawe jakby Ci nożowanie wychodziło. Jest trochę łatwiej bo kosa wchodzi z każdej strony i można ją nawet wsadzać bezczelnie między oczy (moje ulubione akcje), ale ważny jest timing. Przede wszystkim nie ma obesranych animacji i spokojnie można kosić całą kolejkę do UAV :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...